POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [07.06.2018, 08:53:56] • Kamień Pomorski

Gazeta Kamieńska publikuje sondaże przedwyborcze. Numer 5 do pobrania za darmo!

Gazeta Kamieńska publikuje sondaże przedwyborcze. Numer 5 do pobrania za darmo!

fot. Organizator

Piąte wydanie Gazety Kamieńskiej - dwutygodnika mieszkańców powiatu kamieńskiego już dostępne.

Jeszcze gorąca gazeta rozdawana jest dziś, bezpłatnie na ulicach miast naszego powiatu. My mamy dla naszych Czytelników wydanie gazety do pobrania w wersji elektronicznej. Miłej lektury!

Link do pobrania gazety:

drive.google.com/file/d/1KKrjfEigVJQ4Q_uz6MzJMvj0MdlIxI9K/view


komentarzy: 151, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 151

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:12:13] • [IP: 37.47.1.***]

Nie będzie burmistrzem. Nie chcieli go ostatnio i teraz to widać również. Wolin wymaga pilnych zmian, planu i nowych ludzi!

Gość • Czwartek [14.06.2018, 07:59:00] • [IP: 80.245.176.***]

DUBRAWSKI TO GWARANCJA DOBREGO SPRAWOWANIA FUNKCJI BURMISTRZ. DUBRAWSKI TO BĘDZIE BARDZO DOBRY BURMISTRZ.

Gość • Środa [13.06.2018, 23:03:48] • [IP: 89.206.38.***]

MORZE Pan jednak da se spokój z tymi wygłupami?? Chyba Pan spał, na lekcjach j. polskiego...

Gość • Środa [13.06.2018, 22:23:35] • [IP: 94.254.226.**]

Dajcie sobie spokój z Waldkiem. Grzybowska ma fajny pomysł, widać ze jej się chce i ma mój głos oraz całej mojej rodziny

Gość • Środa [13.06.2018, 21:58:28] • [IP: 10.129.116.***]

Strasznie ta akcja narzucająca się. Nie głosowaliśmy na tego Dubrawskiego i w tych wyborach również wybierzemy inną osobę. Na pewno dużo musi się zmienić ale mieszkańcy są tym razem mocno przekonani do tych zmian.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:44:20] • [IP: 10.129.116.***]

Nie no, beż żartów. Wolin potrzebuje zmian z partyjnych ludzi na prawdziwych społeczników i mieszkańców. Czas na nowe

Gość • Środa [13.06.2018, 20:43:02] • [IP: 37.47.3.***]

Dubrawski nie będzie burmistrzem. Wystarczy porozmawiać z ludźmi.

Gość • Środa [13.06.2018, 20:12:16] • [IP: 46.76.109.*]

JEDYNY NADAJĄCY SIĘ NA BURMISTRZA KANDYDAT TO PAN WALDEMAR DUBRAWSKI

Gość • Środa [13.06.2018, 11:03:51] • [IP: 213.216.79.***]

A ten bułgarski mafiozo to czego szuka w Wolinie?

Gość • Środa [13.06.2018, 10:33:03] • [IP: 188.146.47.**]

Co Pan ma do zaoferowania? Bo na razie nic ciekawego. Nie będę na Pana głosowała...

Gość • Środa [13.06.2018, 10:31:22] • [IP: 37.47.203.**]

Od tylu lat w polityce i zamiast pokazać co chce zrobić dla ludzi pokazywana jest jego facjata. Ludzie chcą zmian ale na kogoś niezależnego a pan Waldemar jest partyjnym kandydatem od lat. Nie utrzymał się jako starosta też nie bez powodu.

Gość • Środa [13.06.2018, 10:29:53] • [IP: 94.254.129.**]

Najsłabszy Dubrawski z całej stawki. Jest od wielu lat a recenzją jego pracy był ostatni wynik na burmistrza, czyli najsłabszy ze wszystkich. Trzeba w polityce umieć realnie ocenić swoje szanse i dlatego pan Waldemar ich nie ma.

Gość • Środa [13.06.2018, 09:21:11] • [IP: 80.245.176.***]

Dlaczego DUBRAWSKI BĘDZIE BURMISTRZEM? Bo jest najlepszy pod względem merytorycznym ze wszystkich znanych mi kandydatów. DUBRAWSKI NA BURMISTRZA!!

Gość • Środa [13.06.2018, 06:51:47] • [IP: 80.245.176.***]

TYLKO DUBRAWSKI NA BURMISTRZA

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:05:32] • [IP: 37.47.235.***]

Wizje? Tę którą realizował jako wicestarosta i sie nie spodobala? Czy te jaką proponowal w 2014 i zostala oceniona najgorzej? Dubrawski slaby kandydat

Gość • Wtorek [12.06.2018, 18:58:29] • [IP: 46.76.109.*]

DUBRAWSKI MA WIZJĘ GMINY WOLIN I BĘDZIE BURMISTRZEM.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 13:12:17] • [IP: 37.47.195.**]

Lipa. Takim będzie burmistrzem jak w ostatnich wyborach czyli ostatnim ze wszystkich kandydatów. Zła forma promocji i tak to jest odbierane przez mieszkańców. Czas na bezpartyjnych i nowych ludzi. Potrzeba nowej wizji i planu.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 12:09:24] • [IP: 80.245.176.***]

Dubrawski będzie burmistrzem.!!

Gość • Wtorek [12.06.2018, 10:22:18] • [IP: 37.47.193.**]

On nie będzie burmistrzem. Za słaby co pokazał ostatni wynik wyborów.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 09:43:28] • [IP: 37.47.239.**]

On nie będzie burmistrzem. Za słaby co pokazał ostatni wynik wyborów.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 09:11:47] • [IP: 37.47.239.**]

A Dubrawski coś wygrał? Były już wybory? Jeśli doradzacie mu i piszecie tutaj takie bzdury to nic sie nie nauczyliscie po porazce Komorowskiego. Szkodzicie taka arogancja kandydatowi drogie anonimy.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 06:47:15] • [IP: 80.245.176.***]

JEDYNIE DUBRAWSKI NA BURMISTRZA!!

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:15:21] • [IP: 94.254.129.**]

Był wicestarostą i mu ludzie nie przedłużyli pracy, na burmistrza ostatnio też nie chcieli. Trzeba wiedzieć kiedy zejść sceny tak ogólnie...

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:11:38] • [IP: 37.47.202.***]

Lipa. Takim będzie burmistrzem jak w ostatnich wyborach czyli ostatnim ze wszystkich kandydatów. Zła forma promocji i tak to jest odbierane przez mieszkańców. Czas na bezpartyjnych i nowych ludzi. Potrzeba nowej wizji i planu.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:22:28] • [IP: 46.76.109.*]

DUBRAWSKI BĘDZIE BURMISTRZEM!!

Oglądasz 1-25 z 151
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■