POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 08:18:10] • Świerzno

Świerzno: Szkoła nie wie, po co wójt Krzysztof Atras podjeżdża pod szkolną kuchnię

Świerzno: Szkoła nie wie, po co wójt Krzysztof Atras podjeżdża pod szkolną kuchnię

fot. Czytelnik

Już dłuższy czas młodzi Czytelnicy ze Świerzna zastanawiają się, w jakim celu, tak przed południem podjeżdża swoim volkswagenem golfem na zaplecze szkolnej kuchni wójt Krzysztof Atras. Na nurtujące pytanie postanowili wraz z końcem roku szkolnego, dowiedzieć się za pośrednictwem portalu ikamien.pl.

- To co nosi to obiady z naszej stołówki? Każdy już się z tego śmieje– piszą w e-mailu.

Pytanie, czy szkoła prowadzi sprzedaż obiadów i czy korzysta z nich na zapleczu kuchennym szkoły sam Wójt Gminy Świerzno Krzysztof Atras, odpowiada Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

- Szkoła nie świadczy usług gastronomicznych. Posiłki gotuje firma zewnętrzna (catering). Umowa podpisana jest z Urzędem Gminy w Świerznie nie ze Szkołą.

- W stołówce posiłki spożywają uczniowie.

- Nie mamy informacji co do zakupu posiłków przez pana Wójta od Firmy, która gotuje dla szkoły.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Środa [11.07.2018, 16:52:38] • [IP: 83.8.116.***]

Ja wiem po co ? jest uczestnikiem półkolonii i chodzi na zajęcia.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 11:02:45] • [IP: 37.47.172.***]

Oj biedny wójt. Ofiara losu. Myślałby ktoś

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:54:42] • [IP: 46.76.161.**]

Ale mi sensacja. Każdy może sobie wykupić obiadek, jakoś dziwnie jest to, że wiele innych osób kupuje tam obiadki i o nich się nie pisze, a jak Wójt to już sensacja.

Narcyz • Poniedziałek [09.07.2018, 21:43:37] • [IP: 83.23.252.**]

to że Pan Wójt hojnie wynagradza lojalnych to jyz chyba wszyscy wiedzą ostatnim przykładem jest pożal się księgowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Stuchowie Pani Anna. to ze osoby które sie narażają Wójtowi dziwnym trafem sa przesłuchiwani na Policji chyba też niektórzy wiedzą i to ze Oan Wójt wsadził ba minę zarząd spółdzielni w Stuchowie powinni też wszyscy wiedzieć. A obiadki no cóż dlaczego nie przecież Wójt wszystko może

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:06:14] • [IP: 83.23.191.**]

Co się czepiacie facet był głodny

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:49:55] • [IP: 5.172.236.***]

Degustator - smakosz?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:53:59] • [IP: 83.23.246.***]

Może do kuchareczki zajeżdza

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:04:36] • [IP: 83.11.74.***]

Zanim sułtanka Hirem zjadła posiłek, najpierw próbowała służąca czy nie jest zatrute.

Generał • Poniedziałek [09.07.2018, 15:50:42] • [IP: 37.248.153.***]

Zanim posiłek dostaną dzieci, burmistrz musi spróbować.Tak jest(było)w wojsku, najpierw oficer dyżurny, później wojsko.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 13:20:34] • [IP: 83.23.249.***]

Atras na Wójta ! Dalej go wybierajcie, no i nie zapomnijcie o Dariuszu M.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:46:09] • [IP: 83.11.74.***]

I tacy się bogacą. Tu zje tam wypije i do przodu.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:40:19] • [IP: 37.47.170.***]

Wiec uczniowie martwia sie o przyszlosc.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:38:17] • [IP: 37.47.170.***]

Kiedys człowiek otworzylby sklep stragan a teraz dzierżawy kosmiczne, konkurencja sprzedaje po 5gr przy okazji wyzyskujac pracownikow bo nie maja z czego placic.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:34:17] • [IP: 80.245.177.***]

Dzieciaki moze glodne to zazdroszcza.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:24:00] • [IP: 83.11.237.***]

A co ciebie interesuje po co ktoś idzie tam, czy gdzie indziej. Czy naprawdę nie masz nic do roboty?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 10:32:42] • [IP: 77.187.96.**]

A co jak głodny to na cmentarz będzie jechał?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 09:35:03] • [IP: 37.47.175.**]

Może i kupował kto to teraz się dowie

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:59:19] • [IP: 83.20.245.**]

Hahaha

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:43:40] • [IP: 87.116.39.***]

Atras Food Company:)??

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■