POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 08:18:10] • Świerzno

Świerzno: Szkoła nie wie, po co wójt Krzysztof Atras podjeżdża pod szkolną kuchnię

Świerzno: Szkoła nie wie, po co wójt Krzysztof Atras podjeżdża pod szkolną kuchnię

fot. Czytelnik

Już dłuższy czas młodzi Czytelnicy ze Świerzna zastanawiają się, w jakim celu, tak przed południem podjeżdża swoim volkswagenem golfem na zaplecze szkolnej kuchni wójt Krzysztof Atras. Na nurtujące pytanie postanowili wraz z końcem roku szkolnego, dowiedzieć się za pośrednictwem portalu ikamien.pl.

- To co nosi to obiady z naszej stołówki? Każdy już się z tego śmieje– piszą w e-mailu.

Pytanie, czy szkoła prowadzi sprzedaż obiadów i czy korzysta z nich na zapleczu kuchennym szkoły sam Wójt Gminy Świerzno Krzysztof Atras, odpowiada Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

- Szkoła nie świadczy usług gastronomicznych. Posiłki gotuje firma zewnętrzna (catering). Umowa podpisana jest z Urzędem Gminy w Świerznie nie ze Szkołą.

- W stołówce posiłki spożywają uczniowie.

- Nie mamy informacji co do zakupu posiłków przez pana Wójta od Firmy, która gotuje dla szkoły.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Środa [11.07.2018, 16:52:38] • [IP: 83.8.116.***]

Ja wiem po co ? jest uczestnikiem półkolonii i chodzi na zajęcia.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 11:02:45] • [IP: 37.47.172.***]

Oj biedny wójt. Ofiara losu. Myślałby ktoś

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:54:42] • [IP: 46.76.161.**]

Ale mi sensacja. Każdy może sobie wykupić obiadek, jakoś dziwnie jest to, że wiele innych osób kupuje tam obiadki i o nich się nie pisze, a jak Wójt to już sensacja.

Narcyz • Poniedziałek [09.07.2018, 21:43:37] • [IP: 83.23.252.**]

to że Pan Wójt hojnie wynagradza lojalnych to jyz chyba wszyscy wiedzą ostatnim przykładem jest pożal się księgowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Stuchowie Pani Anna. to ze osoby które sie narażają Wójtowi dziwnym trafem sa przesłuchiwani na Policji chyba też niektórzy wiedzą i to ze Oan Wójt wsadził ba minę zarząd spółdzielni w Stuchowie powinni też wszyscy wiedzieć. A obiadki no cóż dlaczego nie przecież Wójt wszystko może

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:06:14] • [IP: 83.23.191.**]

Co się czepiacie facet był głodny

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:49:55] • [IP: 5.172.236.***]

Degustator - smakosz?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:53:59] • [IP: 83.23.246.***]

Może do kuchareczki zajeżdza

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:04:36] • [IP: 83.11.74.***]

Zanim sułtanka Hirem zjadła posiłek, najpierw próbowała służąca czy nie jest zatrute.

Generał • Poniedziałek [09.07.2018, 15:50:42] • [IP: 37.248.153.***]

Zanim posiłek dostaną dzieci, burmistrz musi spróbować.Tak jest(było)w wojsku, najpierw oficer dyżurny, później wojsko.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 13:20:34] • [IP: 83.23.249.***]

Atras na Wójta ! Dalej go wybierajcie, no i nie zapomnijcie o Dariuszu M.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:46:09] • [IP: 83.11.74.***]

I tacy się bogacą. Tu zje tam wypije i do przodu.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:40:19] • [IP: 37.47.170.***]

Wiec uczniowie martwia sie o przyszlosc.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:38:17] • [IP: 37.47.170.***]

Kiedys człowiek otworzylby sklep stragan a teraz dzierżawy kosmiczne, konkurencja sprzedaje po 5gr przy okazji wyzyskujac pracownikow bo nie maja z czego placic.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:34:17] • [IP: 80.245.177.***]

Dzieciaki moze glodne to zazdroszcza.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:24:00] • [IP: 83.11.237.***]

A co ciebie interesuje po co ktoś idzie tam, czy gdzie indziej. Czy naprawdę nie masz nic do roboty?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 10:32:42] • [IP: 77.187.96.**]

A co jak głodny to na cmentarz będzie jechał?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 09:35:03] • [IP: 37.47.175.**]

Może i kupował kto to teraz się dowie

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:59:19] • [IP: 83.20.245.**]

Hahaha

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:43:40] • [IP: 87.116.39.***]

Atras Food Company:)??

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■