POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [05.06.2018, 18:13:09] • Gmina Golczewo

Urodziny Pani Stanisławy Butlańskiej

Urodziny Pani Stanisławy Butlańskiej

fot. Organizator

Seniorzy w gminie Golczewo nie mogą narzekać na brak zainteresowania. O to by seniorzy czuli się potrzebni i docenieni dba burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Gospodarz gminy odwiedza najstarszych mieszkańców naszej gminy z okazji urodzin.

W minioną sobotę (02.06.) burmistrz odwiedził mieszkankę Koplina, panią Stanisławę Butlańską. Seniorka w tym roku skończyła 93 lata. Jak zawsze pan burmistrz złożył jubilatce życzenia i wręczył pani Stanisławie kwiaty oraz drobny upominek. Przy kawie i torcie burmistrz rozmawiał z seniorką o Golczewie i nie tylko.

- Każde spotkanie z naszymi seniorami to okazja do porozmawiania o potrzebach najstarszych mieszkańców – mówi w rozmowie z nami burmistrz Andrzej Danieluk, którego dopytujemy o relacje ze spotkania. – Było bardzo miło, powspominaliśmy sobie trochę, pani Stanisława dużo się uśmiechała, a to cieszy mnie najbardziej – mówił burmistrz.


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [06.06.2018, 12:15:31] • [IP: 31.2.120.***]

Pierwszy komentarz to pisał jakiś idiota, niestety nie mieszkaniec Golczewa! Burmistrz zawsze jest dostępny dla mieszkańców. Wystarczy się umówić! A jak nie może to nie pomoże, bywa i tak.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 20:42:15] • [IP: 188.146.235.**]

O seniorów tak... Ale jak idzie się w ważnej sprawie to wiecznie go nie ma A jak jest to i tak nic załatwić nie można na wszystko mówi" nie" tylko jak ktoś ma układ to się coś załatwi... Ktoś powinien przyjrzeć się wydatkom... w gminie czy na pewno fundusze idą na zeczy ważne...!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■