POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.08.2018, 10:36:23] • Powiat Kamieński

Znamy termin wyborów samorządowych

Znamy termin wyborów samorządowych

Autor: bizoo_n( fot. Fotolia.com )

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze.

21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza.

Rozporządzenie w sprawie terminu wyborów zostało dziś opublikowane w Dzienniku Ustaw.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [22.08.2018, 21:40:05] • [IP: 37.47.133.***]

Konkurencja zamieściła już informację o rezygnacji Pana Adama Celińskiego z kandydowania na burmistrza!! Panie Adamie, do czego to podobne?? Jesteśmy ogromnie rozczarowani!! Pańscy potencjalni wyborcy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 20:23:28] • [IP: 83.11.78.**]

Nadejszła wielkopomna chwila aby odsunąć od koryta+ dojną zmianę pislamskich fanatyków.

Gość • Piątek [17.08.2018, 16:49:44] • [IP: 5.174.18.***]

jestem za zmianą również. ..

Gość • Środa [15.08.2018, 17:56:35] • [IP: 37.248.160.***]

Jestem za zmianą

Gość • Środa [15.08.2018, 11:59:43] • [IP: 83.21.48.**]

Będę głosować ale nie na PiS

Gość • Środa [15.08.2018, 08:18:07] • [IP: 95.160.156.***]

Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, więc PIS mam w bardzo głębokim poważaniu. Za co, to chyba każdy wie !

Gość • Wtorek [14.08.2018, 21:25:14] • [IP: 188.146.32.***]

Na tył drugim portalu ktoś w pory daje i hejtuje 500 ale nie daje propozycji co sam dobrego by zrobił. Głosujmy na program i to kto daje jakie możliwości rozwoju a nie tylko przeciwko czemus

Gość • Wtorek [14.08.2018, 20:39:11] • [IP: 185.210.36.***]

w d---e mam

Gość • Wtorek [14.08.2018, 17:06:35] • [IP: 5.60.235.***]

Apel do mieszkańców Kamienia Pomorskiego pozegnajmy w wyborach tą nieudlna władzę która tylko trwała na stanowiskach, zaslaniajac się programem naprawczym, a w roku wyborczym przy programie naprawczym usiłuje omamic nasze spoleczenstwo. Nie dajcie się nabrać na kolejne obietnice...

Gość • Wtorek [14.08.2018, 16:58:44] • [IP: 83.8.21.**]

kto na burmistrza w Kamieniu prócz Kuryłły vel Stanaszek?

Gość • Wtorek [14.08.2018, 16:22:46] • [IP: 78.133.169.*]

Racja !! tylko PIS :)

Gość • Wtorek [14.08.2018, 13:46:23] • [IP: 37.47.164.***]

przewietrzenie lub huragan

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■