POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:19:02] • Gmina Świerzno

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

Przewodniczący Rady Dariusz Mądrecki zaprzecza żeby kiedykolwiek  przewoził dzieci do gminnych szkół w Świerznie

fot. ikamien.pl

Tylko z nudów na kawę a nie do pracy. Nie milkną komentarze w gminie Świerzno, że Przewodniczący Rady Gminy w Świerznie Dariusz Mądrecki mógł dowozić dzieci i pracować dla przewoźnika, który na zlecenie Urzędu Gminy Świerzno prowadzi m.in. przewozy szkolne. Nikogo by to nie zdziwiło gdyby nie pusta pozycja uzyskanych z tego tytułu dochodów, w oświadczeniu majątkowym przewodniczącego.

Sprawę wyjaśnia Dariusz Mądrecki:

- Ja tam tylko bywam i nie uzyskuje żadnych dochodów. Pan właściciel tej firmy to mój przyjaciel od wielu lat. Jestem na emeryturze, moja żona i dzieci pracują, ja się tak strasznie nudzę. Jestem tam codziennie na kawie, czasami coś tam
pomagam, przejadę się tym pojazdem, pożyczę samochód, bo jak żona i córki pojadą do pracy, to nie mam czym jeździć. Nigdy nie jeździłem autobusami. Dzieci nie woziłem, czasami się przejadę tym autem
- tłumaczy Dariusz Mądręcki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Niedziela [15.07.2018, 23:40:13] • [IP: 83.8.108.***]

No Darek, masz już Irka na plecach a on busem nie jeździ. /na razie?/

Daniel • Niedziela [15.07.2018, 22:49:06] • [IP: 37.47.204.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [15.07.2018, 19:12:48] • [IP: 83.8.27.**]

Pan Darek po tylu latach pracy w milicji i w policji osiągnął taki poziom cwaniactwa, arogancji i zakłamania że sam już chyba w te swoje brednie i kłamstwa wierzy... Ale pasażerom swoim co Pan powie ? Coś się wymyśli.. he he

Gość • Niedziela [15.07.2018, 09:50:49] • [IP: 37.47.136.**]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Niedziela [15.07.2018, 00:41:16] • [IP: 77.253.4.***]

Brawo Krzysiek Atras

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:06:33] • [IP: 37.248.160.***]

Ten gostek, nigdy nie miał ani godności ani honoru !

Gość • Sobota [14.07.2018, 09:20:27] • [IP: 37.47.178.***]

Panie Darku. Nie ma pan godności? Tak parszywie kłamać... dla paru złotych nie wstyd panu tak kłamać? Od kiedy to można pracować za darmo? A może więcej ludzi w firmie przewozowej tak pracuje... bo się nudzi w domu, więc jeżdżą u pana Andrzeja busami i autobusami. W głowie się nie mieści, żeby taka osoba była przewodniczącym Rady Gminy. Ale to dzieje się za przyzwoleniem Wójta.

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:18:25] • [IP: 83.23.247.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:31:52] • [IP: 37.47.164.***]

Kazdy wie. Po co pan kłamie tak ?

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:19:30] • [IP: 94.254.129.***]

Przecież są kamery przed szkołą i widać kto w roku szkolnym woził dzieci busem 😊

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:33:38] • [IP: 83.23.249.***]

Tak sobie pytam, czy to nie podchodzi pod ustawę antykorupcyjną ?

Dobre źródło • Piątek [13.07.2018, 19:59:39] • [IP: 83.23.247.***]

Na wójta będzie startował Atras i ktoś z Gostynia z poparciem Drozdowicza. Prawdopodobnie to będzie największe zaskoczenie wyborów.

Stella • Piątek [13.07.2018, 19:16:04] • [IP: 95.211.77.***]

prubuje pan rozeznania gdzie sie u swiezniakow piwa napic?

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:47:02] • [IP: 83.23.255.***]

Do [IP: 213.238.83.**] Krystyjan musi się wykazać. Jak go na jakimś nagraniu konkurencyjnego portalu widziałem (jak jeszcze pisał prawdę o Świerznie) to mi się przypominały filmy z PRL gdzie zawsze był jeden młody ambitny na dorobku co to najgłośniej za wodza krzyczał. Szkoda tylko, że za nim to s..ństwo mu się opłaci to Wodza nie będzie, a ludzie mu to przez lata będą pamiętali.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:27:47] • [IP: 83.16.228.***]

co za głupoty piszecie, kiedy powstały plany wiatraków atras w gminie nie pracował, biogazownia to interes dla gminy nie dla atrasa a lokal pod wynajem to własność - szkoda gadać, głupoty, zawiść i zazdrość.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:53:12] • [IP: 94.254.231.***]

Ale tupet. Mam nadzieję że wyborcy podejmą mądry wybór

Gosc • Piątek [13.07.2018, 14:14:16] • [IP: 213.238.83.**]

Sami trzepia kase na wszystkim a takich jak sominka wiernych bez charakteru zostawili ze spoldzielnia. Siec układow wychodzi na jaw

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:08:15] • [IP: 31.0.47.***]

Ty Pinokio nos Ci rośnie, klamczuchu !

nauczyciel • Piątek [13.07.2018, 11:20:35] • [IP: 85.128.142.**]

a ja myslalem ze pan andrzej jest rozsadniejszy, bo to ze ten tam jest to kazdy wie przeciez.

DZIALANIE OSMIORNICY • Piątek [13.07.2018, 11:08:32] • [IP: 95.211.77.***]

ATRAS- WIATRAKI W RODZINIE, BIOGAZOWNIA W RODZINIE, LOKALE W STUCHOWIE POD WYNAJMEM W STUCHOWIE- 0T0 FILARY ROZWOJU GMINY, ZALEGLE URLOPY ZEBY WYPLACIC SOBIE PO PRZEGRANYCH WYBORACH EKWIWALENTY??. CZY PO PROSTU ATRAS NIE CHODZI NA URLOPY?? KTO COŚ WIE O TYM? DELGACJE?- O TYM KAZDY WIE, ZE JEST CIAGLE W DELEGACJI NA KAWIE U STAROSTY I MARSZALKA. MADRECKI- DIETA PRZEWODNICZACEGO 1300 BODAJZE, SPRZEDAZ KOTLOWNI W STUCHOWIE, KUPUJE JEGO PRZYJACIEL OD WIELU LAT, A ON SAM TAM ZNAJDUJE PRACE CHOC NIE CHCE SIE PRZYZNAC DO TEGO? SETKI TYSIECY ZLOTYCH NA PRZEGRANE SPRAWY SADOWE KOLEJNA CIEKAWOSTKA KTORA SIE ZAPOWIADA TO KUPOWANIE PRZYCHYLNOSCI MEDIOW ZA PIENIADZE PUBLICZNE. CZEMU JESZCZE TEGO NIE POKAZECIE??

Gość kierowca • Piątek [13.07.2018, 10:22:31] • [IP: 37.7.148.***]

To ja tyle razy machałem Darkowi cześć a to nie był on

Narcyz • Piątek [13.07.2018, 09:59:25] • [IP: 83.23.252.**]

Poświadczenie nieprawdy Panie Darku przecież zna Pan przepisy żenada. za śmieszne pieniądze sprzedało. sie kotlownie w Stuchowie i w ten sposób stworzyło sobie miejsce pracy No cóż trzeba w końcu zawiadomić odpowiednie służby bo wystarczą tylko świadkowie a jest ich dużo i Pan wlasciciel zeznajac pod przysięgą nie wybroni już Pana. A tak a propo osoba która stała na straży prawa łamie to prawo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:37:46] • [IP: 37.47.130.***]

Wyłazi cała pajęczyna korzyści. Dlatego tak dbają o Atrasa.

Daniel • Piątek [13.07.2018, 08:23:37] • [IP: 37.47.196.***]

Witam a może by ktoś zgłosił to do prokuratury lub do CBA pan Modecki czuje się bez karny u siebie na włościach a zetgo co prawo przewiduje to chyba poświadczenie nie prawdy na stanowisku urzędowym jest karane. No pana Gawlowskiego Z PO wsadzili a Madreckiego ? Dziad kłamca za mała emeryturę ma biedak miejmy nadzieje ze tego biednego człowieka nie ominie kara !! I koledzy nie pomogą !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:22:00] • [IP: 83.168.86.***]

No wielkie mi co że codziennie busem swojego Pana właściciela przyjaciela do niego na kawę z strasznych nudów jeździł i przy okazji jakieś dzieci po drodze na stopa zabierał. Toć to tak człowiek niezwykle skromny i dobrotliwy w jezusie chrystusie postępuje. Patrząc na zdjęcie Pana Darka rzuca się pytanie - czy ta twarz może kłamać- chyba nie :)))

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dnia 20.09.2020 w Międzyzdrojach zgubiono portfel z ukraińskimi dokumentami na nazwisko Fernezyi. Znalazce proszę o kontakt pod numerem telefonu 663354234 ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Fundacja Perspektywa zaprasza serdecznie na mały koncert oraz wspomnienie wizualne Meksykańskiego Weekendu ■ Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że do Sądu Okręgowego w Szczecinie skierowano akt oskarżenia wobec prezesa kamieńskiego PGK Adriana G. Wraz z nim aktem oskarżenia objęto 3 inne osoby. Zarzuty w sprawie dotyczą przyjmowania korzyści majątkowych, poświadczenia nieprawdy, wyrządzenia szkody majątkowej znacznych rozmiarów spółce PGK, wprowadzania w błąd PFRON ■ Na terenie całego kraju od 1 września do 30 listopada br. prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny (PSR 2020). PSR jest badaniem statystycznym realizowanym (przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami) raz na 10 lat obejmującym wszystkie gospodarstwa rolne. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unia Europejska. Krajową podstawą prawną realizacji spisu rolnego jest ustawa z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. Spis jest obowiązkowy to znaczy, że wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych zobligowani są do udziału w tym badaniu. Rolnicy będą mogli udzielić informacji poprzez: • samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która będzie dostępna na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl/, • odpowiedzi w wywiadzie telefonicznym przeprowadzanym przez rachmistrza telefonicznego, • odpowiedzi w wywiadzie bezpośrednim przeprowadzanym przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo rolne. Ze względu na zagrożenie epidemiczne, służby statystyki publicznej mają opracowane różne rozwiązania organizacyjne, które pozwolą na realizację PSR w zależności od panującej sytuacji w kraju ■ W dniu 4 września 2020 r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskiego odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Sesja będzie prowadzona z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania) Pliki do pobrania na stronie: www.kamienpomorski.pl/pl/news/xix-sesja-rady-miejskiej-w-kamieniu-pomorskim-0 ■ Meklemburgia-Pomorze Przednie otwiera granice dla jednodniowych turystów. Rząd niemieckiego Kraju Związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego na dzisiejszym posiedzeniu zdecydował o zniesieniu rygorystycznych obostrzeń dla tzw. jednodniowych turystów. Swobodne poruszanie będzie możliwe od 3 lub 4 września br. Jako pierwszy apelował o to marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■