POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.08.2018, 21:44:30] • Gmina Wolin

Alfa Romeo dachowała przed Dargobądzem, jej kierowca ocknął się w rowie 10 km od celu podróży

Alfa Romeo dachowała przed Dargobądzem, jej kierowca ocknął się w rowie 10 km od celu podróży

fot. Andrzej Ryfczyński

Prawdopodobnie zmęczenie kierowcy było przyczyną tego wypadku. Około godziny 19.00 w kierunku Międzyzdrojów jechał samochód marki Alfa Romeo. Tuż przed Dargobądzem kierowca prawdopodobnie przysnął, zjechał na przeciwny pas i wpadł na pobocze. Tam auto zaczęło dachować, aż zatrzymało się na drzewie. Na szczęście jego pasażerom nic się nie stało.

Turysta z Wielkopolski, jadący od Wolina, prawdopodobnie przysnął za kierownicą. W konsekwencji jego samochód zaczął dachować - miało to miejsce tuż przed Dargobądzem. Kierowca obudził się podczas dachowania, gdy znalazł się w przydrożnym rowie 10 km od celu podróży. Z naszych informacji wynika, że jechał na wczasy do Międzyzdrojów.

Alfa Romeo dachowała przed Dargobądzem, jej kierowca ocknął się w rowie 10 km od celu podróży

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejsce przyjechali strażacy OSP z Wolina i z PSP z Międzyzdrojów oraz pogotowie, potem policja. Strażacy udzielili pierwszej pomocy i wprowadzili ruch wahadłowy, który odbywał się w miarę płynnie. Dachowanie zaliczone zostało jako kolizja drogowa, ponieważ nikt nie odniósł poważnej obrażeń. Alfa Romedo pójdzie do kasacji.

Alfa Romeo dachowała przed Dargobądzem, jej kierowca ocknął się w rowie 10 km od celu podróży

fot. Andrzej Ryfczyński

Dobrze, że ruch na drodze był umiarkowany i w czasie, kiedy pojazd przecinał oś jezdni, przeciwnym pasem w tym momencie nikt nie jechał. Jak by było inaczej, doszłoby do straszliwej tragedii.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [04.08.2018, 22:11:33] • [IP: 80.245.178.***]

a gdyby to bylo BMW to by bylo" debil, pewnie jechal 3928493482 km/h"

Gość • Sobota [04.08.2018, 20:26:46] • [IP: 95.160.158.**]

Nowiutka alfa. Szkoda...

Gość • Sobota [04.08.2018, 18:16:50] • [IP: 37.248.164.**]

Samochód rzecz do nabycia ważne że pasażerowie cali

Gość • Sobota [04.08.2018, 16:21:34] • [IP: 188.146.105.***]

Za dużo tępych Polaków ma samochody i nic nie poradzisz. Ale to może być przypadek słabości organizmu. Może początki cukrzycy? Wtedy kierowca chwilowo przysypia. Ale jazda polskiego kierowcy, to nadmierne błędy i brawura. Tępaki!

Gość • Sobota [04.08.2018, 14:43:15] • [IP: 178.235.177.***]

Kto szybko jeździ tego później wolno niosą.Tę maksymę ślę wszystkim za kółkiem, którym się wydaje, że jak coś złego to nie mnie.Alleluja.

Gość • Sobota [04.08.2018, 14:37:44] • [IP: 95.40.182.***]

przy takim zdarzeniu obrazenia moga wyjsc nawet po kliku latach, powazna sprawa

Gość • Sobota [04.08.2018, 13:08:30] • [IP: 94.254.237.**]

biedulka. jak widac posiadanie lisinku czy kredytu nie oznacza niesmiertelnosci.

Gość • Sobota [04.08.2018, 10:45:04] • [IP: 94.254.231.**]

Z artykułu wnioskuję Panie Andrzeju, że od bohaterskiego ratowania jest straż pożarna reszta poprostu wykonuje swoje obowiązki...

Gumiś • Sobota [04.08.2018, 08:40:23] • [IP: 77.253.28.***]

Wyklepia i pojadą zpowrotem ja bym im pokazał jak się jeździ brawurowo i bezwypadkowo i co dla mnie najwazniejsze szybko a widać że to jakiś amator

Gość • Sobota [04.08.2018, 08:17:32] • [IP: 94.254.133.*]

Zadbana byla widac po stanie podwozia

Gość • Sobota [04.08.2018, 07:51:23] • [IP: 31.11.157.***]

Jak widać... nawet NOWA Alfa wraca do domu na lawecie... ;)

Gość • Sobota [04.08.2018, 01:19:30] • [IP: 85.179.56.**]

Do ostatniego zdania tego artykułu: jakby, jakby babka wąsy miała to by dziadkiem była.

Gość • Sobota [04.08.2018, 00:38:58] • [IP: 83.8.113.***]

Kierowca i pasażerowie mają szczęście, że wyszli z tego cali i zdrowi. Wyjechali po południu, pewnie krótko po wyjściu z roboty, zmęczeni. Tylko Alfy szkoda. Widać, że to Stelvio. Nowiutka, prosto z salonu.

Gość • Sobota [04.08.2018, 00:06:52] • [IP: 77.253.158.***]

Przejeżdżałem nim przyjechała OSP i ten samochód - Alfa, stał na 4 kołach i ktoś się kręcił obok. W przeciwnym wypadku zatrzymałbym się.

Gość • Piątek [03.08.2018, 23:02:13] • [IP: 83.8.117.***]

No i po alfie..

Bambus • Piątek [03.08.2018, 22:36:59] • [IP: 94.254.128.***]

Fajna alfa.

Gość • Piątek [03.08.2018, 22:12:38] • [IP: 178.238.251.***]

Biedni ludzie zostaną tylko z zaliczką, ale spokojnie jest sezon ktoś się złapie na ten termin.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■