POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [05.06.2018, 18:13:09] • Gmina Golczewo

Urodziny Pani Stanisławy Butlańskiej

Urodziny Pani Stanisławy Butlańskiej

fot. Organizator

Seniorzy w gminie Golczewo nie mogą narzekać na brak zainteresowania. O to by seniorzy czuli się potrzebni i docenieni dba burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Gospodarz gminy odwiedza najstarszych mieszkańców naszej gminy z okazji urodzin.

W minioną sobotę (02.06.) burmistrz odwiedził mieszkankę Koplina, panią Stanisławę Butlańską. Seniorka w tym roku skończyła 93 lata. Jak zawsze pan burmistrz złożył jubilatce życzenia i wręczył pani Stanisławie kwiaty oraz drobny upominek. Przy kawie i torcie burmistrz rozmawiał z seniorką o Golczewie i nie tylko.

- Każde spotkanie z naszymi seniorami to okazja do porozmawiania o potrzebach najstarszych mieszkańców – mówi w rozmowie z nami burmistrz Andrzej Danieluk, którego dopytujemy o relacje ze spotkania. – Było bardzo miło, powspominaliśmy sobie trochę, pani Stanisława dużo się uśmiechała, a to cieszy mnie najbardziej – mówił burmistrz.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [06.06.2018, 12:15:31] • [IP: 31.2.120.***]

Pierwszy komentarz to pisał jakiś idiota, niestety nie mieszkaniec Golczewa! Burmistrz zawsze jest dostępny dla mieszkańców. Wystarczy się umówić! A jak nie może to nie pomoże, bywa i tak.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 20:42:15] • [IP: 188.146.235.**]

O seniorów tak... Ale jak idzie się w ważnej sprawie to wiecznie go nie ma A jak jest to i tak nic załatwić nie można na wszystko mówi" nie" tylko jak ktoś ma układ to się coś załatwi... Ktoś powinien przyjrzeć się wydatkom... w gminie czy na pewno fundusze idą na zeczy ważne...!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■