POGODA

Reklama

Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Czwartek [12.07.2018, 15:05:39] • Świerzno

Znęcała się nad psami - może trafić za kraty na 2 lata

Znęcała się nad psami - może trafić za kraty na 2 lata

fot. Polskie Radio Szczecin

Mieszkanka Świerzna (powiat kamieński) trzymała na uwięzi, bez dostępu do jedzenia oraz wody i biła dwa psy rasy mieszanej. Prokurator skierował do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Zwierzęta były skrajnie zaniedbane.

Jeden z czworonogów był przywiązany w taki sposób, że nie mógł schronić się przed chłodem i opadami. Później oba psy oskarżona zamknęła w zbyt małych klatkach. Oprócz pozbawienia wolności grozi jej też kara grzywny.

2018-07-12, 08:09
Joanna Gralka


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 00:51:42] • [IP: 178.238.243.***]

Mało tego, psy nie miały w WC papieru.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 17:46:34] • [IP: 83.8.113.***]

za zle warunki i ujadanie psa noca policja upomni.pozniej kieruje sprawe niby na kolegium...to trwa. pies cierpi, nie ma wody, snieg po grzbiet, wlasciciel przez tydzien nie przyjezdza - no to ANIMALS-niestety nie przyjezdzaja bo za daleko mimo zgloszenia, . .tak wyglada rzeczywistosc. Musial jakis prominent blisko mieszkac tej kobiety skoro zadzialalo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:08:01] • [IP: 94.254.142.**]

Mam psa który jest stary ale ma cieply kąt służył tyle lat teraz emerytura ludzie jak macie się znecac to lepiej do schroniska

Gość • Piątek [13.07.2018, 05:48:12] • [IP: 83.23.194.***]

W Ładzinie też jest jedną Pani co się znęcanie nad zwierzętami??

Gość • Piątek [13.07.2018, 00:06:29] • [IP: 5.172.233.***]

Sołtys powinien wraz z radą sołectwa przeprowadzić rozmowy z właścicielami psów o ich utrzymaniu w" ludzkich" warunkach. A temu babsztylowi należy się kara, liczę a Sąd.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 22:25:02] • [IP: 94.254.130.***]

W Ładzinie też jest jedną Pani co się znęcanie nad zwierzętami

meg • Czwartek [12.07.2018, 21:15:54] • [IP: 79.186.113.***]

proponuje zamknąc babsko w klatce i potrzymac ze 2 tygodnie bez jedzenia i picia a klatke w szczerym polu postawic

Gość • Czwartek [12.07.2018, 20:37:47] • [IP: 188.146.165.*]

Warto byłoby zainteresować się też jak traktują konie w pewnej znanej ogólnie stadninie niedaleko Dziwnówka.

* • Czwartek [12.07.2018, 20:05:42] • [IP: 83.8.118.***]

Karać! A nie obiecywać :)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 19:55:52] • [IP: 178.235.141.**]

Bardzo dobrze!!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 19:00:15] • [IP: 62.69.251.***]

A mówią, że własciciele kundli to dobrzy ludzie

Świerznianka • Czwartek [12.07.2018, 18:20:38] • [IP: 188.146.162.**]

Patologiczne babsko, w głowie się nie mieści, tak okrutnie traktować psiaki. Dać jej wysoką karę pieniężną, a pieniądze przeznaczyć na schronisko i wsadzić ją do więzienia. Kto to jest ?, podajcie, chociaż inicjały.

Kx250 • Czwartek [12.07.2018, 18:15:57] • [IP: 202.153.84.***]

Za łeb i do szamba szmatę

Gość • Czwartek [12.07.2018, 18:01:15] • [IP: 83.11.156.***]

Snopek slłeb i podpalić.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 16:36:47] • [IP: 213.238.83.**]

Kto to zrobił ?

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:57:18] • [IP: 94.254.134.***]

Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz posiadania zwierzaków i tyle w temacie

Sasiad • Czwartek [12.07.2018, 15:51:08] • [IP: 83.11.180.***]

No i dobrze tępić takie baby

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:33:03] • [IP: 37.47.142.**]

U kogo to? Ktoś wie?

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:31:17] • [IP: 83.23.168.***]

ZROBIĆ Z NIĄ TAK SAMO!!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 15:19:23] • [IP: 83.23.183.***]

Powinni jej tak d-dolić aż z butów wyskoczy, wtedy zrozumie że jest to stworzenie żywe i odczuwa ból

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■