POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.09.2018, 17:58:38] • Kamień Pomorski

Kuweta najważniejszego kota w kraju mieści się w Kamieniu Pomorskim? Mieszkaniec kpi z władzy

Kuweta najważniejszego kota w kraju mieści się w Kamieniu Pomorskim? Mieszkaniec kpi z władzy

fot. Organizator

Coraz częściej mieszkańcy Kamienia dają wyraz swojemu niezadowoleniu ze stanu miasta. Jeden z nich na ul. Orzeszkowej umieścił kwiatki w niezałatanych dziurach. Pan Marcin uraczył nas całym cyklem artykułów pokazujących brak staranności, dbania o miasto i jego historię. My pisaliśmy o walących się murach obronnych, w których rosną drzewa i krzewy. Ostatnio właśnie przy murach obronnych i Baszcie Maślanej stanął kolejny dowód zniecierpliwienia mieszkańców.

Na zalegającej od dawna kupie piachu, której nie wiadomo kto i kiedy ma usunąć z terenu miasta stanęła tabliczka z napisem „Instalacja Artystyczna. Kuweta Kota Prezesa”. Jako fundatorów twórca wskazuje Urząd Miasta i Bosmanat Portu czyli instytucje, które jak przypuszczamy są jego zdaniem odpowiedzialne za utrzymanie porządku na tym terenie.

Trzeba przyznać, że sposób w jaki wskazano władzy lokalnej problem do rozwiązania jest oryginalny i zabawny. Bardzo podoba się internautom, którzy udostępniają sobie powyższe zdjęcie. Jak na zgłoszoną instalację i problem zareagują władze? Zobaczymy?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:13:10] • [IP: 94.254.128.**]

TO JA JĄ POSTAWIŁEM...PS.WRÓŻBITA MACIEJ.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 17:24:55] • [IP: 83.11.170.***]

Dajcie Pisowi spokòj tyle dobrego robią złodzieji w końcu od koryt odsuwaja te niesprawiedliwe sądy chcą zmieniać dajcie im rządzić po prostu każdy normalny człowiek powinien głosować na PIS

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:12:30] • [IP: 83.11.182.***]

Widzę ze opcja niemiecka na tym forum nawet nie potrafi ocenić dobrego żartu i zaczyna dramaty oraz jazdę po PIS-ie. Na takiej wsi jak Kamień powinno doceniać się 500+ dla dzieci z ubeckich emeryturek

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:04:29] • [IP: 188.146.38.**]

A ja myślę, że to podpucha. Wystarczy napisać instalacja artystyczna i już kilka osób jedzie po osobie, która z tym nic nie ma wspólnego.Są dwa wyjścia :mogła to zrobić albo osoba rzeczywiście wkurzona i dowcipna(ale nie przewidziała komentarzy idiotow) albo zwykła menda, która chce komuś życie uprzykrzyć.

Robot • Piątek [14.09.2018, 08:28:00] • [IP: 188.147.3.***]

Takie tabliczki powinny stać na każdym przejściu granicznym, ku informacji gości zza granicy...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 23:25:56] • [IP: 188.146.37.**]

Najlepsze jest to, że nikt nie wie kto to zrobił, a już manipulują. Równie dobrze mógł to zrobić wkurzony gość, któremu śmierdzą siki i kupy kocie i psie. Weźcie wy się ludzie zastanówcie nad swoją życzliwością.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:04:40] • [IP: 83.11.220.**]

W Kamieniu był i pozostanie na wieki syf totalny, brak prawdziwego gospodarza, brudne ulice i chodniki, zapuszczona zieleń, zaniedbana wizerunkowo pipidówka.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 16:10:08] • [IP: 83.20.253.***]

Wszyscy tacy z jajami, że wszystko leci z bramek proxy. Dyskusja podejrzewam 5 osob :-)

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:45:49] • [IP: 83.11.167.**]

Gdzie są obrońcy Konstytucji i demokracji wprowadzają ACTA2

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:11:08] • [IP: 87.205.3.**]

Na wybory trzeba by było jakąś taką tabliczkę wymyślić np; Arrivederci lub Qvo Vadis Gmino

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:12:44] • [IP: 83.11.167.**]

Filtrowanie treści w Internecie, artykuł 13 ACTA2

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:10:55] • [IP: 31.1.2.**]

To prawda w naszym miescie jest brudno. Jak widać burmistrzowi to nie przeszkadza. Pewnie znowu powie ze program naprawczy i że nic nie moze, a co on wogole może... Proponuję wielkie sprzątanie w naszej gminie zaczniemy od ratusza już 21 pazdziernika...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:09:00] • [IP: 213.238.86.***]

Nienawiść marazm i apatia LUDZIE zmieńcie się - to żart, a wy chcecie już dokonać linczu. Zaczadzenie umysłowe to w komunie można było w kabarecie żartować z sytuacji a teraz ci co tak zażarcie wznoszą modły chcą znów krzyżować czyego Jezus nie nauczał. Luzujcie porty lejdis and dżentelmen miłego weekendu

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:57:32] • [IP: 185.22.173.***]

do gościa z jajami z godz. 8:09 i 8:10 - bo to ten sam typ - napisz jaka Dorotka twardzielu. boisz się prokuratora?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:55:57] • [IP: 83.11.167.**]

Kto to jest ta chora na głowę Dorota?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:47:32] • [IP: 31.1.2.**]

Zgadzam się ze mieście jest brudno ale najwyraźniej obecnemu burmistrzowi ten stan nie przeszkadza i pewnie powie ze jest program naprawczy i nie wiele może. A co on tak naprawdę może... Pora na zmiany. Proponuje Gminną akcję sprzątamy w ratuszu...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:38:56] • [IP: 83.11.167.**]

Czy ta instalacja na zamówienie Schetyny, ile" artysta" wziął za to" dzieło" kasy?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:02:50] • [IP: 213.238.86.***]

W Kamieniu jest brudno. Na to wraca uwagę mieszkaniec. Zamiast to podważać proszę ruszyć d..e i posprzątać miasto. Czyli zrobić to za co z podatków miasto płaci ciężkie pieniądze.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:10:57] • [IP: 207.244.75.**]

DOROTA LECZ SIĘ!!

Go�� • Czwartek [13.09.2018, 08:09:46] • [IP: 80.211.250.***]

Dorotka ma kotka :-) Pozdrowienia z Tworek

Gość • Środa [12.09.2018, 22:46:43] • [IP: 83.23.255.***]

Najpierw Polska śmiała się z godła na szczęście kwiatki tylko częściowo pojawiły się w prasie a teraz może instalacja... ale lepiej tak niż informacje o pożarze jak za poprzedniego burmistrza.

Gość • Środa [12.09.2018, 21:40:07] • [IP: 37.47.135.**]

Kot ma na imię Prezes

Gość • Środa [12.09.2018, 21:19:31] • [IP: 94.254.136.***]

Autorze tabliczki pamiętaj że świat może być dobry i nie trzeba anonimowo kopać przeciwników...

Gość • Środa [12.09.2018, 20:19:15] • [IP: 31.1.2.**]

Specjalistką od instalacji artystycznych w urzędzie jest niewątpliwie pani sekretarz!!

Gość • Środa [12.09.2018, 20:11:30] • [IP: 83.11.184.***]

Baba pisała. To widać.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W pierwszej części dnia prognozuje się występowanie silnego północno-zachodniego wiatru wiejącego o średniej predkości od 30 do 40 km, w porywach osiagającego prędkość w przedziale od 70 do 120 km ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■