POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [06.09.2018, 18:16:36] • Golczewo

Rozpoczęcie budowy zakładu produkcyjnego Conpol Sweden w Golczewie nabiera tempa

Rozpoczęcie budowy zakładu produkcyjnego Conpol Sweden w Golczewie nabiera tempa

fot. kam

Zakład produkcyjny branży budowlanej powstanie na 5 hektarowej nieruchomości, wzdłuż drogi wojewódzkiej 106 Rzewnowo – Stargard – Pyrzyce.

Dwa dni temu, Andrzej Danieluk burmistrz Golczewa otrzymał od Moniki Zygmunt dyrektora Oddziału SEMRÊN & MÄNSSON w Szczecinie listę tematów, dotyczących inwestycji w Golczewie, które są zrealizowane lub są w trakcie realizacji.

Wśród najważniejszych znajdują się: Projekt tymczasowego przyłącza elektroenergetycznego do placu budowy - uzgodniony przez ENEA; Projekt tymczasowego przyłącza wodociągowego do placu budowy z infrastrukturą - uzgodniony przez Zakład Usług Publicznych w Golczewie; Projekt budowlano-wykonawczy zjazdu na działkę inwestora z drogi wojewódzkiej uzgodniony przez Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie; Zgłoszenie do Wojewody Zachodniopomorskiego robót budowlanych związanych z budową zjazdu z drogi wojewódzkiej.

Rozpoczęcie budowy zakładu produkcyjnego Conpol Sweden w Golczewie nabiera tempa

fot. kam

Ponadto złożono zlecenie na wykonanie ogrodzenia działki od strony ulicy Witosa oraz zamówione zostały kontenery na plac budowy.

Tak więc niebawem rozpocznie się budowa zakładu produkcyjnego branży budowlanej w Golczewie.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Niedziela [09.09.2018, 21:55:28] • [IP: 94.254.132.***]

To tak jakw trakcie tamtej kampanii wyborczej niby zaczęli budować boisko w kłębach, a dziś tam chaszcze rosną..mistrz krętactw

Gość • Niedziela [09.09.2018, 10:47:34] • [IP: 46.169.130.***]

KIELBASA WYBORCZA BURMISTRZA

Gość • Sobota [08.09.2018, 09:22:34] • [IP: 83.168.84.**]

To tylko plany, jak bym zobaczyła wybudowany już zakład pracy to może bym uwierzyła a tak kampami wyborcza

Gość • Sobota [08.09.2018, 08:19:04] • [IP: 37.248.215.***]

A 23 października ściągną licznik wodomierz wywiozą kontenery i papa

f. • Piątek [07.09.2018, 09:27:12] • [IP: 83.11.77.***]

Bolek i jego Ciemnogród

Gość • Piątek [07.09.2018, 07:37:29] • [IP: 79.186.200.**]

brawo panie Danieluk Golczewo jest liderem w pozyskiwaniu inwestorów w regionie dalej tak trzymać i nie przejmować się zawistnymi ludźmi

Gość • Czwartek [06.09.2018, 22:35:02] • [IP: 37.7.2.**]

ZERO SŁOWA O POWSTAJĄCYCH NOWYCH MIEJSCACH PRACY DLA LUDZI ??//

Gość • Czwartek [06.09.2018, 22:28:33] • [IP: 81.190.37.**]

Spytaj ie się Burmistrza kiedy będzie remont posterunku i zwiększy się obsada policji

Gość • Czwartek [06.09.2018, 21:34:50] • [IP: 95.40.147.***]

A 23 października ściągną licznik wodomierz wywiozą kontenery i papa

Gość • Czwartek [06.09.2018, 21:06:02] • [IP: 83.8.33.**]

hahahahaha ale sciema jak zwykle przed wyborami ludzie jak wy w to uwierzycie to bedzie masakra

Limtor • Czwartek [06.09.2018, 20:18:41] • [IP: 95.41.107.***]

To prawda że Szwedzi mają tam składować niebezpieczne odpady?

Gość • Czwartek [06.09.2018, 19:45:06] • [IP: 79.187.250.***]

UUUUU to dużo się dzieje. Kiełbasa wyborcza jak nic. Danieluk nie ośmieszaj się.

Gość • Czwartek [06.09.2018, 19:07:57] • [IP: 5.172.237.***]

Tak zwana pozoracja pola walki ?

Gość • Czwartek [06.09.2018, 18:41:22] • [IP: 83.8.115.***]

wymienione czynności wykonuje się przy każdej działce na życzenie właściciela . ..itp . ..to jeszcze nie rozpoczęcie budowy zakładu...

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■