POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.09.2018, 17:58:38] • Kamień Pomorski

Kuweta najważniejszego kota w kraju mieści się w Kamieniu Pomorskim? Mieszkaniec kpi z władzy

Kuweta najważniejszego kota w kraju mieści się w Kamieniu Pomorskim? Mieszkaniec kpi z władzy

fot. Organizator

Coraz częściej mieszkańcy Kamienia dają wyraz swojemu niezadowoleniu ze stanu miasta. Jeden z nich na ul. Orzeszkowej umieścił kwiatki w niezałatanych dziurach. Pan Marcin uraczył nas całym cyklem artykułów pokazujących brak staranności, dbania o miasto i jego historię. My pisaliśmy o walących się murach obronnych, w których rosną drzewa i krzewy. Ostatnio właśnie przy murach obronnych i Baszcie Maślanej stanął kolejny dowód zniecierpliwienia mieszkańców.

Na zalegającej od dawna kupie piachu, której nie wiadomo kto i kiedy ma usunąć z terenu miasta stanęła tabliczka z napisem „Instalacja Artystyczna. Kuweta Kota Prezesa”. Jako fundatorów twórca wskazuje Urząd Miasta i Bosmanat Portu czyli instytucje, które jak przypuszczamy są jego zdaniem odpowiedzialne za utrzymanie porządku na tym terenie.

Trzeba przyznać, że sposób w jaki wskazano władzy lokalnej problem do rozwiązania jest oryginalny i zabawny. Bardzo podoba się internautom, którzy udostępniają sobie powyższe zdjęcie. Jak na zgłoszoną instalację i problem zareagują władze? Zobaczymy?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:13:10] • [IP: 94.254.128.**]

TO JA JĄ POSTAWIŁEM...PS.WRÓŻBITA MACIEJ.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 17:24:55] • [IP: 83.11.170.***]

Dajcie Pisowi spokòj tyle dobrego robią złodzieji w końcu od koryt odsuwaja te niesprawiedliwe sądy chcą zmieniać dajcie im rządzić po prostu każdy normalny człowiek powinien głosować na PIS

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:12:30] • [IP: 83.11.182.***]

Widzę ze opcja niemiecka na tym forum nawet nie potrafi ocenić dobrego żartu i zaczyna dramaty oraz jazdę po PIS-ie. Na takiej wsi jak Kamień powinno doceniać się 500+ dla dzieci z ubeckich emeryturek

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:04:29] • [IP: 188.146.38.**]

A ja myślę, że to podpucha. Wystarczy napisać instalacja artystyczna i już kilka osób jedzie po osobie, która z tym nic nie ma wspólnego.Są dwa wyjścia :mogła to zrobić albo osoba rzeczywiście wkurzona i dowcipna(ale nie przewidziała komentarzy idiotow) albo zwykła menda, która chce komuś życie uprzykrzyć.

Robot • Piątek [14.09.2018, 08:28:00] • [IP: 188.147.3.***]

Takie tabliczki powinny stać na każdym przejściu granicznym, ku informacji gości zza granicy...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 23:25:56] • [IP: 188.146.37.**]

Najlepsze jest to, że nikt nie wie kto to zrobił, a już manipulują. Równie dobrze mógł to zrobić wkurzony gość, któremu śmierdzą siki i kupy kocie i psie. Weźcie wy się ludzie zastanówcie nad swoją życzliwością.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:04:40] • [IP: 83.11.220.**]

W Kamieniu był i pozostanie na wieki syf totalny, brak prawdziwego gospodarza, brudne ulice i chodniki, zapuszczona zieleń, zaniedbana wizerunkowo pipidówka.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 16:10:08] • [IP: 83.20.253.***]

Wszyscy tacy z jajami, że wszystko leci z bramek proxy. Dyskusja podejrzewam 5 osob :-)

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:45:49] • [IP: 83.11.167.**]

Gdzie są obrońcy Konstytucji i demokracji wprowadzają ACTA2

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:11:08] • [IP: 87.205.3.**]

Na wybory trzeba by było jakąś taką tabliczkę wymyślić np; Arrivederci lub Qvo Vadis Gmino

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:12:44] • [IP: 83.11.167.**]

Filtrowanie treści w Internecie, artykuł 13 ACTA2

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:10:55] • [IP: 31.1.2.**]

To prawda w naszym miescie jest brudno. Jak widać burmistrzowi to nie przeszkadza. Pewnie znowu powie ze program naprawczy i że nic nie moze, a co on wogole może... Proponuję wielkie sprzątanie w naszej gminie zaczniemy od ratusza już 21 pazdziernika...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:09:00] • [IP: 213.238.86.***]

Nienawiść marazm i apatia LUDZIE zmieńcie się - to żart, a wy chcecie już dokonać linczu. Zaczadzenie umysłowe to w komunie można było w kabarecie żartować z sytuacji a teraz ci co tak zażarcie wznoszą modły chcą znów krzyżować czyego Jezus nie nauczał. Luzujcie porty lejdis and dżentelmen miłego weekendu

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:57:32] • [IP: 185.22.173.***]

do gościa z jajami z godz. 8:09 i 8:10 - bo to ten sam typ - napisz jaka Dorotka twardzielu. boisz się prokuratora?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:55:57] • [IP: 83.11.167.**]

Kto to jest ta chora na głowę Dorota?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:47:32] • [IP: 31.1.2.**]

Zgadzam się ze mieście jest brudno ale najwyraźniej obecnemu burmistrzowi ten stan nie przeszkadza i pewnie powie ze jest program naprawczy i nie wiele może. A co on tak naprawdę może... Pora na zmiany. Proponuje Gminną akcję sprzątamy w ratuszu...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:38:56] • [IP: 83.11.167.**]

Czy ta instalacja na zamówienie Schetyny, ile" artysta" wziął za to" dzieło" kasy?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:02:50] • [IP: 213.238.86.***]

W Kamieniu jest brudno. Na to wraca uwagę mieszkaniec. Zamiast to podważać proszę ruszyć d..e i posprzątać miasto. Czyli zrobić to za co z podatków miasto płaci ciężkie pieniądze.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:10:57] • [IP: 207.244.75.**]

DOROTA LECZ SIĘ!!

Go�� • Czwartek [13.09.2018, 08:09:46] • [IP: 80.211.250.***]

Dorotka ma kotka :-) Pozdrowienia z Tworek

Gość • Środa [12.09.2018, 22:46:43] • [IP: 83.23.255.***]

Najpierw Polska śmiała się z godła na szczęście kwiatki tylko częściowo pojawiły się w prasie a teraz może instalacja... ale lepiej tak niż informacje o pożarze jak za poprzedniego burmistrza.

Gość • Środa [12.09.2018, 21:40:07] • [IP: 37.47.135.**]

Kot ma na imię Prezes

Gość • Środa [12.09.2018, 21:19:31] • [IP: 94.254.136.***]

Autorze tabliczki pamiętaj że świat może być dobry i nie trzeba anonimowo kopać przeciwników...

Gość • Środa [12.09.2018, 20:19:15] • [IP: 31.1.2.**]

Specjalistką od instalacji artystycznych w urzędzie jest niewątpliwie pani sekretarz!!

Gość • Środa [12.09.2018, 20:11:30] • [IP: 83.11.184.***]

Baba pisała. To widać.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Autoagresja w szkole. Temat, którego nie można bagatelizować Nowoczesne technologie to nowe możliwości, ale i wcześniej nieznane problemy wychowawcze. Internetowa gra lub aplikacja, które zachęcają młodzież do samookaleczeń, a nawet samobójstwa, to nie scenariusz filmu, ale niestety rzeczywistość. Jak przeciwdziałać autoagresji? Jak pomóc uczniom? Jakiego wsparcia potrzebują nauczyciele? Temat konferencji „Problem autoagresji w szkole" to odpowiedź na pytania zachodniopomorskich nauczycieli i pedagogów, którzy otwarcie mówią, że potrzebują merytorycznego wsparcia w rozpoznawaniu jej symptomów. Kadra pedagogiczna poszukuje też metod, które pomogą uczniom, przejawiającym oznaki zachowań autodestrukcyjnych. Z tego powodu 27 września 2018 r. w Szczecinie odbędzie się konferencja poświęcona tym zagadnieniom. Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin, Czwartek | 27 września 2018 r., godz. 12.00–16.30 ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■