POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [07.08.2018, 18:15:00] • Gmina Wolin

Na szosę wyskoczyła sarna - wypadek na DK3

Na szosę wyskoczyła sarna - wypadek na DK3

fot. Andrzej Ryfczyński

Nie tylko upał i korki bywają przyczyną wakacyjnych zdarzeń drogowych. Dużym zagrożeniem są wciąż zwierzęta, które nagle wybiegają z lasu. Właśnie taka sytuacja zdarzyła się na DK3 koło Dargobądza. Ucierpiało dziecko, które zabrał śmigłowiec LPR.

We wtorek przed godziną 14.00 przed jadący w kierunku Wolina samochód wyskoczyła sarna. Kierowca gwałtownie zjechał z drogi, żeby uniknąć zderzenia.


Na szosę wyskoczyła sarna - wypadek na DK3

fot. Andrzej Ryfczyński

W wyniku tego 14-letnie dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.

Na szosę wyskoczyła sarna - wypadek na DK3

fot. Andrzej Ryfczyński

Również pasażerka samochodu renault trafiła do szpitala, ale na szczęście nie ma większych obrażeń.

Na szosę wyskoczyła sarna - wypadek na DK3

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Niedziela [12.08.2018, 17:38:04] • [IP: 87.58.166.**]

na sarne wyskoczyla szosa

Gość • Sobota [11.08.2018, 22:15:03] • [IP: 31.0.80.**]

Po pierwsze nawet nie wiecie jak to było Nie ingerujcie w to bo nawet w tym aucie nie byliście A ten mężczyzna nigdy nie miał telefonu za kierownicą

Tadeusz • Piątek [10.08.2018, 13:01:41] • [IP: 83.21.51.**]

Dziecko nie zapięte, tata na telefonie, noga taty mocno na gazie. Tak to pewnie wyglądało.

Gość • Środa [08.08.2018, 18:35:43] • [IP: 78.11.201.***]

Osoby podróżujące renault lub ich rodzinę proszę o kontakt elgert-a@o2.pl

MaRiO • Środa [08.08.2018, 14:38:06] • [IP: 92.42.117.***]

Takich jak on u świętego Piotra sa tysiące co kochają zwierzęta i nie chcą w nie wjechać. Zasada jest jedna podstawowa walimy centralnie w nią, pieknie się kładzie a my zyjemy tylko troszke przód do klepania.Gorzej jest z Łosiami ale nasze łosie jeszcze nie migrują. A tak dziecko w szpitalu, samochód do kasacji i wszytkie służby w gotowości. Zresztą w TVN Turbo był ostatnio program i testy w związku z takimi sytuacjami na drodze.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:44:39] • [IP: 31.0.70.**]

A pasy bezpieczeństwa były zapięte? Wielu cebulaków nie zapina, zwłaszcza na tylnych siedzeniach. Jeśli nie to obciążyć kosztami akcji ratunkowej.

Gość • Środa [08.08.2018, 10:08:58] • [IP: 83.8.35.***]

dlaczego strażacy bez kasków??

Gość • Środa [08.08.2018, 09:29:07] • [IP: 77.113.97.***]

Wymijanie na trzeciego po mimo ze tiry jada i telefony to sie widzi jak sie jedzie tamta droga a jeżdże co dziennie.

Gość • Środa [08.08.2018, 09:12:30] • [IP: 80.52.151.**]

Są tam sarny, wybiegają przed samochód, w miejscu widocznym na zdjęciu i na górze przy wyjeździe z Dargobądza

Gość • Wtorek [07.08.2018, 22:52:44] • [IP: 83.8.41.***]

Sarna ?😁 haha a moze zajac

Gość • Wtorek [07.08.2018, 22:52:13] • [IP: 37.248.164.**]

Pewnie jechał 150. Czlowiek zagrozeniem dla zwierzat na drodze!!

Gość • Wtorek [07.08.2018, 22:35:58] • [IP: 37.47.148.***]

Ostatnio dużo wypadków w Dargobadzu... Chyba Madzia wrzuciła na włości i kusi😁

Gość • Wtorek [07.08.2018, 22:23:49] • [IP: 37.47.177.***]

Telefon a nie sarna

Gość • Wtorek [07.08.2018, 22:01:08] • [IP: 31.0.123.**]

Co za debill, samochód ważniejszy od zdrowia i życia swojego i bliskich...? Jaka sarna w tym miejscu? A może telefon lub sms wybieg mu na drogę? Bez komentarza.

Gość • Wtorek [07.08.2018, 21:50:26] • [IP: 188.146.105.***]

szybciej, jeszcze raz szybciej!!

Gość • Wtorek [07.08.2018, 20:55:27] • [IP: 62.69.251.***]

Jeżdże tamtędy codziennie i nigdy sarny nie widziałłem w tym miejscu