POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.07.2018, 16:54:54] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

 Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

fot. Czytelnik

Z opisu przysłanego do redakcji ikamien.pl wyłania się obraz miasta wyjątkowo zaniedbanego, porośniętego dziką roślinnością, której nikt nie przycina, zapomnianego przez władze. Zdaniem Czytelnika, winę za taki stan ponosi burmistrz oraz podlegli mu urzędnicy.

"W załącznikach przesyłam zdjęcia zaniedbanej działki po byłym przedszkolu nr 2 której właścicielem jest gmina czyli my wszyscy którzy tu mieszkają. Pan burmistrz nie panuje poprzez swe organy do tego powołane o porządek, czystość w naszym mieście. Zdjęcia obrazują jedynie wycinek jego niekompetencji. Nie trzeba długo szukać, zarośnięte klomby, bałagan wokół śmietników, wyrastająca trawa z chodników, niepoprzycinane żywopłoty i krzewy. Można by tak długo jeszcze wymieniać. Pragnę poprzez waszą redakcję zwrócić uwagę na problem który wpływa na wizerunek naszego miasta bo o atrakcyjności już dawno zapomnieliśmy." - opisuje swoje miasto Czytelnik.

 Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

fot. Czytelnik

Kto zgadnie, o jaką miejscowość chodzi?


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:33:51] • [IP: 37.47.135.***]

Plac po przedszkolu nr. 2 i chodnik prowadzący do parku przy ul. Szczecińskiej. Wielka szkoda, że to tak wygląda, może powodem jest fakt, iż ludzie tamtędy bardzo rzadko chodzą. Jak było przedszkole było zupełnie inaczej.

Gość • Sobota [14.07.2018, 18:33:53] • [IP: 83.20.248.***]

Jest kiepsko to prawda kiedyś było zdecydowanie lepiej

GośćAS • Sobota [14.07.2018, 13:43:43] • [IP: 93.105.177.**]

Brudno i zaniedbanie w całym mieście na słowo honoru mury obronne jeszcze stoją ale koło katedry już je porasta trawa i drzewa to samo z basztą przetrwała 700 lat ale następnych już nie doczeka dzierżawca w ogóle nie dba o porządek jak i sama basztę cegły się sypią tynk odpada. Gdzie jest jakiś przedstawiciel od zabytków W następnej turze wyborów chyba nauczyciela za gospodarza nie będą mieszkańcy miasta wybierać bo widać jaki z niego gospodarz...

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:10:18] • [IP: 188.146.231.***]

Nie widać żeby było brudno, nie ma śmieci czy bałaganu. Widać też że trawa co jakiś czas jest koszona. A że jest stary chodnik. No chodniki akurat są stopniowo wymieniane w mieście. Przy okazji widzę że błąd ortograficzny w tytule poprawiony.

Gość • Sobota [14.07.2018, 10:04:38] • [IP: 83.168.84.**]

Czas na zmiany !Poprzednicy faktycznie o wiele bardziej dbali o porządek w mieście.

Gość • Sobota [14.07.2018, 01:59:31] • [IP: 37.248.211.***]

Miasto jest zaniedbane. Pora na zmiany

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:47:26] • [IP: 93.244.111.**]

Brud pisze sie przez u otwarte

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:15:11] • [IP: 83.23.170.***]

W mieście jest straszny syf. Wystarczy się przejść przy pomniku na zamkniętej, o placu zabaw przy SP1 aż strach pisać, co się tam wyprawia i jak to wygląda. Centrum miasta!

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:15:59] • [IP: 83.11.238.***]

Ale SUPER!! Pan/Pani czytelnik wskazała działkę gminną. NO NARESZCIE!! Teraz szybko do Burmistrza i jego świty niech ją przekażą na program:" MIESZKANIE+" Czas zrobić coś dla młodych a nie gminne działki kolesiom sprzedawać.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:15:17] • [IP: 83.23.255.***]

Po zdjęciach tego" nieładu" wnioskuję, że to może być wszędzie w całej Polsce :) Jestem ciekawy co jeszcze zostanie wyciągnięte.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:03:08] • [IP: 89.221.210.***]

Pracuś siedzi, proponuję brać się z robotę, a w pierwszej kolejności za słowniczek ortograficzny.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:58:12] • [IP: 83.11.221.***]

prawda jest taka e na mieście jest brudno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:43:05] • [IP: 37.47.186.**]

Cos w tym jest trzeba przyznac...wystarczy spojrzec na place zabaw w Kamieniu..zniszczone zaniedbane..Stare...

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:44:23] • [IP: 83.11.229.***]

To prawda. Poprzednicy bardziej dbali o wygląd miasta. Smutne są obrzeża Kamienia, ale Stary Rynek (wizytówka Kamienia) jeszcze smutniejszy. Kiedyś mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, a dzisiaj - dziury w drogach i zdewastowane przez samochody podwórka. Niedługo do domów nie będziemy mogli wejść. Panie Burmistrzu! Z tym trzeba coś zrobić. Przejęliście się miejscami dla petentów, a mieszkańców, którzy z problemem ciasnoty borykają się na co dzień - macie gdzieś!

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:39:30] • [IP: 83.23.170.**]

Tutaj nie ma brudu tylko roślinki nie przycięte bo susza by zniszczyła.. Dlaczego tak krytykujecie i obserwujecie i..jakoś to się nazywa taka postawa..

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:37:05] • [IP: 77.114.34.**]

może Puławy?

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:02:14] • [IP: 37.248.152.***]

Siedzisz nierobie na dupie i opisujesz

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:45:33] • [IP: 77.114.34.**]

Warszawa, byłem ostatnio i tak tam wygląda.

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:13:34] • [IP: 94.254.239.**]

"bród"? Ludzie litości. Po co Wy się zabieracie za słowo pisane, jak nie macie pojęcia o podstawach ortografii!!

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:07:58] • [IP: 83.11.235.***]

Wiem ale nie powiem bo jak nie masz co robić to sam/sama weź się za robotę. A tak na marginesie to jak na 100 dni bez deszczu to i tak te roślinki dobrze sie trzymają.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■