POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [10.08.2018, 12:57:40] • Wolin

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Czytelnik

Wielkie tumany dymu unoszą się nad trawą między Wioską Słowian i Wikingów a starym mostem. Na miejsce jadą wszystkie jednostki straży pożarnej z okolicy.

Ogromny pożar rozprzestrzenia się w szybkim tempie. Zajął trawy przy skansenie. Płomienie sięgają starego mostu, który ze względów bezpieczeństwa został wyłączony z ruchu.

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Czytelnik

Dym ogranicza widoczność. Sytuacja jest poważna. Na miejscu stawiły się wszystkie jednostki straży pożarnej z okolicy. O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Andrzej Ryfczyński

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Andrzej Ryfczyński

Potężny pożar w Wolinie. Zamknięto ruch na moście

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [24.08.2018, 18:41:47] • [IP: 37.47.134.**]

Droga Redakcjo! Same wypadki, pożary i inne nieszczęścia!! Nie tylko z tego składa sie życie w powiecie. Czy koniecznie musimy się doinformowywać na Kamieńskim info? Wasi, ciągle jeszcze wierni czytelnicy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 09:49:45] • [IP: 212.204.48.***]

Z tego co sie uczylem w szkole to wlasnie Wikingowie kiedys w histori zniszczyli Wolin.Wtedy przynajmniej prawdziwi.

Gość45 • Piątek [17.08.2018, 23:16:59] • [IP: 80.55.22.***]

Nie pracowało tu tylko dwóch strażaków chyba.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:17:52] • [IP: 83.23.187.***]

Wystarczy niedopałek wyrzucony z auta i nieszczęście gotowe. Brawo dla Strażaków! Wolin ma czym się szczycić, skansen to reklama wyspy Wolin i regionu! Nie wiecie co macie u siebie!

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 16:52:00] • [IP: 37.47.190.**]

Brudasy zostawily wszędzie puste butelki po" oranżadzie" to przy takim słońcu musiało tak się skończyć. A tych pseudo wikingów lubią tylko inni pseudo wikingowie, syf smród i buractwo.

Gość • Niedziela [12.08.2018, 18:13:21] • [IP: 83.23.189.**]

WIELKI SZACUNEK DLA STRAZAKÓW PRACA NA MEDAL BRAWO!!

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:13:04] • [IP: 37.248.167.***]

Wyślij pan ten film do administratora. Zobaczymy wszyscy.

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:05:00] • [IP: 37.248.167.***]

Brawo jaca. Brawo kuba! Szacun

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:50:17] • [IP: 83.23.248.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [11.08.2018, 00:46:28] • [IP: 37.248.167.***]

Gdyby nie ofiarność chlopaķów Z osp wolin to by wioski viķingow nie było. Szacun dla tych dóch chłopaków. Mam film. Turysta.

Pazdzioch • Piątek [10.08.2018, 23:09:04] • [IP: 37.47.179.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:52:58] • [IP: 83.21.59.***]

dobrze, ze wszytko sie dobrze skonczyło

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:11:39] • [IP: 178.238.251.***]

A my się tam jutro wybieramy na zwiedzanie WIKINGÓW z koleżanką z Warszawy. ..

Gość • Piątek [10.08.2018, 20:12:47] • [IP: 37.47.185.**]

Dzieckiem to jest pan/pani znasz chociaż historie mieszkasz tu bo jak tak to jesteś jakims wypiera.kiem który się wprowadzil.i plecie głupoty Współczuję wlascicielom jak i pracownikom tej wioski byli o krok od trafedi

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:58:46] • [IP: 83.13.154.**]

ponoć ognisko tam się paliło jakiś czas a później palenie franka kamery trza prześwietlić i ktoś odpowie za to.

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:22:42] • [IP: 83.168.86.***]

Skansen to jedyne, co Wolin ma do zaoferowania turystom. Szkoda, że niewielu mieszkańców potrafi to przyjąć do wiadomości, cieszyć się, że są pasjonaci, którym się chce robić coś więcej i nie narzekać... Nie bez powodu mówi się o małomiasteczkowym myśleniu. Ja tak się cieszę, że wiatr wiał w drugą stronę i nie doszło do żadnej tragedii.

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:16:20] • [IP: 178.235.177.***]

Sam się przegoń nieuku.

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:47:06] • [IP: 94.254.232.**]

sam się pogoń !! Wikingi fajna sprawa !!

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:03:41] • [IP: 37.47.163.***]

A moim zdaniem czas przegonić te dorosłe wciąż bawiące się dzieci w minione epoki.

Gość • Piątek [10.08.2018, 17:01:10] • [IP: 94.254.225.*]

Z jakiej racj Stowarzyszenie ma robić pas pożarowy to są kompetencje gminy przecież pieniądze z festiwalu mają bo to oni co roku biletowa festiwal ! A po drugie co to za komentarz ze po chlali uczestników już dawno nie ma i nie paliło się od strony skansenu tylko podpaliły się lub ktoś trzciny a z takie tragedi nie ma co kpić bo jak widzę te komentarze to się płakać chce !!

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:38:50] • [IP: 94.254.237.**]

po co ten hejt? WOLIN jest znany na całą Polsce tylko ze względu na wikingi, szacunek dla nich, że potrafili się tak wypromować.

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:32:01] • [IP: 81.219.207.***]

Aż się prosi by Gmina i Stowarzyszenie zainicjowali budowę pasa p.pożarowego wokół wioski. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jakie byłyby skutki dzisiejszego pożaru gdyby wiatr wiał z przeciwnego kierunku.

Gość • Piątek [10.08.2018, 13:28:59] • [IP: 185.230.168.***]

Jak pochlali to postanowili puścić coś z dymem, w końcu wojewoda się zlituje i da kasę na budowę nowych chat, tak było ostatnio...

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■