POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [07.06.2018, 08:53:56] • Kamień Pomorski

Gazeta Kamieńska publikuje sondaże przedwyborcze. Numer 5 do pobrania za darmo!

Gazeta Kamieńska publikuje sondaże przedwyborcze. Numer 5 do pobrania za darmo!

fot. Organizator

Piąte wydanie Gazety Kamieńskiej - dwutygodnika mieszkańców powiatu kamieńskiego już dostępne.

Jeszcze gorąca gazeta rozdawana jest dziś, bezpłatnie na ulicach miast naszego powiatu. My mamy dla naszych Czytelników wydanie gazety do pobrania w wersji elektronicznej. Miłej lektury!

Link do pobrania gazety:

drive.google.com/file/d/1KKrjfEigVJQ4Q_uz6MzJMvj0MdlIxI9K/view


komentarzy: 151, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 151

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:12:13] • [IP: 37.47.1.***]

Nie będzie burmistrzem. Nie chcieli go ostatnio i teraz to widać również. Wolin wymaga pilnych zmian, planu i nowych ludzi!

Gość • Czwartek [14.06.2018, 07:59:00] • [IP: 80.245.176.***]

DUBRAWSKI TO GWARANCJA DOBREGO SPRAWOWANIA FUNKCJI BURMISTRZ. DUBRAWSKI TO BĘDZIE BARDZO DOBRY BURMISTRZ.

Gość • Środa [13.06.2018, 23:03:48] • [IP: 89.206.38.***]

MORZE Pan jednak da se spokój z tymi wygłupami?? Chyba Pan spał, na lekcjach j. polskiego...

Gość • Środa [13.06.2018, 22:23:35] • [IP: 94.254.226.**]

Dajcie sobie spokój z Waldkiem. Grzybowska ma fajny pomysł, widać ze jej się chce i ma mój głos oraz całej mojej rodziny

Gość • Środa [13.06.2018, 21:58:28] • [IP: 10.129.116.***]

Strasznie ta akcja narzucająca się. Nie głosowaliśmy na tego Dubrawskiego i w tych wyborach również wybierzemy inną osobę. Na pewno dużo musi się zmienić ale mieszkańcy są tym razem mocno przekonani do tych zmian.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:44:20] • [IP: 10.129.116.***]

Nie no, beż żartów. Wolin potrzebuje zmian z partyjnych ludzi na prawdziwych społeczników i mieszkańców. Czas na nowe

Gość • Środa [13.06.2018, 20:43:02] • [IP: 37.47.3.***]

Dubrawski nie będzie burmistrzem. Wystarczy porozmawiać z ludźmi.

Gość • Środa [13.06.2018, 20:12:16] • [IP: 46.76.109.*]

JEDYNY NADAJĄCY SIĘ NA BURMISTRZA KANDYDAT TO PAN WALDEMAR DUBRAWSKI

Gość • Środa [13.06.2018, 11:03:51] • [IP: 213.216.79.***]

A ten bułgarski mafiozo to czego szuka w Wolinie?

Gość • Środa [13.06.2018, 10:33:03] • [IP: 188.146.47.**]

Co Pan ma do zaoferowania? Bo na razie nic ciekawego. Nie będę na Pana głosowała...

Gość • Środa [13.06.2018, 10:31:22] • [IP: 37.47.203.**]

Od tylu lat w polityce i zamiast pokazać co chce zrobić dla ludzi pokazywana jest jego facjata. Ludzie chcą zmian ale na kogoś niezależnego a pan Waldemar jest partyjnym kandydatem od lat. Nie utrzymał się jako starosta też nie bez powodu.

Gość • Środa [13.06.2018, 10:29:53] • [IP: 94.254.129.**]

Najsłabszy Dubrawski z całej stawki. Jest od wielu lat a recenzją jego pracy był ostatni wynik na burmistrza, czyli najsłabszy ze wszystkich. Trzeba w polityce umieć realnie ocenić swoje szanse i dlatego pan Waldemar ich nie ma.

Gość • Środa [13.06.2018, 09:21:11] • [IP: 80.245.176.***]

Dlaczego DUBRAWSKI BĘDZIE BURMISTRZEM? Bo jest najlepszy pod względem merytorycznym ze wszystkich znanych mi kandydatów. DUBRAWSKI NA BURMISTRZA!!

Gość • Środa [13.06.2018, 06:51:47] • [IP: 80.245.176.***]

TYLKO DUBRAWSKI NA BURMISTRZA

Gość • Wtorek [12.06.2018, 21:05:32] • [IP: 37.47.235.***]

Wizje? Tę którą realizował jako wicestarosta i sie nie spodobala? Czy te jaką proponowal w 2014 i zostala oceniona najgorzej? Dubrawski slaby kandydat

Gość • Wtorek [12.06.2018, 18:58:29] • [IP: 46.76.109.*]

DUBRAWSKI MA WIZJĘ GMINY WOLIN I BĘDZIE BURMISTRZEM.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 13:12:17] • [IP: 37.47.195.**]

Lipa. Takim będzie burmistrzem jak w ostatnich wyborach czyli ostatnim ze wszystkich kandydatów. Zła forma promocji i tak to jest odbierane przez mieszkańców. Czas na bezpartyjnych i nowych ludzi. Potrzeba nowej wizji i planu.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 12:09:24] • [IP: 80.245.176.***]

Dubrawski będzie burmistrzem.!!

Gość • Wtorek [12.06.2018, 10:22:18] • [IP: 37.47.193.**]

On nie będzie burmistrzem. Za słaby co pokazał ostatni wynik wyborów.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 09:43:28] • [IP: 37.47.239.**]

On nie będzie burmistrzem. Za słaby co pokazał ostatni wynik wyborów.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 09:11:47] • [IP: 37.47.239.**]

A Dubrawski coś wygrał? Były już wybory? Jeśli doradzacie mu i piszecie tutaj takie bzdury to nic sie nie nauczyliscie po porazce Komorowskiego. Szkodzicie taka arogancja kandydatowi drogie anonimy.

Gość • Wtorek [12.06.2018, 06:47:15] • [IP: 80.245.176.***]

JEDYNIE DUBRAWSKI NA BURMISTRZA!!

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:15:21] • [IP: 94.254.129.**]

Był wicestarostą i mu ludzie nie przedłużyli pracy, na burmistrza ostatnio też nie chcieli. Trzeba wiedzieć kiedy zejść sceny tak ogólnie...

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 22:11:38] • [IP: 37.47.202.***]

Lipa. Takim będzie burmistrzem jak w ostatnich wyborach czyli ostatnim ze wszystkich kandydatów. Zła forma promocji i tak to jest odbierane przez mieszkańców. Czas na bezpartyjnych i nowych ludzi. Potrzeba nowej wizji i planu.

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:22:28] • [IP: 46.76.109.*]

DUBRAWSKI BĘDZIE BURMISTRZEM!!

Oglądasz 1-25 z 151
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■