POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [19.06.2018, 18:23:36] • Świerzno

Gniazdo os w budynku mieszkalnym w Świerznie. W środku osoba niepełnosprawna i dziecko

Gniazdo os w budynku mieszkalnym w Świerznie. W środku osoba niepełnosprawna i dziecko

fot. Fotolia.com

Do groźnego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Świerznie. W budynku mieszkalnym, przy wejściu na poddasze zagnieździły się osy. Sytuacja była poważna, bo w domu przebywała osoba niepełnosprawna i dziecko. Na pomoc wezwano jak zwykle niezawodnych w takich sytuacjach strażaków.

Do akcji ruszył 1 zastęp strażaków z OSP Świerzno.

- Nasze działania polegały na usunięciu gniazda os - informuje dyżurny kamieńskiej straży pożarnej.


Do podobnego incydentu doszło w poniedziałek w Wolinie. Tam osy zagnieździły się w budynku mieszkalnym przy ulicy Słowiańskiej. Na miejsce zadysponowano 1 zastęp strażaków z OSP Wolin.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [22.06.2018, 11:10:34] • [IP: 83.21.49.**]

A OD KIEDY OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA ZAJMUJE SIE OPIEKĄ NAD DZIECKIEM, KTO PISZE TE CHORE TEKSTY.I NIE ZADOWOLENI STRAZACY.PROSZĘ LEPIEJ DOBIERAĆ SŁOWA.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■