POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [06.06.2018, 21:46:53] • Kamień Pomorski

Mieszkaniec: Ogrzewalnia, wytrzeźwiałka a przy okazji dworzec PKP?

Mieszkaniec: Ogrzewalnia, wytrzeźwiałka a przy okazji dworzec PKP?

fot. Czytelnik

Jeden z Mieszkańców zwrócił uwagę na poważny problem osób bezdomnych, które koczują na dworcu PKP w Kamieniu Pomorskim. Władze powinny zadać sobie pytanie, czy powitanie turysty odorem alkoholu i bluzgami tak jak to teraz ma miejsce, to dobry element na promocje miasta?

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, bezdomni którzy urządzili sobie ogrzewalnię na dworcu PKP w Kamieniu Pomorskim to niezbyt dobry pomysł na reklamę miasta.

Mieszkaniec: Ogrzewalnia, wytrzeźwiałka a przy okazji dworzec PKP?

fot. Czytelnik

- Gdy wchodzi się do budynku stacji PKP w Kamieniu Pomorskim to smród dosłownie zwala z nóg. Bezdomni rozkładają się gdzie popadnie, a potem normalni ludzie czekający na pociąg na tym siadają! Poza tym, jeżeli zwróci się im uwagę, to zaraz lecą w stronę tej osoby bluzgi. Chyba nie tak to powinno wyglądać? - pyta Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:04:23] • [IP: 195.191.162.***]

Niech gmina powoła Straż Miejską, zatrudni dwóch strażników i będą chodzić i pilnować porządku to po pierwsze. A po drugie to teren PKP więc czemu nie przyślą tam Strażników Ochrony Kolei?? Zrobiliby porządek. A Wy tylko policja i policja i policja. Przeszkadza Wam dzwońcie codziennie na 112 i będzie i policja jak się żule będą źle zachowywać. A jak siedzą spokojnie i tylko śmierdzą to nikt ich stamtąd nie wygoni.

Gość • Niedziela [10.06.2018, 21:51:25] • [IP: 83.11.148.***]

Gdzie Sokiści??

Gość • Piątek [08.06.2018, 22:01:42] • [IP: 37.248.155.**]

Problem dworca to nie tylko tak zw."żule".Cały dworzec i" peron" to jedna wielka masakra.Podchodząc do pociągu można z łatwością skręcić nogę bo stan peronu jak po bombardowaniu.Turysta czy kuracjusz wysiadający z pociągu jest narażony na pokonanie wertepów.Ot i pierwsze wrażenie.Dalej też nie lepiej.Do kogo ten obiekt należy skoro jest tak zapuszczony.Stacje od Wysokiej do Kamienia o wiele lepiej wyglądają niż w samym Kamieniu.Niby wioski ale zadbane.Po prostu wstyd że ktoś odpowiedzialny nie robi nic by to zmienić.I kto jest tym odpowiedzialnym za taki stan.

Gość • Piątek [08.06.2018, 18:25:06] • [IP: 188.146.41.***]

od kiedy pamietam zawsze tam zule były a mam 22 lat dziwi mnie, ze dopiero teraz to ikamien.pl ogarnął xDD

Gość • Czwartek [07.06.2018, 23:09:10] • [IP: 77.114.237.***]

Oddać dworzec psoni!

Gość • Czwartek [07.06.2018, 22:32:40] • [IP: 83.23.189.**]

A moze spojrzec na to z innej strony, nigdzie w Polsce nie ma juz takich dworcow, ktore sie zatrzymaly w czasie gdzies od poczatku lat siedemdziesiatych.Czyli mozna ten dworzec uwazac jako zabytek przedstawiajacy dworzec za czasow swietnosci komuny.Troche cierpliwosci i stanie sie on slawny w calym kraju...

G • Czwartek [07.06.2018, 19:16:16] • [IP: 83.8.106.**]

Kuryło weźmie ich do Ratusza

Gość • Czwartek [07.06.2018, 17:45:48] • [IP: 83.23.255.***]

Tego już nikt nie zmieni. Zamknięcie dworca tylko może pomóc. Burmistrz ma to w d..., Policja nie ma radiowozów to nie podjedzie, bo się nie chce. Lepiej siedzieć po drugiej stronie co jakiś czas i dawać mandaty za przejście w niedozwolonym miejscu. Ochrona nic nie może, a Pani z kasy zastraszona. Żul rządzi w Kamieniu.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:57:38] • [IP: 83.11.84.***]

Taka polityka, że ludziom nie styka.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:47:56] • [IP: 188.146.32.**]

władza powinna coś zrobić z ty problemem bo to wstyd dla miasta uzdrowiskowego taka wizytówka. A opłaty uzdrowiskowe pobierają

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:39:41] • [IP: 31.0.47.***]

Na po drugiej stronie za torami sikajacy panowie pijani to już codzienność. Mnóstwo potluczonych butelek i pozostawione po nich śmieci. Nikt tam nie sprząta.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:37:16] • [IP: 77.115.119.***]

Szkoda, że Karczewski nie przyjechał do Kamienia pociągiem, miałby jeszcze jeden temat do gadania w Warszawie.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:48:43] • [IP: 213.238.85.**]

dworzec pks pkp i cala ulica od dworca jednosci narod. to horror jak wladze tego nie widza robi sie skwery parki na obrzezach miasta a tu wysiadaja pasazerowie i takie widoki wstyd

Gość • Czwartek [07.06.2018, 11:22:11] • [IP: 31.0.42.***]

Gdzie jest burmistrz Kuryllo niech zajmie się tym tematem

Gość • Czwartek [07.06.2018, 08:01:22] • [IP: 31.0.124.**]

To jest okropne i obrzydliwe ja osobiscie mieszkając w kamieniu wole przyjść jak juz pociąg stoi niz tam wejść. Raczej bym sie nie odważyła chcem jeszcze pare lat żyć bo ten smrud to by mnie odrazu zabił

Gość • Czwartek [07.06.2018, 07:50:29] • [IP: 188.146.202.**]

Kiedy powstanie w powiecie noclegownia z prawdziwego zdarzenia a nie dworzec PKP?

Gość • Czwartek [07.06.2018, 07:29:35] • [IP: 83.20.249.***]

Wystarczy patrol policji...chłopaki zajęliby się praca i problem z głowy. WSTYD, pokazywać coś takiego. Gdzie policja?

Zuza • Czwartek [07.06.2018, 07:15:14] • [IP: 37.248.155.**]

Proszę zobaczyć jak wygląda teren przy dworcu PKS.(teren PKP)Rozwalone schodki, pozostałości findamentów po budach handlowych, złamane drzewo, ogólny bród, smród.Turysta wysiadający z autobusu nadziewa się na taki widok.Jak wiadomo pierwsze wrażenie pozostaje w pamięci i nie zamaże tego widok zatoki i mariny.Czy władze Kamienia nie widzą tego, czy nie chcą widzieć?

Gość • Czwartek [07.06.2018, 06:44:52] • [IP: 83.21.54.**]

Dworzec jest zamykany po 18.00 i nikt tam nie mieszka.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 06:29:36] • [IP: 128.204.219.**]

Przecież to wstyd. Poza tym Oni maja na to zgodę PKP bi nawet maja pomieszczenie zamykane przez nich na klucz. Na wyłączność. Pasażerowie stoją na dworze, zima, z małymi dziećmi.

Kryspina • Czwartek [07.06.2018, 06:16:39] • [IP: 83.8.166.***]

Niech policja zrobi z nimi porządek, najlepiej pozamykać, albo wywieźć na roboty. Gdyby oni jeszcze tylko pili... mało tego, kradną, sikają pod siebie i terroryzują uczniów. Żulerka WON z PKP!

Gość • Czwartek [07.06.2018, 01:24:27] • [IP: 188.146.197.***]

ostatni skansen : (

Gość • Czwartek [07.06.2018, 01:19:48] • [IP: 37.248.163.***]

Wizytówka dla naszego miasta. .syf brud smród..bezdomni ojszczani z butelkami jaboli..wstyd dla naszego miasta..Mmoże ktoś zrobi porządek.

Gość • Środa [06.06.2018, 23:02:48] • [IP: 83.23.185.***]

Ostatnio byłam na tym dworcu. Aż wstyd że jeszcze istnieją takie zaniedbane miejsca! A" Toaleta" o ile można to tak nazwać nie jest na pewno do korzystania dla ludzi. Na tym dworcu mieszkaja tak mi się wydaje że bazdomni. Okropne miejsce! Kamień niby ładne miasto ale byłam w szoku jak tam weszłam.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■