POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.08.2018, 19:41:30] • Kamień Pomorski

Pan Marcin, miłośnik Kamienia Pomorskiego, wyrusza w podróż i zapowiada kolejne artykuły

Pan Marcin, miłośnik Kamienia Pomorskiego, wyrusza w podróż i zapowiada kolejne artykuły

fot. Czytelnik

Pan Marcin, mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, znany naszym Czytelnikom z cyklu poświęconego swojemu miastu, na jakiś czas żegna się z nami.

"W krótkim czasie zwróciłem Państwa uwagę na wiele problemów Kamienia Pomorskiego. Starałem się przedstawić proste i tanie rozwiązania jego problemów. Teraz nadszedł czas by się na jakiś czas pożegnać. Ja wyruszam w podróż, a czytelników zostawiam z dużą porcją kamieńskich problemów. Jest to niezwykle ważne, ponieważ niedługo zbliżają się wybory. Ten kto je wygra stanie przed nie lada wyzwaniem. Stan miasta jest bardzo zły i to z programem naprawczym. Chciałbym podziękować przede wszystkim redakcji ikamien.pl za publikowanie jak do tej pory praktycznie wszystkiego co napisałem. Dziękuję również czytelnikom za ich pozytywne i negatywne komentarze. Napisałem jeszcze trochę listów, bo artykułów to chyba za dużo powiedziane, aby nikt nie zapomniał, iż to mieszkańcy powinni dbać o miasto. Obiecuję stworzyć własnego bloga i nadal pisać do redakcji ikamien.pl. Była to dla mnie wielka frajda. Na pożegnanie, zdjęcie Kamienia Pomorskiego."

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 22:32:20] • [IP: 83.20.250.***]

Pan Marcin pokazał nam wieloletnie zaniedbania władz ktorych Stachu sam nie ogarnie, a przynajmjiej nie w jednej kadencji. Pan Marcin niech się już chowa spowrotem do swojej szafy.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 20:55:54] • [IP: 37.248.152.***]

Panie Marcinie MAM WIELKĄ PROŚBĘ JAK pAN POJEDZIE TO NIECH NIE WRACA , potrafi pan tylko krytykować to potrafi każdy, dla mnie jest Pan chodzącym NIESZCZĘŚCIEM.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 17:51:35] • [IP: 83.8.110.***]

Pan Marcin, dobrze że coś tam wytyka i unaocznia mieszkańcom.Mam dla niego coś ciekawego, bo też śledzę w miarę możliwości to co się dzieje w naszym miasteczku.Wyobraźcie sobie Państwo, że przy ulicy Kopernika, gdzie zerwano asfalt i bruk nie ma się zamiaru wymienić wodociągu i kolektora kanalizacyjnego.Niektóre domy na tej ulicy są zasilone jeszcze ołowianymi rurami.Nie wymienienie tych rurociągów na nowe jest moim zdaniem skandalem, wielkim skandalem.Pytam Pana burmistrza, co Pan na to ?Co, będziemy wymieniać stuletnie rurociągi jak położymy nowy asfalt ?Skandal !!

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 17:39:59] • [IP: 37.248.162.**]

Nauczyciele zapewne zapomnieli jak ciężko pracuję się w szkole. Strachy na lachy... Do zobaczenia w Nowym Roku szkolnym. Dość.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 17:28:15] • [IP: 83.11.145.***]

teraz gdzie indziej zakłóci ludziskom stoicki spokój

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 15:23:18] • [IP: 31.179.206.*]

O k... jaka szkoda.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:52:21] • [IP: 153.92.127.***]

Panie Marcinie - dlaczego Pan to zrobił? Dlaczego zepsuł Pan główny zamysł naszej władzy aby utrzymywać lokalną społeczność w przekonaniu, że mieszka w pięknym, zadbanym miejscu? Że władza dba, tyra, poświęca się dla niewdzięcznej gawiedzi. Że nawet drzewa wyrywa dla dobra mieszkańców, że Nowoogrodową buduje dłużej niż autostradę, że rozwalające się truchło żaglowca z czasów średniowiecza - pardon okazało się, że ciut młodszy bo XIX/XX w. - było ważne dla" odkrywcy" i jego facebooka a teraz pięknie zalega na żółtej trawie. A tak się dobrze żyło naszym włodarzom bez Pana artykułów

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 14:01:53] • [IP: 77.253.0.***]

Pan Marcin pokazał nam jak bardzo zapyziałe stało się nasze piękne miasteczko i jak bardzo zostało zapuszczone. Władzom miasta do refleksji. Do pracy panowie z ratusza zanim wyborcy was wymiotą.

GośćAs • Poniedziałek [20.08.2018, 13:04:53] • [IP: 93.105.177.**]

Dziękuję panu panie Marcine za fajne komentarze i nowe spojrzenie na nasze miasto , rzeczywiście jest bałagan i bardzo dużo prawdy pan napisał . Niech teraz pan burmistrz bierze si ę ostro do roboty bo kadencja się kończy a na nową niema co liczyć . Mieszkańcy maja dość rządów NAUCZYCIELI... do szkoły uczyć dzieci a nie zarządzać gminą , dzięki

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 09:14:39] • [IP: 93.142.155.**]

Racja - Gość z 07.45.51.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 07:41:51] • [IP: 77.65.109.**]

jestescie bardzo niesprawiedliwi. pan Marcin pokazal nam do jakiej bylejakosci przywyklismy, nie widzimy podstawowych spraw jakie codziennie mijamy. Szkoda. wytknał nam cos jeszcze co z tego wynika, tj kolesiostwo na ktore dajemy przyzwolenie bo koles nigdy nie jest rozliczany z pracy. Szkoda. Ja bym bardzo chciala aby w koncu w Kamieniu pojawil sie ktos obcy jako burmistrz bo to zawsze swierze spojzenie. i jeszcze jedno - kamien to nie tylko miasto to tez wies, wsie w ktorych burmistrz nie pojawil sie przez cala swoja kadencje bo i takie sa, a zebrania wiejskie odhaczcza chyba na podstawie rozmowy z niechcianym soltysem. Wiekszosc z tych wsi nie pojdzie juz glosowac i tak sie to toczy. ja osbiscie załuje ze Pan Marcin wyjezdza - ale spokojnej drogi zycze i moze kiedy kandydowania w Kamieniu

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 06:25:37] • [IP: 89.221.210.***]

Myślę że lekarze pomogą bo każdą chorobę trzeba leczyć i tak jak w tym przypadku.

Gość • Poniedziałek [20.08.2018, 01:02:55] • [IP: 93.143.121.***]

Szkoda P. Marcinie. Pokazał Pan wiele wiele niedociągnięć. ktorych my już nie zauważamy. Przyzwyczailiśmy się do tego MARAZMU. Jest szansa coś zmienic.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 22:42:14] • [IP: 188.146.161.***]

Kiedyś w komunie był" wujek dobra rada" które można było potłuc o kant wiadomo czego. I te porady są tyle samo warte.

Gość • Niedziela [19.08.2018, 21:32:28] • [IP: 83.23.192.***]

No niech szybko nie (wraca)

Gość sokoł • Niedziela [19.08.2018, 21:21:55] • [IP: 83.23.250.***]

i gitara jedz może pomylisz drogę do kamienia