POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [05.06.2018, 18:13:09] • Gmina Golczewo

Urodziny Pani Stanisławy Butlańskiej

Urodziny Pani Stanisławy Butlańskiej

fot. Organizator

Seniorzy w gminie Golczewo nie mogą narzekać na brak zainteresowania. O to by seniorzy czuli się potrzebni i docenieni dba burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Gospodarz gminy odwiedza najstarszych mieszkańców naszej gminy z okazji urodzin.

W minioną sobotę (02.06.) burmistrz odwiedził mieszkankę Koplina, panią Stanisławę Butlańską. Seniorka w tym roku skończyła 93 lata. Jak zawsze pan burmistrz złożył jubilatce życzenia i wręczył pani Stanisławie kwiaty oraz drobny upominek. Przy kawie i torcie burmistrz rozmawiał z seniorką o Golczewie i nie tylko.

- Każde spotkanie z naszymi seniorami to okazja do porozmawiania o potrzebach najstarszych mieszkańców – mówi w rozmowie z nami burmistrz Andrzej Danieluk, którego dopytujemy o relacje ze spotkania. – Było bardzo miło, powspominaliśmy sobie trochę, pani Stanisława dużo się uśmiechała, a to cieszy mnie najbardziej – mówił burmistrz.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [06.06.2018, 12:15:31] • [IP: 31.2.120.***]

Pierwszy komentarz to pisał jakiś idiota, niestety nie mieszkaniec Golczewa! Burmistrz zawsze jest dostępny dla mieszkańców. Wystarczy się umówić! A jak nie może to nie pomoże, bywa i tak.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 20:42:15] • [IP: 188.146.235.**]

O seniorów tak... Ale jak idzie się w ważnej sprawie to wiecznie go nie ma A jak jest to i tak nic załatwić nie można na wszystko mówi" nie" tylko jak ktoś ma układ to się coś załatwi... Ktoś powinien przyjrzeć się wydatkom... w gminie czy na pewno fundusze idą na zeczy ważne...!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■