POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.09.2018, 17:58:38] • Kamień Pomorski

Kuweta najważniejszego kota w kraju mieści się w Kamieniu Pomorskim? Mieszkaniec kpi z władzy

Kuweta najważniejszego kota w kraju mieści się w Kamieniu Pomorskim? Mieszkaniec kpi z władzy

fot. Organizator

Coraz częściej mieszkańcy Kamienia dają wyraz swojemu niezadowoleniu ze stanu miasta. Jeden z nich na ul. Orzeszkowej umieścił kwiatki w niezałatanych dziurach. Pan Marcin uraczył nas całym cyklem artykułów pokazujących brak staranności, dbania o miasto i jego historię. My pisaliśmy o walących się murach obronnych, w których rosną drzewa i krzewy. Ostatnio właśnie przy murach obronnych i Baszcie Maślanej stanął kolejny dowód zniecierpliwienia mieszkańców.

Na zalegającej od dawna kupie piachu, której nie wiadomo kto i kiedy ma usunąć z terenu miasta stanęła tabliczka z napisem „Instalacja Artystyczna. Kuweta Kota Prezesa”. Jako fundatorów twórca wskazuje Urząd Miasta i Bosmanat Portu czyli instytucje, które jak przypuszczamy są jego zdaniem odpowiedzialne za utrzymanie porządku na tym terenie.

Trzeba przyznać, że sposób w jaki wskazano władzy lokalnej problem do rozwiązania jest oryginalny i zabawny. Bardzo podoba się internautom, którzy udostępniają sobie powyższe zdjęcie. Jak na zgłoszoną instalację i problem zareagują władze? Zobaczymy?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:13:10] • [IP: 94.254.128.**]

TO JA JĄ POSTAWIŁEM...PS.WRÓŻBITA MACIEJ.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 17:24:55] • [IP: 83.11.170.***]

Dajcie Pisowi spokòj tyle dobrego robią złodzieji w końcu od koryt odsuwaja te niesprawiedliwe sądy chcą zmieniać dajcie im rządzić po prostu każdy normalny człowiek powinien głosować na PIS

Gość • Niedziela [16.09.2018, 11:12:30] • [IP: 83.11.182.***]

Widzę ze opcja niemiecka na tym forum nawet nie potrafi ocenić dobrego żartu i zaczyna dramaty oraz jazdę po PIS-ie. Na takiej wsi jak Kamień powinno doceniać się 500+ dla dzieci z ubeckich emeryturek

Gość • Piątek [14.09.2018, 16:04:29] • [IP: 188.146.38.**]

A ja myślę, że to podpucha. Wystarczy napisać instalacja artystyczna i już kilka osób jedzie po osobie, która z tym nic nie ma wspólnego.Są dwa wyjścia :mogła to zrobić albo osoba rzeczywiście wkurzona i dowcipna(ale nie przewidziała komentarzy idiotow) albo zwykła menda, która chce komuś życie uprzykrzyć.

Robot • Piątek [14.09.2018, 08:28:00] • [IP: 188.147.3.***]

Takie tabliczki powinny stać na każdym przejściu granicznym, ku informacji gości zza granicy...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 23:25:56] • [IP: 188.146.37.**]

Najlepsze jest to, że nikt nie wie kto to zrobił, a już manipulują. Równie dobrze mógł to zrobić wkurzony gość, któremu śmierdzą siki i kupy kocie i psie. Weźcie wy się ludzie zastanówcie nad swoją życzliwością.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 20:04:40] • [IP: 83.11.220.**]

W Kamieniu był i pozostanie na wieki syf totalny, brak prawdziwego gospodarza, brudne ulice i chodniki, zapuszczona zieleń, zaniedbana wizerunkowo pipidówka.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 16:10:08] • [IP: 83.20.253.***]

Wszyscy tacy z jajami, że wszystko leci z bramek proxy. Dyskusja podejrzewam 5 osob :-)

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:45:49] • [IP: 83.11.167.**]

Gdzie są obrońcy Konstytucji i demokracji wprowadzają ACTA2

Gość • Czwartek [13.09.2018, 14:11:08] • [IP: 87.205.3.**]

Na wybory trzeba by było jakąś taką tabliczkę wymyślić np; Arrivederci lub Qvo Vadis Gmino

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:12:44] • [IP: 83.11.167.**]

Filtrowanie treści w Internecie, artykuł 13 ACTA2

Gość • Czwartek [13.09.2018, 13:10:55] • [IP: 31.1.2.**]

To prawda w naszym miescie jest brudno. Jak widać burmistrzowi to nie przeszkadza. Pewnie znowu powie ze program naprawczy i że nic nie moze, a co on wogole może... Proponuję wielkie sprzątanie w naszej gminie zaczniemy od ratusza już 21 pazdziernika...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 11:09:00] • [IP: 213.238.86.***]

Nienawiść marazm i apatia LUDZIE zmieńcie się - to żart, a wy chcecie już dokonać linczu. Zaczadzenie umysłowe to w komunie można było w kabarecie żartować z sytuacji a teraz ci co tak zażarcie wznoszą modły chcą znów krzyżować czyego Jezus nie nauczał. Luzujcie porty lejdis and dżentelmen miłego weekendu

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:57:32] • [IP: 185.22.173.***]

do gościa z jajami z godz. 8:09 i 8:10 - bo to ten sam typ - napisz jaka Dorotka twardzielu. boisz się prokuratora?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:55:57] • [IP: 83.11.167.**]

Kto to jest ta chora na głowę Dorota?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:47:32] • [IP: 31.1.2.**]

Zgadzam się ze mieście jest brudno ale najwyraźniej obecnemu burmistrzowi ten stan nie przeszkadza i pewnie powie ze jest program naprawczy i nie wiele może. A co on tak naprawdę może... Pora na zmiany. Proponuje Gminną akcję sprzątamy w ratuszu...

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:38:56] • [IP: 83.11.167.**]

Czy ta instalacja na zamówienie Schetyny, ile" artysta" wziął za to" dzieło" kasy?

Gość • Czwartek [13.09.2018, 10:02:50] • [IP: 213.238.86.***]

W Kamieniu jest brudno. Na to wraca uwagę mieszkaniec. Zamiast to podważać proszę ruszyć d..e i posprzątać miasto. Czyli zrobić to za co z podatków miasto płaci ciężkie pieniądze.

Gość • Czwartek [13.09.2018, 08:10:57] • [IP: 207.244.75.**]

DOROTA LECZ SIĘ!!

Go�� • Czwartek [13.09.2018, 08:09:46] • [IP: 80.211.250.***]

Dorotka ma kotka :-) Pozdrowienia z Tworek

Gość • Środa [12.09.2018, 22:46:43] • [IP: 83.23.255.***]

Najpierw Polska śmiała się z godła na szczęście kwiatki tylko częściowo pojawiły się w prasie a teraz może instalacja... ale lepiej tak niż informacje o pożarze jak za poprzedniego burmistrza.

Gość • Środa [12.09.2018, 21:40:07] • [IP: 37.47.135.**]

Kot ma na imię Prezes

Gość • Środa [12.09.2018, 21:19:31] • [IP: 94.254.136.***]

Autorze tabliczki pamiętaj że świat może być dobry i nie trzeba anonimowo kopać przeciwników...

Gość • Środa [12.09.2018, 20:19:15] • [IP: 31.1.2.**]

Specjalistką od instalacji artystycznych w urzędzie jest niewątpliwie pani sekretarz!!

Gość • Środa [12.09.2018, 20:11:30] • [IP: 83.11.184.***]

Baba pisała. To widać.

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■