POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 08:18:10] • Świerzno

Świerzno: Szkoła nie wie, po co wójt Krzysztof Atras podjeżdża pod szkolną kuchnię

Świerzno: Szkoła nie wie, po co wójt Krzysztof Atras podjeżdża pod szkolną kuchnię

fot. Czytelnik

Już dłuższy czas młodzi Czytelnicy ze Świerzna zastanawiają się, w jakim celu, tak przed południem podjeżdża swoim volkswagenem golfem na zaplecze szkolnej kuchni wójt Krzysztof Atras. Na nurtujące pytanie postanowili wraz z końcem roku szkolnego, dowiedzieć się za pośrednictwem portalu ikamien.pl.

- To co nosi to obiady z naszej stołówki? Każdy już się z tego śmieje– piszą w e-mailu.

Pytanie, czy szkoła prowadzi sprzedaż obiadów i czy korzysta z nich na zapleczu kuchennym szkoły sam Wójt Gminy Świerzno Krzysztof Atras, odpowiada Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

- Szkoła nie świadczy usług gastronomicznych. Posiłki gotuje firma zewnętrzna (catering). Umowa podpisana jest z Urzędem Gminy w Świerznie nie ze Szkołą.

- W stołówce posiłki spożywają uczniowie.

- Nie mamy informacji co do zakupu posiłków przez pana Wójta od Firmy, która gotuje dla szkoły.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Środa [11.07.2018, 16:52:38] • [IP: 83.8.116.***]

Ja wiem po co ? jest uczestnikiem półkolonii i chodzi na zajęcia.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 11:02:45] • [IP: 37.47.172.***]

Oj biedny wójt. Ofiara losu. Myślałby ktoś

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:54:42] • [IP: 46.76.161.**]

Ale mi sensacja. Każdy może sobie wykupić obiadek, jakoś dziwnie jest to, że wiele innych osób kupuje tam obiadki i o nich się nie pisze, a jak Wójt to już sensacja.

Narcyz • Poniedziałek [09.07.2018, 21:43:37] • [IP: 83.23.252.**]

to że Pan Wójt hojnie wynagradza lojalnych to jyz chyba wszyscy wiedzą ostatnim przykładem jest pożal się księgowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Stuchowie Pani Anna. to ze osoby które sie narażają Wójtowi dziwnym trafem sa przesłuchiwani na Policji chyba też niektórzy wiedzą i to ze Oan Wójt wsadził ba minę zarząd spółdzielni w Stuchowie powinni też wszyscy wiedzieć. A obiadki no cóż dlaczego nie przecież Wójt wszystko może

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:06:14] • [IP: 83.23.191.**]

Co się czepiacie facet był głodny

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:49:55] • [IP: 5.172.236.***]

Degustator - smakosz?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:53:59] • [IP: 83.23.246.***]

Może do kuchareczki zajeżdza

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:04:36] • [IP: 83.11.74.***]

Zanim sułtanka Hirem zjadła posiłek, najpierw próbowała służąca czy nie jest zatrute.

Generał • Poniedziałek [09.07.2018, 15:50:42] • [IP: 37.248.153.***]

Zanim posiłek dostaną dzieci, burmistrz musi spróbować.Tak jest(było)w wojsku, najpierw oficer dyżurny, później wojsko.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 13:20:34] • [IP: 83.23.249.***]

Atras na Wójta ! Dalej go wybierajcie, no i nie zapomnijcie o Dariuszu M.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:46:09] • [IP: 83.11.74.***]

I tacy się bogacą. Tu zje tam wypije i do przodu.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:40:19] • [IP: 37.47.170.***]

Wiec uczniowie martwia sie o przyszlosc.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:38:17] • [IP: 37.47.170.***]

Kiedys człowiek otworzylby sklep stragan a teraz dzierżawy kosmiczne, konkurencja sprzedaje po 5gr przy okazji wyzyskujac pracownikow bo nie maja z czego placic.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:34:17] • [IP: 80.245.177.***]

Dzieciaki moze glodne to zazdroszcza.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:24:00] • [IP: 83.11.237.***]

A co ciebie interesuje po co ktoś idzie tam, czy gdzie indziej. Czy naprawdę nie masz nic do roboty?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 10:32:42] • [IP: 77.187.96.**]

A co jak głodny to na cmentarz będzie jechał?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 09:35:03] • [IP: 37.47.175.**]

Może i kupował kto to teraz się dowie

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:59:19] • [IP: 83.20.245.**]

Hahaha

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:43:40] • [IP: 87.116.39.***]

Atras Food Company:)??

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■