POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [05.08.2018, 16:22:44] • Gmina Wolin

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

fot. Andrzej Ryfczyński

Droga Krajowa nr 3 o tej porze roku zawsze jest zatłoczona, nietrudno o wypadki i stłuczki. Właśnie dziś, w niedzielę 5 sierpnia doszło do karambolu z udziałem 4 aut. Wyglądało groźnie, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Po godzinie 14.00 na DK3 w Płocinie za Wolinem doszło do karambolu, w którym uczestniczyły 4 samochody osobowe, w tym jeden z Niemiec. Jak doszło do niebezpiecznej sytuacji? Jeden z kierowców nieco zwolnił, zaskoczeni tym inni kierowcy zaczęli manewrować pojazdami, aby uniknąć zderzenia.

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

fot. Andrzej Ryfczyński

W efekcie uszkodzone zostały cztery samochody, dwa z nich mocno. Z kolei dla większości pasażerów jadących w tych samochodach, karambol nie skończył się poważniejszymi obrażeniami.

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejsce przyjechały wszystkie służby, każdy pasażer został przebadany. Najbardziej ucierpiał samochód na niemieckich tablicach. Został uderzony z przodu i tyłu.

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

fot. Andrzej Ryfczyński

Policja w miarę szybko wznowiła ruch wahadłowy na tym odcinku DK3.

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

fot. Andrzej Ryfczyński

Karambol z udziałem 4 samochodów osobowych!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Niedziela [12.08.2018, 12:37:20] • [IP: 83.168.84.**]

Po co tu przyjeżdżają !! i mają nauczkę może więcej już tu nigdy nie wrócą ! albo będą może wolniej gnać

Gość • Wtorek [07.08.2018, 19:17:47] • [IP: 83.23.184.**]

tam kiedyś był fotoradar i on spełniał swoje zadanie ale teraz jest ograniczenie prędkości do 70 km i mało kto tego przestrzega i najprawdopodobniej obywatel niemiecki zwolnił a resztka oczywiście zignorowała tę prędkość no i stało się, moim zdaniem tam częściej powinna stać policja z fotoradarem, tak samo jak w Międzyzdrojach na Niepodległości, jeżdżą ile ma tylko na liczniku

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 10:20:11] • [IP: 77.218.249.***]

To te bmw co rozbili gdzieś w okolicach Szczecina ? Naprawione.? :D

Gość • Poniedziałek [06.08.2018, 09:16:29] • [IP: 83.8.134.**]

Niemiec chciał się rozejrzeć i mamy efekty

Gość • Niedziela [05.08.2018, 22:22:03] • [IP: 83.23.193.**]

Na polskich drogach nawet gdy zachowuje się rozsądny odstęp od poprzedzającego pojazdu, to szybko znajduje się półgłówek, który wyprzedza i wciska się w tę lukę tuż przed zderzak. I po bezpiecznym odstępie.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 20:49:22] • [IP: 83.21.60.***]

"Zaskoczeni" ? Jak by trzymali bezpieczną odległość to nie byli by zaskoczeni. A co by było jak by ten z przodu ostro zahamował a nie tylko nieznacznie zwolnił ?

Gość • Niedziela [05.08.2018, 19:45:23] • [IP: 83.23.193.**]

Sugeruję zwrócić uwagę na pewien szczegół na pierwszym zdjęciu: policyjne BMW, już w akcji w naszej okolicy.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 18:46:28] • [IP: 83.20.17.**]

Straszne, współczuję osobom wypadku.

Winiu • Niedziela [05.08.2018, 18:27:45] • [IP: 188.90.112.**]

Wystarczyło zachować odstęp

Gość • Niedziela [05.08.2018, 18:11:47] • [IP: 83.21.63.**]

Tak się kończy" siedzenie na dupie" i brak zachowania należytej odległości

Gość • Niedziela [05.08.2018, 17:33:45] • [IP: 37.47.161.**]

Mialo to miejsce w płocinie

Gość • Niedziela [05.08.2018, 17:28:00] • [IP: 188.146.105.***]

Dostał w tylne koło, wyrzuciło go na przeciwny pas i zderzył się czołowo. To skutek jazdy na styk.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 16:58:17] • [IP: 83.8.33.***]

Raz, że jeden z drugim zapieprza, a dwa siedzi jeden drugiemu na zderzaku, wystarczy ułamek sekundy nieuwagi i nieszczęście gotowe.

Gość • Niedziela [05.08.2018, 16:39:00] • [IP: 31.0.40.***]

Nie został uderzony tylko uderzył sam skoro to karambol.

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■