POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [08.08.2018, 17:44:24] • Międzyzdroje

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić 76-letni obywatel Włoch, który nie zapanował nad swoim pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, taranując tym samym zaparkowane pojazdy. W wyniku kolizji, przednią szybę przebił ogrodzeniowy pal, który zatrzymał się dosłownie przed twarzą kierowcy!

Do zdarzenia doszło około godziny 15:30 na ulicy Zwycięstwa w Międzyzdrojach. O szczegóły dotyczące zdarzenia poprosiliśmy oficera prasowego KPP w Kamieniu Pomorskim.

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

- Dyżurny KPP Kamień Pomorski odebrał informację o zdarzeniu 07.08.2018 r. około godziny 15:36. Wg zgłoszenia, na drodze W102 (ul. Zwycięstwa, w kierunku Wisełki)doszło do kolizji drogowej z udziałem pojazdu typu camper. Kierujący pojazdem marki fiat, 76-letni obywatel Włoch, nie zapanował nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w szereg zaparkowanych pojazdów, uszkadzając je – informuje sierż. Aleksandra Berenda

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

Sceny niczym z filmu Oszukać Przeznaczenie. Drewniany pal przebił przednią szybę samochodu!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

gosc • Sobota [11.08.2018, 11:58:19] • [IP: 90.187.36.**]

Camper na drodze to niebezpieczne narzedzie.Ci ludzie na tych wczasach nie mysla

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:22:43] • [IP: 83.23.249.***]

sceny z filmu? a i owszem ale chyba z bareji a nie oszukac przeznaczenia

Gość • Piątek [10.08.2018, 00:58:47] • [IP: 94.254.232.**]

Czepiacze do domu a ludzie do życia. Komuchy, regulatory do naprawy.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 11:28:30] • [IP: 83.23.171.**]

Drogi leśne wysypać grubym żwirem- niepalny i parking leśny gotowy. Czy to tak trudne dla WPN by zarabiać. Po co te bale grodzące, niebezpieczne dla życia- jak na pierwszym zdjęciu, otworzyć i zabezpieczyć przed pożarem i zarabiać.

Gość • Czwartek [09.08.2018, 10:48:24] • [IP: 77.112.74.**]

do 83.20.251.*** ale nigdy nie bedziemy jak warnowo, plocin czy inne tego typu wioski, bo mamy dostep do morza, super polozenie, zalew, molo, ZAWSZE tutaj przyjezdzali i bede przyjezdzac turysci a prawo ma byc przestrzegane, widze ze kolega za dolary i garsc zupy sprzeda rodzine i zrobi wszystko, gardze takimi ludzmi

Gość • Czwartek [09.08.2018, 08:58:44] • [IP: 188.146.172.***]

Dorosz 1000 miejsc parkingowych przygotował, tak jak obiecywał w kilku kampaniach wyborczych. Destrukcja miasta.

Gość • Środa [08.08.2018, 23:42:16] • [IP: 83.20.251.***]

Byłem ostatnio na Rugii.Niemc miszczami jazdy i parkowania nie są, ale zauważyłem, że multum turystów, z których nota bene te wszystkie mieściny mają zyski, parkuje przy lasach(parkingi są pełne) i żadna Straż Miejska czy Polizei nie biegają z mandatami.Oczywiście auta zaparkowane w taki sposób, by nie utrudniać przejazdu innym i nie stwarzać zagrożeń(choć nie wszędzie).Tylko u nas taki jad na turystów?Ja też się irytuję ale oni pompują tu kasę, zostawiają sporo szmalu...Wiem, nie wszyscy wynajmują czy mają knajpy...Czasem też mięsem rzucę na turystów ale zaraz sobie przypominam, że bez nich byli byśmy jak np.Warnowo albo Płocin.Ludzie, są ważniejsze sprawy niż zapchane samochodami pobocza.Elektryczne hulajnogi z trójką dzieci na pokładzie jeżdżące pod prąd, kubkarze, znów te śmieszne pseudo-gokarty.To są poważne problemy a nie jakiś turysta parkujący na poboczu.Owszem, karać surowo za naruszenie przepisów w przypadkach, gdy stwarzają realne zagrożenie życia lub zdrowia...Cierpliwości, jeszcze 3 tyg :)

Gość • Środa [08.08.2018, 23:31:48] • [IP: 83.20.251.***]

Final Denastynation jak to mówił mój kumpel Booyaka :)

Gość • Środa [08.08.2018, 22:41:18] • [IP: 185.210.39.**]

Pytanie do Pani Komendant komisariatu. Z jakiego powodu jesteście bierni wobec tego problemu z nieprawidłowym postojem. Czy prokuratura musi wyjaśniać kwestie niedopełnienia obowiązków?? O straży miejskiej, to już nawet się pisać nie chce. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Gość • Środa [08.08.2018, 20:35:44] • [IP: 83.8.35.***]

Noi ch...j z tym

Gość • Środa [08.08.2018, 19:48:16] • [IP: 94.254.225.***]

Cały czas chołota tam parkuje. Bo szkoda kasy na parking. Wcale mi nie żal tych aut.

Gość • Środa [08.08.2018, 19:08:34] • [IP: 94.254.225.***]

Z tego krzesełka pewnie ładnie cisneli gumę obozowicze

Gość • Środa [08.08.2018, 19:07:42] • [IP: 94.254.230.*]

Policja była wielokrotnie informowana o tym problemie. Niestety nie znaleźli rozwiązania i teraz mamy to co mamy.

Gość • Środa [08.08.2018, 19:07:30] • [IP: 94.254.225.***]

Jeszcze po mandaciku za parkowanie w niedozwolonych miejscach i brak odszkodowania to się nauczą parkować na parkingach a nie po lasach chodzą tam jak święte krowy a zakręt na zakręcie

Gość • Środa [08.08.2018, 18:40:47] • [IP: 94.254.130.**]

czy drewniany pal miał ATEST zeby używać jako barierki drogowej??

Gość • Środa [08.08.2018, 18:13:49] • [IP: 188.146.105.***]

Tam jak na Marszałkowskiej w Warszawie. Kręcą się kierowcy i ich pasażerowie. Tam nie ma chodnika, więc wszystko jest na jezdni i łażą we wszystkie strony. Kiedy jedzie się od strony Wisełki i nie zwolni się do 40-tki, to wypadek murowany.

Wiebac • Środa [08.08.2018, 18:00:13] • [IP: 31.0.41.***]

Winny jest kierowca campera ale wspołwinnymi są kierowcy ososobówek stojących poza linią ciągłą. Według mnie wina obciążyc też należy służby policje i straż miejską za dopuszczenie do tego parkowania.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■