POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [12.08.2018, 15:40:00] • Międzyzdroje

Kto widział sprawcę napadu?

W Międzyzdrojach nieznany sprawca napadł na kobietę. Miało to miejsce w nocy. Kobieta trafiła do szpitala. Może któryś z naszych Czytelników pomoże odnaleźć sprawcę pobicia?

„Za pośrednictwem waszego portalu chciałam prosić ludzi o pomoc . Z wtorku na środę, między 2 a 3 w nocy przy parku koło biblioteki w Międzyzdrojach została napadnięta kobieta w wieku 56 lat. Od godziny 24.00 do 2.30 przebywała pod molo, kobieta jest narodowości ukraińskiej a do napadu doszło między parkiem a ulica Bukową. Obecnie z ranami głowy przebywa w szpitalu. Może ktoś widział sprawcę albo sytuację? Sprawa jeszcze nie została zgłoszona na policję, bo poszkodowana musi opuścić szpital.”

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość33 • Niedziela [21.10.2018, 22:04:29] • [IP: 57.79.24.*]

ukraińcy napadają tylko na swoich

Gość • Niedziela [19.08.2018, 12:57:28] • [IP: 77.253.0.***]

Tu się nie ma co zastanawiać, trzeba jak najszybciej zgłosić sprawe na policję, żeby policjanci zdążyli coś zrobić, może jakiś monitoring tam jest.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■