POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.06.2018, 12:01:22] • Międzyzdroje

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Na początku marca zburzono na promenadzie w Międzyzdrojach ohydne pawilony handlowe z minionej epoki. W to miejsce inwestor PRIMA II buduje apartamenty hotelowe naprzeciw pięknych budynków zabytkowych przy Bohaterów Warszawy. Z podziemnymi garażami obiekt będzie miał łącznie 10 kondygnacji.

Na stronie internetowej możemy dowiedzieć się: "AQUAMARINA PRIMA to prestiżowy projekt, powstający w samym sercu Międzyzdrojów. Zaprojektowany w oryginalnym, nadmorskim charakterze budynek o prostej, nowoczesnej linii mieści 122 funkcjonalne apartamenty. Unikatowa lokalizacja inwestycji, bliskość plaży, słynnej "Promenady Gwiazd" oraz kultowego międzyzdrojskiego molo, gwarantuje wspaniały wypoczynek osobom wymagającym i ceniącym komfort."

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Jest to również doskonałe miejsce dla inwestorów, pragnących realizować swoje plany na rynku nieruchomości wraz z doświadczonym operatorem najmu.

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

INWESTYCJA

- prestiżowy, nowoczesny apartamentowiec
- na parterze budynku pasaż usługowo - handlowy, recepcja, restauracja
- wielostanowiskowy garaż podziemny
- ochrona i monitoring

LOKALIZACJA

- inwestycja usytuowana w pierwszej linii brzegowej w ścisłym centrum kurortu
- bezpośrednie sąsiedztwo międzyzdrojskiego molo
- liczne atrakcje w centrum miasta oraz w regionie

APARTAMENTY HOTELOWE*

- komfortowe apartamenty od 30 m2 do 74 m2
- przestronne balkony i tarasy
- nowoczesny design i wysoki standard wykończenia „pod klucz"
- opcjonalnie: możliwość zakupu kompletnego wyposażenia apartamentu
- apartamenty z widokiem na morze na wyższych kondygnacjach

Pierwsze apartamenty hotelowe na promenadzie w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Inwestor: Prima II Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca: PORR S.A.
Planowany termin realizacji: I/II kwartał 2020r.


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Ed • Środa [13.06.2018, 22:47:32] • [IP: 83.26.253.***]

Ten artykuł to czysta reklama. Te ohydne pawilony stanowiły część Międzyzdrojów i oryginalnej zabudowy. Miasteczko miało klimat, który został tylko na starych widokówkach. Właśnie to co się teraz buduje to ohyda. No ale pieniądz podobno nie śmierdzi. Może następne pokolenia ten syf rozbiorą...

Gość • Środa [13.06.2018, 22:32:29] • [IP: 89.174.73.**]

jakie ohydne pawilony?ohydne zrobiły się w dobie reklam.pięknie zaprojektowane, wkomponowane w promenadę.to, co teraz nam się serwuje jest ohydne, niepasujące do pięknych starych pensjonatów.przerost formy.dlaczego nikt w UM nie myśli o nas, stałych mieszkańcach?apartamenty, apartamenty i nic poza tym

Gość • Środa [13.06.2018, 22:14:34] • [IP: 37.248.178.***]

8 kondygnacji nie 10!

Gość • Środa [13.06.2018, 20:57:38] • [IP: 37.47.155.**]

Kladka na plazy wyznacza granice nowej zabudowy. Ten obiek to poczatek nowej dzielnicy nadmorskiej. Wszystko jest juz dawno ustalone

Gość • Środa [13.06.2018, 18:37:25] • [IP: 83.11.144.**]

Międzyzdroje giną w betonie.

Gość • Środa [13.06.2018, 17:46:50] • [IP: 94.254.226.**]

Ludzie to miasteczko w koncu sie udusi. Brak infrastruktury drog parkingow wody itp. Na plazy juz nie polozysz nawet recznika- bo nie bedzie gdzie.

Gość • Środa [13.06.2018, 17:33:52] • [IP: 77.113.20.***]

rzygac mi sie juz chce od tego betonu wszedzie, a poza tym w tak reprezentatywnym miejscu taki budynek nie pasuje - jest po prostu brzydki, po kosztach polecieli znajomi krolika rybaka

Gość • Środa [13.06.2018, 17:25:18] • [IP: 83.21.54.***]

BRAWO!! KOLEJNY RAZ NABILIŚCIE MIESZKAŃCÓW W BUTELKĘ! Głosujcie tak dalej mieszkańcy to zostaniecie z niczym!

Gość • Środa [13.06.2018, 17:21:24] • [IP: 83.11.91.***]

Patron by się jakiś przydał tych apartamentów.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:13:39] • [IP: 89.174.73.**]

co w tym pięknego? Oryginalny nadmorski charakter - zwykły moloch i tyle.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:04:05] • [IP: 94.254.225.**]

Nic tylko otwierać firmę sprzątanie apartamentów

Gość • Środa [13.06.2018, 15:22:54] • [IP: 83.13.48.***]

Czy to coś ma wzbudzać zachwyt?

Gość • Środa [13.06.2018, 13:54:25] • [IP: 46.171.188.***]

Pawilony handlowe" ohydne" to zrobiono je dopiero w latach dziewięćdziesiątych, gdy oblepiono je reklamami i pseudo dobudówkami gastronomicznymi. Zeszpecono zarówno Feniksa jak i Sezam. Starzy mieszkańcy pamiętają, że pawilony były świetnie skomponowane falistym dachem i bielą z charakterem naszego nadmorskiego kurortu. No cóż nie wiedzą tego niestety obecni" napływowi" włodarze.

Gość • Środa [13.06.2018, 13:53:40] • [IP: 217.153.7.***]

Wygląda prosto i tanio, jak blok - nie pasuje do budynków po drugiej stronie ulicy. Mieszkania w tej lokalizacji zamiast rozbudowanej oferty dla turystów są porażką niestety. Mieszkaniec.

Gość • Środa [13.06.2018, 13:11:37] • [IP: 94.1.32.**]

A byla mowa ze to bedzie hotel a znowu apartamenty.

Petroniusz • Środa [13.06.2018, 12:13:39] • [IP: 77.115.77.***]

Szkoda, oj szkoda, Zdenka Nehzoda, bieżyt, bieżyt. Z lewicku na pfrawicku.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■