POGODA

Reklama

Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Czwartek [12.07.2018, 15:05:39] • Świerzno

Znęcała się nad psami - może trafić za kraty na 2 lata

Znęcała się nad psami - może trafić za kraty na 2 lata

fot. Polskie Radio Szczecin

Mieszkanka Świerzna (powiat kamieński) trzymała na uwięzi, bez dostępu do jedzenia oraz wody i biła dwa psy rasy mieszanej. Prokurator skierował do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Zwierzęta były skrajnie zaniedbane.

Jeden z czworonogów był przywiązany w taki sposób, że nie mógł schronić się przed chłodem i opadami. Później oba psy oskarżona zamknęła w zbyt małych klatkach. Oprócz pozbawienia wolności grozi jej też kara grzywny.

2018-07-12, 08:09
Joanna Gralka


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 00:51:42] • [IP: 178.238.243.***]

Mało tego, psy nie miały w WC papieru.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 17:46:34] • [IP: 83.8.113.***]

za zle warunki i ujadanie psa noca policja upomni.pozniej kieruje sprawe niby na kolegium...to trwa. pies cierpi, nie ma wody, snieg po grzbiet, wlasciciel przez tydzien nie przyjezdza - no to ANIMALS-niestety nie przyjezdzaja bo za daleko mimo zgloszenia, . .tak wyglada rzeczywistosc. Musial jakis prominent blisko mieszkac tej kobiety skoro zadzialalo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:08:01] • [IP: 94.254.142.**]

Mam psa który jest stary ale ma cieply kąt służył tyle lat teraz emerytura ludzie jak macie się znecac to lepiej do schroniska

Gość • Piątek [13.07.2018, 05:48:12] • [IP: 83.23.194.***]

W Ładzinie też jest jedną Pani co się znęcanie nad zwierzętami??

Gość • Piątek [13.07.2018, 00:06:29] • [IP: 5.172.233.***]

Sołtys powinien wraz z radą sołectwa przeprowadzić rozmowy z właścicielami psów o ich utrzymaniu w" ludzkich" warunkach. A temu babsztylowi należy się kara, liczę a Sąd.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 22:25:02] • [IP: 94.254.130.***]

W Ładzinie też jest jedną Pani co się znęcanie nad zwierzętami

meg • Czwartek [12.07.2018, 21:15:54] • [IP: 79.186.113.***]

proponuje zamknąc babsko w klatce i potrzymac ze 2 tygodnie bez jedzenia i picia a klatke w szczerym polu postawic

Gość • Czwartek [12.07.2018, 20:37:47] • [IP: 188.146.165.*]

Warto byłoby zainteresować się też jak traktują konie w pewnej znanej ogólnie stadninie niedaleko Dziwnówka.

* • Czwartek [12.07.2018, 20:05:42] • [IP: 83.8.118.***]

Karać! A nie obiecywać :)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 19:55:52] • [IP: 178.235.141.**]

Bardzo dobrze!!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 19:00:15] • [IP: 62.69.251.***]

A mówią, że własciciele kundli to dobrzy ludzie

Świerznianka • Czwartek [12.07.2018, 18:20:38] • [IP: 188.146.162.**]

Patologiczne babsko, w głowie się nie mieści, tak okrutnie traktować psiaki. Dać jej wysoką karę pieniężną, a pieniądze przeznaczyć na schronisko i wsadzić ją do więzienia. Kto to jest ?, podajcie, chociaż inicjały.

Kx250 • Czwartek [12.07.2018, 18:15:57] • [IP: 202.153.84.***]

Za łeb i do szamba szmatę

Gość • Czwartek [12.07.2018, 18:01:15] • [IP: 83.11.156.***]

Snopek slłeb i podpalić.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 16:36:47] • [IP: 213.238.83.**]

Kto to zrobił ?

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:57:18] • [IP: 94.254.134.***]

Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz posiadania zwierzaków i tyle w temacie

Sasiad • Czwartek [12.07.2018, 15:51:08] • [IP: 83.11.180.***]

No i dobrze tępić takie baby

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:33:03] • [IP: 37.47.142.**]

U kogo to? Ktoś wie?

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:31:17] • [IP: 83.23.168.***]

ZROBIĆ Z NIĄ TAK SAMO!!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:19:23] • [IP: 83.23.183.***]

Powinni jej tak d-dolić aż z butów wyskoczy, wtedy zrozumie że jest to stworzenie żywe i odczuwa ból

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■