POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.07.2018, 16:54:54] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

 Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

fot. Czytelnik

Z opisu przysłanego do redakcji ikamien.pl wyłania się obraz miasta wyjątkowo zaniedbanego, porośniętego dziką roślinnością, której nikt nie przycina, zapomnianego przez władze. Zdaniem Czytelnika, winę za taki stan ponosi burmistrz oraz podlegli mu urzędnicy.

"W załącznikach przesyłam zdjęcia zaniedbanej działki po byłym przedszkolu nr 2 której właścicielem jest gmina czyli my wszyscy którzy tu mieszkają. Pan burmistrz nie panuje poprzez swe organy do tego powołane o porządek, czystość w naszym mieście. Zdjęcia obrazują jedynie wycinek jego niekompetencji. Nie trzeba długo szukać, zarośnięte klomby, bałagan wokół śmietników, wyrastająca trawa z chodników, niepoprzycinane żywopłoty i krzewy. Można by tak długo jeszcze wymieniać. Pragnę poprzez waszą redakcję zwrócić uwagę na problem który wpływa na wizerunek naszego miasta bo o atrakcyjności już dawno zapomnieliśmy." - opisuje swoje miasto Czytelnik.

 Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

fot. Czytelnik

Kto zgadnie, o jaką miejscowość chodzi?


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:33:51] • [IP: 37.47.135.***]

Plac po przedszkolu nr. 2 i chodnik prowadzący do parku przy ul. Szczecińskiej. Wielka szkoda, że to tak wygląda, może powodem jest fakt, iż ludzie tamtędy bardzo rzadko chodzą. Jak było przedszkole było zupełnie inaczej.

Gość • Sobota [14.07.2018, 18:33:53] • [IP: 83.20.248.***]

Jest kiepsko to prawda kiedyś było zdecydowanie lepiej

GośćAS • Sobota [14.07.2018, 13:43:43] • [IP: 93.105.177.**]

Brudno i zaniedbanie w całym mieście na słowo honoru mury obronne jeszcze stoją ale koło katedry już je porasta trawa i drzewa to samo z basztą przetrwała 700 lat ale następnych już nie doczeka dzierżawca w ogóle nie dba o porządek jak i sama basztę cegły się sypią tynk odpada. Gdzie jest jakiś przedstawiciel od zabytków W następnej turze wyborów chyba nauczyciela za gospodarza nie będą mieszkańcy miasta wybierać bo widać jaki z niego gospodarz...

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:10:18] • [IP: 188.146.231.***]

Nie widać żeby było brudno, nie ma śmieci czy bałaganu. Widać też że trawa co jakiś czas jest koszona. A że jest stary chodnik. No chodniki akurat są stopniowo wymieniane w mieście. Przy okazji widzę że błąd ortograficzny w tytule poprawiony.

Gość • Sobota [14.07.2018, 10:04:38] • [IP: 83.168.84.**]

Czas na zmiany !Poprzednicy faktycznie o wiele bardziej dbali o porządek w mieście.

Gość • Sobota [14.07.2018, 01:59:31] • [IP: 37.248.211.***]

Miasto jest zaniedbane. Pora na zmiany

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:47:26] • [IP: 93.244.111.**]

Brud pisze sie przez u otwarte

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:15:11] • [IP: 83.23.170.***]

W mieście jest straszny syf. Wystarczy się przejść przy pomniku na zamkniętej, o placu zabaw przy SP1 aż strach pisać, co się tam wyprawia i jak to wygląda. Centrum miasta!

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:15:59] • [IP: 83.11.238.***]

Ale SUPER!! Pan/Pani czytelnik wskazała działkę gminną. NO NARESZCIE!! Teraz szybko do Burmistrza i jego świty niech ją przekażą na program:" MIESZKANIE+" Czas zrobić coś dla młodych a nie gminne działki kolesiom sprzedawać.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:15:17] • [IP: 83.23.255.***]

Po zdjęciach tego" nieładu" wnioskuję, że to może być wszędzie w całej Polsce :) Jestem ciekawy co jeszcze zostanie wyciągnięte.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:03:08] • [IP: 89.221.210.***]

Pracuś siedzi, proponuję brać się z robotę, a w pierwszej kolejności za słowniczek ortograficzny.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:58:12] • [IP: 83.11.221.***]

prawda jest taka e na mieście jest brudno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:43:05] • [IP: 37.47.186.**]

Cos w tym jest trzeba przyznac...wystarczy spojrzec na place zabaw w Kamieniu..zniszczone zaniedbane..Stare...

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:44:23] • [IP: 83.11.229.***]

To prawda. Poprzednicy bardziej dbali o wygląd miasta. Smutne są obrzeża Kamienia, ale Stary Rynek (wizytówka Kamienia) jeszcze smutniejszy. Kiedyś mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, a dzisiaj - dziury w drogach i zdewastowane przez samochody podwórka. Niedługo do domów nie będziemy mogli wejść. Panie Burmistrzu! Z tym trzeba coś zrobić. Przejęliście się miejscami dla petentów, a mieszkańców, którzy z problemem ciasnoty borykają się na co dzień - macie gdzieś!

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:39:30] • [IP: 83.23.170.**]

Tutaj nie ma brudu tylko roślinki nie przycięte bo susza by zniszczyła.. Dlaczego tak krytykujecie i obserwujecie i..jakoś to się nazywa taka postawa..

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:37:05] • [IP: 77.114.34.**]

może Puławy?

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:02:14] • [IP: 37.248.152.***]

Siedzisz nierobie na dupie i opisujesz

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:45:33] • [IP: 77.114.34.**]

Warszawa, byłem ostatnio i tak tam wygląda.

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:13:34] • [IP: 94.254.239.**]

"bród"? Ludzie litości. Po co Wy się zabieracie za słowo pisane, jak nie macie pojęcia o podstawach ortografii!!

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:07:58] • [IP: 83.11.235.***]

Wiem ale nie powiem bo jak nie masz co robić to sam/sama weź się za robotę. A tak na marginesie to jak na 100 dni bez deszczu to i tak te roślinki dobrze sie trzymają.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nowy sposób raportowania zakażeń SARS – CoV – 2. O sytuacji w powiatach dowiemy się z wizualizacji na rządowej stronie Nowy model raprotowania nowych przypadków zakażeń na SARS – CoV – 2 oparty jest na systemie informatycznym. Wojewódzkie oraz powiatowe Stacje Sanitarno - Epidemiologiczne nie będą już zatem codziennie przedstawiać danych o liczbie chorych na koronawirusa w poszczególnych regionach. We wtorek, 24 listopada pojawiły się pierwsze obawy, że nie dowiemy się, ile odnotowano zakażeń w powiatach. Jednak, już we wtorkowy wieczór minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował, że powstała właśnie rządowa strona, dzięki której za pomocą specjalnej wizualizacji dowiemy się o nowych przypadkach zachorowań na SARS – CoV – 2, również na poziomie powiatów. Pojawiły się już pierwsze głosy specjalistów, że dane są powierzchowne, mogą wprowadzać w błąd, a raport nie zawiera danych historycznych. Przypomnijmy, że decyzja o nowym sposobie raportowania zakażeń związana była z rozbieżnościami, jakie pojawiły się ostatnio w liczbie zakażeń ■ Wolin: Zadymienie w kotłowni postawiło na nogi 5 zastępów straży pożarnej W domu jednorodzinnym w miejscowości Laska w gminie Wolin pojawił się dym. Duże ilości dymu wydobywały się z kotłowni. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. - Do działań ruszyli strażacy z PSP Międzyzdroje 2 zastępy, OSP Wolin 2 zastępy oraz 1 zastęp z OSP Troszyn- poinformował nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 22 listopada około godziny 10:00. ■ 20 – 27 listopada 2020 - Europejski Tydzień Testowania ■ Dramat na drodze koło Miłachowa. W wypadku zginęła 18 - letnia dziewczyna! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze koło miejscowości Miłachowo w gminie Kamień Pomorski. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. Na miejscu zginęła pasażerka nissana, 18 - letnia dziewczyna, której zwęglone ciało znalazły służby. Poszkodowany został także kierujący pojazdem 20 - latek. - W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach - informuje Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika także, że kierowca osobówki pochodził z powiatu kamieńskiego, a jego pasażerka była spoza naszego powiatu ■ 350 balotów siana spłonęło w Laskach W czwartkowy poranek strażaków z powiatu kamieńskiego postawiła na nogi informacja o palących się balotach siana w miejscowości Laska w gminie Wolin. Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. Niestety, w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażaków pożar był już rozwinięty. W sumie spłonęło 350 balotów siana. W akcji gaśniczej wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej z PSP Międzyzdroj, i po jednym z OSP Rozwarowo, OSP Troszyn i OSP Wolin. Do pożaru doszło w czwartek, 12 listopada, po godzinie 9:00. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie zatrudni osobę na stanowisku Terapeuta Zajęciowy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzyzdrojach. Praca od grudnia. Tel. 695175579 ■