POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [17.05.2018, 02:08:05] • Międzyzdroje

Spłonął sklep w centrum miasta w Międzyzdrojach. Zobacz film!

Spłonął sklep w centrum miasta w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Kacper Senderak

Przed godziną 01.00 w czwartek w nocy wezwano strażaków do palącego się sklepu przy ulicy Zwycięstwa. Na miejsce przyjechało kilka wozów strażackich z okolicy. Sklep Żabka doszczętnie zniszczony.





Jak relacjonują nam Czytelnicy z Międzyzdrojów do wielkiego pożaru zaczęły nadjeżdżać zastępy straży pożarnej.

Spłonął sklep w centrum miasta w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

- Ogień wybuchł od strony kasy, prawdopodobnie od maszyny z hot dogami - relacjonują nam Czytelniczy.

Spłonął sklep w centrum miasta w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Spłonął sklep w centrum miasta w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Spłonął sklep w centrum miasta w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Czwartek [17.05.2018, 09:01:48]

komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Świdnica • Niedziela [20.05.2018, 15:32:26] • [IP: 176.221.113.**]

Kurcze nie mogę uwierzyć że mojego ulubionego sklepu nie ma, często jestem w Międzyzdrojach. Mam nadzieję że szybko zostanie postawiony nowy i będzie tam Pani Renata i jej pracownicy, dużo towaru różnego rodzaju, mega hod-drogi. Trzymam kciuki że jak znów będę to zobaczę już nowy sklep.

Gość • Niedziela [20.05.2018, 15:23:21] • [IP: 176.221.113.**]

Najlepsze hot dogi dużo różnego towaru na półkach, ciepłe bułeczki, i super obsługa takich żabek więcej.

Gość • Niedziela [20.05.2018, 00:40:46] • [IP: 83.23.172.***]

Nigdy nie miałam problemów w Żabce pod Dębem. Uczciwie wydają resztę, jest uśmiech i miły gest na powitanie. A ze od czasu do czasu ktoś jest zamyślony czy poważny to od razu niemiły? Ludzie, to dobry sklep również.

Gość • Sobota [19.05.2018, 16:15:52] • [IP: 175.28.148.***]

w zabce pod debem kupilem lody i jeden okazal się otwarty i obgryziony hehe. nie polecam !

Gość • Sobota [19.05.2018, 08:21:11] • [IP: 37.248.160.***]

Współczucia dla całej załogi przemilej I sympatycznej Czekamy na szybkie otwarcie pozdrowienia Bardzo zadowolony klient

Gość • Sobota [19.05.2018, 08:16:08] • [IP: 31.0.65.**]

Jestm klientrm zabki na Zwyciestwa od 8 lat Jestem bardzo zasmucony całą zaistniałą sytuacją. Bsrdzo wspołczuję przemiłej i bardzo uczynnej pani kierownik tej zabki Oraz dziewczyną pracującym tam Dziewczyny trzymam za Was kciuki Ja chce robic u Was zakupy i to zaraz !

Gość • Sobota [19.05.2018, 00:08:02] • [IP: 83.246.65.***]

Żabka na Zwyciestwa była naszą ulubioną przemiłe, sympatyczne Panie które zawsze chetnie służyły pomocą i sklep bardzo dobrze zaopatrzony w towar, przeciwienstwo Żabki pod Debem. I te wiecznie nadąsane i niezadowolone z życia czarne Panie. Już sama ich mina na wejsciu odstrasza. Nie robie tam zakupow chyba, juz to dla mnie ostatecznosc

Gość • Piątek [18.05.2018, 22:55:44] • [IP: 37.47.84.***]

Nie czesto robie zakupy pod debem, blizej mi bylo do Zabki na Zwyciestwa chociaz tamn auczylem sie zwracac uwage na ceny i reszte jaka dostaje po zrobienu zakupow. Biedronka, netto, lidl, to sa predyspozycje kasjera, albo robi to specjalnie, albo omylkowo. Czasem mam na jednym paragonie bonusy i strate za zakupioone produkty. Mylimy sie jak wszyscy, bo jestesmy tylko ludzmi. Nie rozumie tylko skad tyle hejtu na zabke pod debem. Wg mnie sklep i obsluga neutralna jak wszedzie. Lepsza, czy gorsza ale akurat pod debem niczym i nigdy mnie nie urazila, wiec nie wiem skad ten hejt.

Gość • Piątek [18.05.2018, 14:10:04] • [IP: 89.174.73.**]

Macie rację, żabka pod dębem powinna zmienić właściciela.

Gość • Piątek [18.05.2018, 01:38:15] • [IP: 94.254.231.***]

Kobiety w domu, maszyny w pracy, kasy automatyczne.

Gość • Czwartek [17.05.2018, 22:35:15] • [IP: 80.245.177.**]

Jest jeszcze Żabka na Traugutta. ale pod dębem za wesoło nie jest. Na Traugutta kupiłem za 5, 60 piwo, , Międzyzdroje". Potem kupiłem drugie na Zwycięstwa. Ta młoda dama skasowała mnie 6 złotych.

Koralgol • Czwartek [17.05.2018, 22:34:00] • [IP: 37.47.170.**]

Żabka pod dębem straszna pani z czarnymi brwiami strach się bać jak obsługuje myśli ze jest fajna ale się grubo myli 🧟 i ma minę jak by cierpiała przy kasie No szkoda naszej żabki za zwycięstwa 😢😢😢

Gość • Czwartek [17.05.2018, 20:28:09] • [IP: 37.47.173.***]

Szału tam nie było

Mania • Czwartek [17.05.2018, 19:19:31] • [IP: 31.2.50.***]

Mi właścicieli nie szkoda, tyle tysięcy ludzi w Polsce oszukali a za straty towaru dostaną (niemałe) odszkodowanie. Jest to firma która zatrudnia adwokatów i ma szerokie znajomości w poznańskiej prokuraturze. Na pewno dobrze na tym wyjdą, tylko szkoda pracowników bo nie duże pieniądze ale zarabiali.

Gość • Czwartek [17.05.2018, 18:28:02] • [IP: 94.254.240.***]

zglosic w centali, wypowiedza ajentowi

Gość • Czwartek [17.05.2018, 18:11:06] • [IP: 188.146.101.***]

w końcu pracuje w żabce, to coś znaczy ;)

Gość • Czwartek [17.05.2018, 16:07:32] • [IP: 95.40.124.**]

Strasznie mi przykro, szkoda właścicieli, mam nadzieje ze szybko staną na nogi! A Żabka pod dębem tragedia, mała czarna zarozumiała istotka za kasa odstrasza klientów, chamstwem i buractwem.panoszy się i udaje gwiazdę Miedzyzdrojska, dziewczyna jest żenująca, nikt nie lubi tam robić zakupów, mało tego oszukują ludzi na pieniądze.nie jestem klientem tego sklepu i nigdy nie będę.Szkoda mi żabki na zwycięstwa, fajni ludzie tam pracowali

Ss • Czwartek [17.05.2018, 13:50:25] • [IP: 94.254.228.***]

40 lat temu był to sklep gospodarstwa domowego. A instalacja elektryczna to samo. Ja pamiętam ten sklep palił się już 3razy.

Gość • Czwartek [17.05.2018, 13:16:44] • [IP: 188.146.128.***]

Dokładnie żabka pod dębem to tragedia . Siedzą jak za kare bardzo nie miła obsługa, wiecznie oburzone i wykrzywione. Właścicielka jak i córka nieporozumienie.

Gość • Czwartek [17.05.2018, 11:55:58] • [IP: 89.174.73.**]

Dziwne te pożary, może to miejsce w połączeniu z działką obok jest atrakcyjne ?.

Gość • Czwartek [17.05.2018, 11:36:31] • [IP: 109.243.209.**]

Kiedy przejeżdżam obok bajora, kanałów, rozlewisk, i słyszę symfonię żabiego wiosennego rechotu, to mam wrażenie że w tamtych wodach panuje wyższa temperatura, niż w tej Żabce w Międzyzdrojach.

Gość • Czwartek [17.05.2018, 11:31:46] • [IP: 37.130.229.***]

Gość • Czwartek [17.05.2018, 08:47:44] • [IP: 77.252.45.***] Nie myl żula/menela z bezdomnym.

QQQQQQQQ • Czwartek [17.05.2018, 11:27:19] • [IP: 79.186.206.**]

Zostały jeszcze jakieś udka z tej pieczonej żabki? Czy już wszystko zjedli?

Gość • Czwartek [17.05.2018, 11:10:23] • [IP: 77.252.46.**]

Szkoda sklepu.