POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [06.06.2018, 21:46:53] • Kamień Pomorski

Mieszkaniec: Ogrzewalnia, wytrzeźwiałka a przy okazji dworzec PKP?

Mieszkaniec: Ogrzewalnia, wytrzeźwiałka a przy okazji dworzec PKP?

fot. Czytelnik

Jeden z Mieszkańców zwrócił uwagę na poważny problem osób bezdomnych, które koczują na dworcu PKP w Kamieniu Pomorskim. Władze powinny zadać sobie pytanie, czy powitanie turysty odorem alkoholu i bluzgami tak jak to teraz ma miejsce, to dobry element na promocje miasta?

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, bezdomni którzy urządzili sobie ogrzewalnię na dworcu PKP w Kamieniu Pomorskim to niezbyt dobry pomysł na reklamę miasta.

Mieszkaniec: Ogrzewalnia, wytrzeźwiałka a przy okazji dworzec PKP?

fot. Czytelnik

- Gdy wchodzi się do budynku stacji PKP w Kamieniu Pomorskim to smród dosłownie zwala z nóg. Bezdomni rozkładają się gdzie popadnie, a potem normalni ludzie czekający na pociąg na tym siadają! Poza tym, jeżeli zwróci się im uwagę, to zaraz lecą w stronę tej osoby bluzgi. Chyba nie tak to powinno wyglądać? - pyta Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Poniedziałek [11.06.2018, 19:04:23] • [IP: 195.191.162.***]

Niech gmina powoła Straż Miejską, zatrudni dwóch strażników i będą chodzić i pilnować porządku to po pierwsze. A po drugie to teren PKP więc czemu nie przyślą tam Strażników Ochrony Kolei?? Zrobiliby porządek. A Wy tylko policja i policja i policja. Przeszkadza Wam dzwońcie codziennie na 112 i będzie i policja jak się żule będą źle zachowywać. A jak siedzą spokojnie i tylko śmierdzą to nikt ich stamtąd nie wygoni.

Gość • Niedziela [10.06.2018, 21:51:25] • [IP: 83.11.148.***]

Gdzie Sokiści??

Gość • Piątek [08.06.2018, 22:01:42] • [IP: 37.248.155.**]

Problem dworca to nie tylko tak zw."żule".Cały dworzec i" peron" to jedna wielka masakra.Podchodząc do pociągu można z łatwością skręcić nogę bo stan peronu jak po bombardowaniu.Turysta czy kuracjusz wysiadający z pociągu jest narażony na pokonanie wertepów.Ot i pierwsze wrażenie.Dalej też nie lepiej.Do kogo ten obiekt należy skoro jest tak zapuszczony.Stacje od Wysokiej do Kamienia o wiele lepiej wyglądają niż w samym Kamieniu.Niby wioski ale zadbane.Po prostu wstyd że ktoś odpowiedzialny nie robi nic by to zmienić.I kto jest tym odpowiedzialnym za taki stan.

Gość • Piątek [08.06.2018, 18:25:06] • [IP: 188.146.41.***]

od kiedy pamietam zawsze tam zule były a mam 22 lat dziwi mnie, ze dopiero teraz to ikamien.pl ogarnął xDD

Gość • Czwartek [07.06.2018, 23:09:10] • [IP: 77.114.237.***]

Oddać dworzec psoni!

Gość • Czwartek [07.06.2018, 22:32:40] • [IP: 83.23.189.**]

A moze spojrzec na to z innej strony, nigdzie w Polsce nie ma juz takich dworcow, ktore sie zatrzymaly w czasie gdzies od poczatku lat siedemdziesiatych.Czyli mozna ten dworzec uwazac jako zabytek przedstawiajacy dworzec za czasow swietnosci komuny.Troche cierpliwosci i stanie sie on slawny w calym kraju...

G • Czwartek [07.06.2018, 19:16:16] • [IP: 83.8.106.**]

Kuryło weźmie ich do Ratusza

Gość • Czwartek [07.06.2018, 17:45:48] • [IP: 83.23.255.***]

Tego już nikt nie zmieni. Zamknięcie dworca tylko może pomóc. Burmistrz ma to w d..., Policja nie ma radiowozów to nie podjedzie, bo się nie chce. Lepiej siedzieć po drugiej stronie co jakiś czas i dawać mandaty za przejście w niedozwolonym miejscu. Ochrona nic nie może, a Pani z kasy zastraszona. Żul rządzi w Kamieniu.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 14:57:38] • [IP: 83.11.84.***]

Taka polityka, że ludziom nie styka.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:47:56] • [IP: 188.146.32.**]

władza powinna coś zrobić z ty problemem bo to wstyd dla miasta uzdrowiskowego taka wizytówka. A opłaty uzdrowiskowe pobierają

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:39:41] • [IP: 31.0.47.***]

Na po drugiej stronie za torami sikajacy panowie pijani to już codzienność. Mnóstwo potluczonych butelek i pozostawione po nich śmieci. Nikt tam nie sprząta.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 13:37:16] • [IP: 77.115.119.***]

Szkoda, że Karczewski nie przyjechał do Kamienia pociągiem, miałby jeszcze jeden temat do gadania w Warszawie.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:48:43] • [IP: 213.238.85.**]

dworzec pks pkp i cala ulica od dworca jednosci narod. to horror jak wladze tego nie widza robi sie skwery parki na obrzezach miasta a tu wysiadaja pasazerowie i takie widoki wstyd

Gość • Czwartek [07.06.2018, 11:22:11] • [IP: 31.0.42.***]

Gdzie jest burmistrz Kuryllo niech zajmie się tym tematem

Gość • Czwartek [07.06.2018, 08:01:22] • [IP: 31.0.124.**]

To jest okropne i obrzydliwe ja osobiscie mieszkając w kamieniu wole przyjść jak juz pociąg stoi niz tam wejść. Raczej bym sie nie odważyła chcem jeszcze pare lat żyć bo ten smrud to by mnie odrazu zabił

Gość • Czwartek [07.06.2018, 07:50:29] • [IP: 188.146.202.**]

Kiedy powstanie w powiecie noclegownia z prawdziwego zdarzenia a nie dworzec PKP?

Gość • Czwartek [07.06.2018, 07:29:35] • [IP: 83.20.249.***]

Wystarczy patrol policji...chłopaki zajęliby się praca i problem z głowy. WSTYD, pokazywać coś takiego. Gdzie policja?

Zuza • Czwartek [07.06.2018, 07:15:14] • [IP: 37.248.155.**]

Proszę zobaczyć jak wygląda teren przy dworcu PKS.(teren PKP)Rozwalone schodki, pozostałości findamentów po budach handlowych, złamane drzewo, ogólny bród, smród.Turysta wysiadający z autobusu nadziewa się na taki widok.Jak wiadomo pierwsze wrażenie pozostaje w pamięci i nie zamaże tego widok zatoki i mariny.Czy władze Kamienia nie widzą tego, czy nie chcą widzieć?

Gość • Czwartek [07.06.2018, 06:44:52] • [IP: 83.21.54.**]

Dworzec jest zamykany po 18.00 i nikt tam nie mieszka.

Gość • Czwartek [07.06.2018, 06:29:36] • [IP: 128.204.219.**]

Przecież to wstyd. Poza tym Oni maja na to zgodę PKP bi nawet maja pomieszczenie zamykane przez nich na klucz. Na wyłączność. Pasażerowie stoją na dworze, zima, z małymi dziećmi.

Kryspina • Czwartek [07.06.2018, 06:16:39] • [IP: 83.8.166.***]

Niech policja zrobi z nimi porządek, najlepiej pozamykać, albo wywieźć na roboty. Gdyby oni jeszcze tylko pili... mało tego, kradną, sikają pod siebie i terroryzują uczniów. Żulerka WON z PKP!

Gość • Czwartek [07.06.2018, 01:24:27] • [IP: 188.146.197.***]

ostatni skansen : (

Gość • Czwartek [07.06.2018, 01:19:48] • [IP: 37.248.163.***]

Wizytówka dla naszego miasta. .syf brud smród..bezdomni ojszczani z butelkami jaboli..wstyd dla naszego miasta..Mmoże ktoś zrobi porządek.

Gość • Środa [06.06.2018, 23:02:48] • [IP: 83.23.185.***]

Ostatnio byłam na tym dworcu. Aż wstyd że jeszcze istnieją takie zaniedbane miejsca! A" Toaleta" o ile można to tak nazwać nie jest na pewno do korzystania dla ludzi. Na tym dworcu mieszkaja tak mi się wydaje że bazdomni. Okropne miejsce! Kamień niby ładne miasto ale byłam w szoku jak tam weszłam.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■