POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [08.08.2018, 17:44:24] • Międzyzdroje

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić 76-letni obywatel Włoch, który nie zapanował nad swoim pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, taranując tym samym zaparkowane pojazdy. W wyniku kolizji, przednią szybę przebił ogrodzeniowy pal, który zatrzymał się dosłownie przed twarzą kierowcy!

Do zdarzenia doszło około godziny 15:30 na ulicy Zwycięstwa w Międzyzdrojach. O szczegóły dotyczące zdarzenia poprosiliśmy oficera prasowego KPP w Kamieniu Pomorskim.

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

- Dyżurny KPP Kamień Pomorski odebrał informację o zdarzeniu 07.08.2018 r. około godziny 15:36. Wg zgłoszenia, na drodze W102 (ul. Zwycięstwa, w kierunku Wisełki)doszło do kolizji drogowej z udziałem pojazdu typu camper. Kierujący pojazdem marki fiat, 76-letni obywatel Włoch, nie zapanował nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w szereg zaparkowanych pojazdów, uszkadzając je – informuje sierż. Aleksandra Berenda

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

gosc • Sobota [11.08.2018, 11:58:19] • [IP: 90.187.36.**]

Camper na drodze to niebezpieczne narzedzie.Ci ludzie na tych wczasach nie mysla

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:22:43] • [IP: 83.23.249.***]

sceny z filmu? a i owszem ale chyba z bareji a nie oszukac przeznaczenia

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:58:47] • [IP: 94.254.232.**]

Czepiacze do domu a ludzie do życia. Komuchy, regulatory do naprawy.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 11:28:30] • [IP: 83.23.171.**]

Drogi leśne wysypać grubym żwirem- niepalny i parking leśny gotowy. Czy to tak trudne dla WPN by zarabiać. Po co te bale grodzące, niebezpieczne dla życia- jak na pierwszym zdjęciu, otworzyć i zabezpieczyć przed pożarem i zarabiać.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 10:48:24] • [IP: 77.112.74.**]

do 83.20.251.*** ale nigdy nie bedziemy jak warnowo, plocin czy inne tego typu wioski, bo mamy dostep do morza, super polozenie, zalew, molo, ZAWSZE tutaj przyjezdzali i bede przyjezdzac turysci a prawo ma byc przestrzegane, widze ze kolega za dolary i garsc zupy sprzeda rodzine i zrobi wszystko, gardze takimi ludzmi

Gość • Czwartek [09.08.2018, 08:58:44] • [IP: 188.146.172.***]

Dorosz 1000 miejsc parkingowych przygotował, tak jak obiecywał w kilku kampaniach wyborczych. Destrukcja miasta.

Gość • Środa [08.08.2018, 23:42:16] • [IP: 83.20.251.***]

Byłem ostatnio na Rugii.Niemc miszczami jazdy i parkowania nie są, ale zauważyłem, że multum turystów, z których nota bene te wszystkie mieściny mają zyski, parkuje przy lasach(parkingi są pełne) i żadna Straż Miejska czy Polizei nie biegają z mandatami.Oczywiście auta zaparkowane w taki sposób, by nie utrudniać przejazdu innym i nie stwarzać zagrożeń(choć nie wszędzie).Tylko u nas taki jad na turystów?Ja też się irytuję ale oni pompują tu kasę, zostawiają sporo szmalu...Wiem, nie wszyscy wynajmują czy mają knajpy...Czasem też mięsem rzucę na turystów ale zaraz sobie przypominam, że bez nich byli byśmy jak np.Warnowo albo Płocin.Ludzie, są ważniejsze sprawy niż zapchane samochodami pobocza.Elektryczne hulajnogi z trójką dzieci na pokładzie jeżdżące pod prąd, kubkarze, znów te śmieszne pseudo-gokarty.To są poważne problemy a nie jakiś turysta parkujący na poboczu.Owszem, karać surowo za naruszenie przepisów w przypadkach, gdy stwarzają realne zagrożenie życia lub zdrowia...Cierpliwości, jeszcze 3 tyg :)

Gość • Środa [08.08.2018, 23:31:48] • [IP: 83.20.251.***]

Final Denastynation jak to mówił mój kumpel Booyaka :)

Gość • Środa [08.08.2018, 22:41:18] • [IP: 185.210.39.**]

Pytanie do Pani Komendant komisariatu. Z jakiego powodu jesteście bierni wobec tego problemu z nieprawidłowym postojem. Czy prokuratura musi wyjaśniać kwestie niedopełnienia obowiązków?? O straży miejskiej, to już nawet się pisać nie chce. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Gość • Środa [08.08.2018, 20:35:44] • [IP: 83.8.35.***]

Noi ch...j z tym

Gość • Środa [08.08.2018, 19:48:16] • [IP: 94.254.225.***]

Cały czas chołota tam parkuje. Bo szkoda kasy na parking. Wcale mi nie żal tych aut.

Gość • Środa [08.08.2018, 19:08:34] • [IP: 94.254.225.***]

Z tego krzesełka pewnie ładnie cisneli gumę obozowicze

Gość • Środa [08.08.2018, 19:07:42] • [IP: 94.254.230.*]

Policja była wielokrotnie informowana o tym problemie. Niestety nie znaleźli rozwiązania i teraz mamy to co mamy.

Gość • Środa [08.08.2018, 19:07:30] • [IP: 94.254.225.***]

Jeszcze po mandaciku za parkowanie w niedozwolonych miejscach i brak odszkodowania to się nauczą parkować na parkingach a nie po lasach chodzą tam jak święte krowy a zakręt na zakręcie

Gość • Środa [08.08.2018, 18:40:47] • [IP: 94.254.130.**]

czy drewniany pal miał ATEST zeby używać jako barierki drogowej??

Gość • Środa [08.08.2018, 18:13:49] • [IP: 188.146.105.***]

Tam jak na Marszałkowskiej w Warszawie. Kręcą się kierowcy i ich pasażerowie. Tam nie ma chodnika, więc wszystko jest na jezdni i łażą we wszystkie strony. Kiedy jedzie się od strony Wisełki i nie zwolni się do 40-tki, to wypadek murowany.

Wiebac • Środa [08.08.2018, 18:00:13] • [IP: 31.0.41.***]

Winny jest kierowca campera ale wspołwinnymi są kierowcy ososobówek stojących poza linią ciągłą. Według mnie wina obciążyc też należy służby policje i straż miejską za dopuszczenie do tego parkowania.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z panem Joachimem Brudzińskim Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18. października 2018 roku o godz. 14.15 w „Wolińskim Dworku” w Wolinie ■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■