POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.07.2018, 21:39:27] • Golczewo

Jadwiga Adamowicz powalczy o fotel burmistrza Golczewa

Jadwiga Adamowicz powalczy o fotel burmistrza Golczewa

fot. ikamien.pl

Radna Powiatu Jadwiga Adamowicz w jesiennych wyborach samorządowych ponownie powalczy o fotel burmistrza Golczewa. Wiele wskazuje na to, że wystartuje z własnego komitetu ale z poparciem Prawa i Sprawiedliwości, jednak ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

- Zawsze starałam się pracować dla ludzi i z ludźmi. Nigdy nie byłam tak uaktywniona społecznie żeby się czymś więcej wykazać, ale ze względu właśnie na moją pracę, starałam się zawsze pracować dla ludzi i blisko ludzi. Nie tylko z zakresu moich obowiązków. Być może stąd moje poparcie- mówi w rozmowie z ikamien.pl Jadwiga Adamowicz

- Nie jest tak, że Golczewo mlekiem i miodem płynie. Wiele inwestycji, które zostały przeprowadzone, mogły być przeszacowane, np. plaża, gdzie zrobiono tylko pomosty, bez żadnej infrastruktury towarzyszącej, która przyciągnie turystów. Przecież o to nam chodzi żeby z tej plaży były pieniądze. Nie jest to tak zrobione żeby przyciągać turystów. Takich przykładów jest wiele - podkreśla Adamowicz.

Start w jesiennych wyborach poza Jadwigą Adamowicz deklaruje obecny burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, przedsiębiorca i restaurator Maciej Zieliński oraz były kierownik Zakładu Usług Publicznych w Golczewie Marek Maślak z Kamienia Pomorskiego. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieć się można, że start rozważa również były zastępca burmistrza Andrzeja Danieluka, a obecny starosta Józef Malec, który przyjmuje pozycję wyczekującą na rozwój wydarzeń.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Czwartek [12.07.2018, 10:41:45] • [IP: 83.11.80.**]

Doświadczenie jest potrzebne w gminie, więc wiek nie ma tu istotnego znaczenia a jest atutem. Pan Malec na pewno to ogarnie. Trzeba bliżej przyjrzeć się Panu Maciejowi, jego odwaga w rozwiązywaniu problemów może przełożyć się na zmianę jakości zarządzania

Gość • Czwartek [12.07.2018, 10:00:41] • [IP: 37.47.172.***]

Tyle, ze dziadek Malec sprzeda kazdego dla wygodnego życia, a gmina będzie miała tylko dobrego administratora.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 06:03:21] • [IP: 5.172.236.***]

Jeżeli obecny starosta zdecyduje się na burmistrza to Golczewo zyska dobrego menedżera. Pani Jadwiga też dobra w tym co robi, jest kobietą z klasą. Trudny wybór.

Gość • Środa [11.07.2018, 18:19:15] • [IP: 188.146.227.**]

To ze z pisu to teraz zaleta bo to oni rządzą w Polsce i dysponują pieniędzmi podatników kto to kuma ten wie ze to szansa na rozwój ale zawsze można być totalna opozycja i wielki g zrobić

Gość • Środa [11.07.2018, 14:53:30] • [IP: 77.112.135.***]

Niech w tym Golczewie nawet rządzi przysłowiowy -- car Mikołaj -- oby nie PIS!!

Gość • Środa [11.07.2018, 12:39:12] • [IP: 83.11.149.***]

hm, pozytywy -nie pije, przynależność do PIS, może ułatwić karierę. Osobiście wysoko cenię, to co robi PIS, gorzej z wiarą, że pani Jadwiga nie dla kariery wstąpiła do PIS. Umiejętności i wizja gminy, chyba słabiutkie. Sama o sobie mówi, że się dotąd niczym nie wykazała a burmistrz, to lider !! Niech się Pani teraz czymś wykaże i to szybko, wybory tuż, tuż...

Gość • Środa [11.07.2018, 12:26:22] • [IP: 83.21.61.**]

wtedy napewno kupi od siebie dzialke !!

Gość • Środa [11.07.2018, 11:40:29] • [IP: 37.47.161.***]

Jestem z poza gminy Golczewo i w zasadzie jest mi wszystko jedno ale po dokonaniach dotychczasowych stawiam na obecnego burmistrza.

Gość • Środa [11.07.2018, 11:03:38] • [IP: 95.40.217.**]

Dziwne to wszystko. Wynika z tego, że obecny burmistrz jest najlepszym złem dla Golczewa...

Gość • Środa [11.07.2018, 10:29:34] • [IP: 83.11.234.**]

Te stanowiska i premie im się po prostu należą, tak po pisowsku, jak powiedziała beatka premiera.

Gość • Środa [11.07.2018, 10:24:43] • [IP: 46.170.221.***]

lepiej niż malec

Gość • Środa [11.07.2018, 10:10:05] • [IP: 188.146.103.**]

Bardzo dobry wybór dla Golczewa.W końcu jakieś pieniądze z gory popłyną na rozbudowę za ta panią a nie jakieś drobniaki. Reszta kandydatów jest mi nie znana więc nie oceniam poza drinkiującym. Starosta na radnego do powiatu startował to dostał zaledwie ponad setkę głosów to najmniej chyba że wszystkich radnych w starostwie? wiec jego kariera się już według mnie kończy i słusznie. Czary mary nie pomogą.

Gość • Środa [11.07.2018, 09:13:30] • [IP: 83.8.30.***]

ta pani jako burmistrz to była by katastrofa dla Golczewa

Pisior • Środa [11.07.2018, 08:42:32] • [IP: 83.8.118.***]

Do Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:10:00] • [IP: 83.23.253.***] Słuszne spostrzeżenie :)

Gość • Środa [11.07.2018, 08:23:09] • [IP: 94.254.143.***]

Lepiej niech zostanie ten dotychczasowy burmistrz dużo zrobił i jakoś Golczewo fajnie funkcjonuje wszędzie ładnie

Gość • Środa [11.07.2018, 08:15:15] • [IP: 37.47.181.***]

Masakra wolę obecnego burmistrza niż Panią to będzie Istne Masakra

Gość • Środa [11.07.2018, 07:49:45] • [IP: 95.160.156.***]

Niektórzy to mają ciąg na posadkę ! Kameleon partyjny !

Gość • Środa [11.07.2018, 03:09:47] • [IP: 93.94.190.**]

WSZYSCY SĄ TACY SAMI

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:54:38] • [IP: 80.55.186.***]

To już wole obecnego burmistrza mimo jego wad niż kogoś popieranego przez pis. Zapewne jak by wygrała to zaraz cała rodzina i znajomi dostaną posadki jak to pisowcy mają w zwyczaju.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:30:08] • [IP: 79.186.203.**]

jedyna osoba ktora poprowadzi gmine sprawiedliwie dla wszystkich a przede wszystkim uczciwie dlategotez popieramy pania Adamowicz

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:11:24] • [IP: 83.11.81.***]

Pan Jadwigo, jak na doświadczonego samorządowca to pierwsza oficjalna wypowiedź na łamach prasy cieniutka. Pogrąża się Pani mówiąc, że jest Pani mało aktywna społecznie i co to znaczy, że inwestycje mogły być przeszacowane ??Ma Pani nas do siebie zachęcić a wyszło byle jak

Gość • Wtorek [10.07.2018, 23:05:12] • [IP: 77.112.135.***]

O matko!! -- lepiej /przepraszam!!/ lekko drinkujący niż takie poparcie!

Gość • Wtorek [10.07.2018, 22:17:09] • [IP: 217.229.106.**]

o nie tylko nie Adamowiczowa i Maslak masakra to sa karierowicze lataja tam gdzie choragiewka zawieje