POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.07.2018, 16:54:54] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

 Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

fot. Czytelnik

Z opisu przysłanego do redakcji ikamien.pl wyłania się obraz miasta wyjątkowo zaniedbanego, porośniętego dziką roślinnością, której nikt nie przycina, zapomnianego przez władze. Zdaniem Czytelnika, winę za taki stan ponosi burmistrz oraz podlegli mu urzędnicy.

"W załącznikach przesyłam zdjęcia zaniedbanej działki po byłym przedszkolu nr 2 której właścicielem jest gmina czyli my wszyscy którzy tu mieszkają. Pan burmistrz nie panuje poprzez swe organy do tego powołane o porządek, czystość w naszym mieście. Zdjęcia obrazują jedynie wycinek jego niekompetencji. Nie trzeba długo szukać, zarośnięte klomby, bałagan wokół śmietników, wyrastająca trawa z chodników, niepoprzycinane żywopłoty i krzewy. Można by tak długo jeszcze wymieniać. Pragnę poprzez waszą redakcję zwrócić uwagę na problem który wpływa na wizerunek naszego miasta bo o atrakcyjności już dawno zapomnieliśmy." - opisuje swoje miasto Czytelnik.

 Czytelnik: Nieporządek, brud i ogólny nieład w naszym Mieście

fot. Czytelnik

Kto zgadnie, o jaką miejscowość chodzi?


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:33:51] • [IP: 37.47.135.***]

Plac po przedszkolu nr. 2 i chodnik prowadzący do parku przy ul. Szczecińskiej. Wielka szkoda, że to tak wygląda, może powodem jest fakt, iż ludzie tamtędy bardzo rzadko chodzą. Jak było przedszkole było zupełnie inaczej.

Gość • Sobota [14.07.2018, 18:33:53] • [IP: 83.20.248.***]

Jest kiepsko to prawda kiedyś było zdecydowanie lepiej

GośćAS • Sobota [14.07.2018, 13:43:43] • [IP: 93.105.177.**]

Brudno i zaniedbanie w całym mieście na słowo honoru mury obronne jeszcze stoją ale koło katedry już je porasta trawa i drzewa to samo z basztą przetrwała 700 lat ale następnych już nie doczeka dzierżawca w ogóle nie dba o porządek jak i sama basztę cegły się sypią tynk odpada. Gdzie jest jakiś przedstawiciel od zabytków W następnej turze wyborów chyba nauczyciela za gospodarza nie będą mieszkańcy miasta wybierać bo widać jaki z niego gospodarz...

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:10:18] • [IP: 188.146.231.***]

Nie widać żeby było brudno, nie ma śmieci czy bałaganu. Widać też że trawa co jakiś czas jest koszona. A że jest stary chodnik. No chodniki akurat są stopniowo wymieniane w mieście. Przy okazji widzę że błąd ortograficzny w tytule poprawiony.

Gość • Sobota [14.07.2018, 10:04:38] • [IP: 83.168.84.**]

Czas na zmiany !Poprzednicy faktycznie o wiele bardziej dbali o porządek w mieście.

Gość • Sobota [14.07.2018, 01:59:31] • [IP: 37.248.211.***]

Miasto jest zaniedbane. Pora na zmiany

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:47:26] • [IP: 93.244.111.**]

Brud pisze sie przez u otwarte

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:15:11] • [IP: 83.23.170.***]

W mieście jest straszny syf. Wystarczy się przejść przy pomniku na zamkniętej, o placu zabaw przy SP1 aż strach pisać, co się tam wyprawia i jak to wygląda. Centrum miasta!

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:15:59] • [IP: 83.11.238.***]

Ale SUPER!! Pan/Pani czytelnik wskazała działkę gminną. NO NARESZCIE!! Teraz szybko do Burmistrza i jego świty niech ją przekażą na program:" MIESZKANIE+" Czas zrobić coś dla młodych a nie gminne działki kolesiom sprzedawać.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:15:17] • [IP: 83.23.255.***]

Po zdjęciach tego" nieładu" wnioskuję, że to może być wszędzie w całej Polsce :) Jestem ciekawy co jeszcze zostanie wyciągnięte.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:03:08] • [IP: 89.221.210.***]

Pracuś siedzi, proponuję brać się z robotę, a w pierwszej kolejności za słowniczek ortograficzny.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:58:12] • [IP: 83.11.221.***]

prawda jest taka e na mieście jest brudno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:43:05] • [IP: 37.47.186.**]

Cos w tym jest trzeba przyznac...wystarczy spojrzec na place zabaw w Kamieniu..zniszczone zaniedbane..Stare...

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:44:23] • [IP: 83.11.229.***]

To prawda. Poprzednicy bardziej dbali o wygląd miasta. Smutne są obrzeża Kamienia, ale Stary Rynek (wizytówka Kamienia) jeszcze smutniejszy. Kiedyś mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, a dzisiaj - dziury w drogach i zdewastowane przez samochody podwórka. Niedługo do domów nie będziemy mogli wejść. Panie Burmistrzu! Z tym trzeba coś zrobić. Przejęliście się miejscami dla petentów, a mieszkańców, którzy z problemem ciasnoty borykają się na co dzień - macie gdzieś!

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:39:30] • [IP: 83.23.170.**]

Tutaj nie ma brudu tylko roślinki nie przycięte bo susza by zniszczyła.. Dlaczego tak krytykujecie i obserwujecie i..jakoś to się nazywa taka postawa..

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:37:05] • [IP: 77.114.34.**]

może Puławy?

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:02:14] • [IP: 37.248.152.***]

Siedzisz nierobie na dupie i opisujesz

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:45:33] • [IP: 77.114.34.**]

Warszawa, byłem ostatnio i tak tam wygląda.

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:13:34] • [IP: 94.254.239.**]

"bród"? Ludzie litości. Po co Wy się zabieracie za słowo pisane, jak nie macie pojęcia o podstawach ortografii!!

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:07:58] • [IP: 83.11.235.***]

Wiem ale nie powiem bo jak nie masz co robić to sam/sama weź się za robotę. A tak na marginesie to jak na 100 dni bez deszczu to i tak te roślinki dobrze sie trzymają.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■