POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:19:02] • Gmina Świerzno

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek  przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

fot. ikamien.pl

Tylko z nudów na kawę a nie do pracy. Nie milkną komentarze w gminie Świerzno, że Przewodniczący Rady Gminy w Świerznie Dariusz Mądrecki mógł dowozić dzieci i pracować dla przewoźnika, który na zlecenie Urzędu Gminy Świerzno prowadzi m.in. przewozy szkolne. Nikogo by to nie zdziwiło gdyby nie pusta pozycja uzyskanych z tego tytułu dochodów, w oświadczeniu majątkowym przewodniczącego.

Sprawę wyjaśnia Dariusz Mądrecki:

- Ja tam tylko bywam i nie uzyskuje żadnych dochodów. Pan właściciel tej firmy to mój przyjaciel od wielu lat. Jestem na emeryturze, moja żona i dzieci pracują, ja się tak strasznie nudzę. Jestem tam codziennie na kawie, czasami coś tam
pomagam, przejadę się tym pojazdem, pożyczę samochód, bo jak żona i córki pojadą do pracy, to nie mam czym jeździć. Nigdy nie jeździłem autobusami. Dzieci nie woziłem, czasami się przejadę tym autem
- tłumaczy Dariusz Mądręcki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:40:13] • [IP: 83.8.108.***]

No Darek, masz już Irka na plecach a on busem nie jeździ. /na razie?/

Daniel • Niedziela [15.07.2018, 22:49:06] • [IP: 37.47.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [15.07.2018, 19:12:48] • [IP: 83.8.27.**]

Pan Darek po tylu latach pracy w milicji i w policji osiągnął taki poziom cwaniactwa, arogancji i zakłamania że sam już chyba w te swoje brednie i kłamstwa wierzy... Ale pasażerom swoim co Pan powie ? Coś się wymyśli.. he he

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:50:49] • [IP: 37.47.136.**]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Niedziela [15.07.2018, 00:41:16] • [IP: 77.253.4.***]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:06:33] • [IP: 37.248.160.***]

Ten gostek, nigdy nie miał ani godności ani honoru !

Gość • Sobota [14.07.2018, 09:20:27] • [IP: 37.47.178.***]

Panie Darku. Nie ma pan godności? Tak parszywie kłamać... dla paru złotych nie wstyd panu tak kłamać? Od kiedy to można pracować za darmo? A może więcej ludzi w firmie przewozowej tak pracuje... bo się nudzi w domu, więc jeżdżą u pana Andrzeja busami i autobusami. W głowie się nie mieści, żeby taka osoba była przewodniczącym Rady Gminy. Ale to dzieje się za przyzwoleniem Wójta.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:18:25] • [IP: 83.23.247.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:31:52] • [IP: 37.47.164.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:19:30] • [IP: 94.254.129.***]

Przecież są kamery przed szkołą i widać kto w roku szkolnym woził dzieci busem 😊

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:33:38] • [IP: 83.23.249.***]

Tak sobie pytam, czy to nie podchodzi pod ustawę antykorupcyjną ?

Dobre źródło • Piątek [13.07.2018, 19:59:39] • [IP: 83.23.247.***]

Na wójta będzie startował Atras i ktoś z Gostynia z poparciem Drozdowicza. Prawdopodobnie to będzie największe zaskoczenie wyborów.

Stella • Piątek [13.07.2018, 19:16:04] • [IP: 95.211.77.***]

prubuje pan rozeznania gdzie sie u swiezniakow piwa napic?

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:47:02] • [IP: 83.23.255.***]

Do [IP: 213.238.83.**] Krystyjan musi się wykazać. Jak go na jakimś nagraniu konkurencyjnego portalu widziałem (jak jeszcze pisał prawdę o Świerznie) to mi się przypominały filmy z PRL gdzie zawsze był jeden młody ambitny na dorobku co to najgłośniej za wodza krzyczał. Szkoda tylko, że za nim to s..ństwo mu się opłaci to Wodza nie będzie, a ludzie mu to przez lata będą pamiętali.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:27:47] • [IP: 83.16.228.***]

co za głupoty piszecie, kiedy powstały plany wiatraków atras w gminie nie pracował, biogazownia to interes dla gminy nie dla atrasa a lokal pod wynajem to własność - szkoda gadać, głupoty, zawiść i zazdrość.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:53:12] • [IP: 94.254.231.***]

Ale tupet. Mam nadzieję że wyborcy podejmą mądry wybór

Gosc • Piątek [13.07.2018, 14:14:16] • [IP: 213.238.83.**]

Sami trzepia kase na wszystkim a takich jak sominka wiernych bez charakteru zostawili ze spoldzielnia. Siec układow wychodzi na jaw

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:08:15] • [IP: 31.0.47.***]

Ty Pinokio nos Ci rośnie, klamczuchu !

nauczyciel • Piątek [13.07.2018, 11:20:35] • [IP: 85.128.142.**]

a ja myslalem ze pan andrzej jest rozsadniejszy, bo to ze ten tam jest to kazdy wie przeciez.

DZIALANIE OSMIORNICY • Piątek [13.07.2018, 11:08:32] • [IP: 95.211.77.***]

ATRAS- WIATRAKI W RODZINIE, BIOGAZOWNIA W RODZINIE, LOKALE W STUCHOWIE POD WYNAJMEM W STUCHOWIE- 0T0 FILARY ROZWOJU GMINY, ZALEGLE URLOPY ZEBY WYPLACIC SOBIE PO PRZEGRANYCH WYBORACH EKWIWALENTY??. CZY PO PROSTU ATRAS NIE CHODZI NA URLOPY?? KTO COŚ WIE O TYM? DELGACJE?- O TYM KAZDY WIE, ZE JEST CIAGLE W DELEGACJI NA KAWIE U STAROSTY I MARSZALKA. MADRECKI- DIETA PRZEWODNICZACEGO 1300 BODAJZE, SPRZEDAZ KOTLOWNI W STUCHOWIE, KUPUJE JEGO PRZYJACIEL OD WIELU LAT, A ON SAM TAM ZNAJDUJE PRACE CHOC NIE CHCE SIE PRZYZNAC DO TEGO? SETKI TYSIECY ZLOTYCH NA PRZEGRANE SPRAWY SADOWE KOLEJNA CIEKAWOSTKA KTORA SIE ZAPOWIADA TO KUPOWANIE PRZYCHYLNOSCI MEDIOW ZA PIENIADZE PUBLICZNE. CZEMU JESZCZE TEGO NIE POKAZECIE??

Gość kierowca • Piątek [13.07.2018, 10:22:31] • [IP: 37.7.148.***]

To ja tyle razy machałem Darkowi cześć a to nie był on

Narcyz • Piątek [13.07.2018, 09:59:25] • [IP: 83.23.252.**]

Poświadczenie nieprawdy Panie Darku przecież zna Pan przepisy żenada. za śmieszne pieniądze sprzedało. sie kotlownie w Stuchowie i w ten sposób stworzyło sobie miejsce pracy No cóż trzeba w końcu zawiadomić odpowiednie służby bo wystarczą tylko świadkowie a jest ich dużo i Pan wlasciciel zeznajac pod przysięgą nie wybroni już Pana. A tak a propo osoba która stała na straży prawa łamie to prawo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:37:46] • [IP: 37.47.130.***]

Wyłazi cała pajęczyna korzyści. Dlatego tak dbają o Atrasa.

Daniel • Piątek [13.07.2018, 08:23:37] • [IP: 37.47.196.***]

Witam a może by ktoś zgłosił to do prokuratury lub do CBA pan Modecki czuje się bez karny u siebie na włościach a zetgo co prawo przewiduje to chyba poświadczenie nie prawdy na stanowisku urzędowym jest karane. No pana Gawlowskiego Z PO wsadzili a Madreckiego ? Dziad kłamca za mała emeryturę ma biedak miejmy nadzieje ze tego biednego człowieka nie ominie kara !! I koledzy nie pomogą !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:22:00] • [IP: 83.168.86.***]

No wielkie mi co że codziennie busem swojego Pana właściciela przyjaciela do niego na kawę z strasznych nudów jeździł i przy okazji jakieś dzieci po drodze na stopa zabierał. Toć to tak człowiek niezwykle skromny i dobrotliwy w jezusie chrystusie postępuje. Patrząc na zdjęcie Pana Darka rzuca się pytanie - czy ta twarz może kłamać- chyba nie :)))

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejscami na linii frontu atmosferycznego spodziewane są lokalne burze z intensywnymi opadami deszczu o wydajności do 10-30 mm w czasie trwania zjawiska połączone z porywami wiatru o prędkości do 40-60 km/h. ■ Straż pożarna i policja na Piastowej w Kamieniu Pomorskim. W mieszkaniu były zwłoki Policja, a następnie straż pożarna przyjechały na ulicę Piastową w Kamieniu Pomorskim. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Służby na miejsce przyjechały po zgłoszeniu dotyczącym braku kontaktu z mężczyzną. Nie odbierał telefonu i nie otwierał drzwi. Zaniepokojony znajomy wezwał policję. Niestety policjantom także nie udało się nawiązać kontaktu z mężczyzną. Funkcjonariusze na miejsce wezwali strażaków. Ci dostali się do mieszkania, w środku okazało się, że na pomoc było już za późno. W środku ujawniono zwłoki 57 - letniego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia. Do zdarzenia doszło w piątek, 4 czerwca po godzinie 20:00. ■ Bez zmian pozostaje jednak obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, m.in. w transporcie zbiorowym, w sklepach, w kinach, teatrach, a także w kościołach ■ Służby odnalazły ciało młodej kobiety. Spełnił się najtragiczniejszy scenariusz ■ Krajowa Administracja Skarbowa w Szczecinie opublikowała wstępne podsumowanie akcji PIT 2020. Mimo pandemii koronawirusa niektórym przedsiębiorcom powodzi się nad wyraz dobrze. Ilość osób deklarujących przychód / dochód na poziomie powyżej miliona złotych jest wyższa o 166 osób w stosunku do roku 2020. To dobra wiadomość, bo wielu analityków spodziewało się sytuacji sprzed ponad dekady, gdy jeden raz w historii zmniejszyła się liczba milionerów – to czas wielkiego kryzysu gospodarczego ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Świnoujście: Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! Jak informuje GDDKiA maszyna TBM zdołała już wydrążyć 330 metrów świnoujskiego tunelu. Zamontowanych zostało ponad 200 pierścieni obudowy. ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Dziesięć organizacji apeluje do Premiera Morawieckiego: kody PKD nie mogą być wyznacznikiem pomocy dla przedsiębiorców Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie kolejny raz apeluje do Premiera Mateusza Morawieckiego i Rządu RP o wycofanie się z krzywdzącego przedsiębiorców kryterium kodów PKD jako czynnika uzależniającego wsparcie. Postulujemy, by to spadek przychodów – jako najbardziej obiektywny czynnik – był wyznacznikiem, które firmy potrzebują wsparcia. Sygnatariuszami listu są instytucje gospodarcze, które podobnie jak Izba uważają, że przedsiębiorcom w obliczu TRZECIEGO lockdownu należy się pomoc i wsparcie. ■ Międzyzdroje - rusza przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „przebudowa drogi ul. Głównej w m. Lubin wraz z odcinkiem drogi ul. Turkusowej w m. Wapnica wraz z sieciami” ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Pacjenci covidowi mają osobny telefon Rodziny pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie mogą odwiedzać swoich bliskich w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Możliwa jest jedynie wizyta księdza. - U pacjentów z zakażeniem Covid-19 nie ma odwiedzin, ale na życzenie pacjenta bądź rodziny pacjenta możliwa jest wizyta księdza - informuje Agnieszka Borzęcka ze szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jak hospitalizowani mogą się kontaktować z rodziną? Na oddziale covidowym jest oddzielny numer telefonu ( 729 058 397 ) przeznaczony tylko dla pacjentów zakażonych Covid-19. Przez telefon można też prowadzić videorozmowy. ■