POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [16.05.2018, 20:13:26] • Kamień Pomorski

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

fot. Organizator

W miniony piątek 11 maja br. miało miejsce uroczyste otwarcie Punktu Bibliotecznego przy Szkole Podstawowej nr 1 pod opieką Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim. Zamysłem jaki towarzyszył otwarciu, jest wyjście do czytelnika, któremu trudność może sprawiać dotarcie do siedziby Biblioteki na ul. Wolińskiej. Punkt oferuje wybór literatury pięknej, popularnonaukowej oraz dziecięcej i młodzieżowej. Dodatkowo można skorzystać z komputera z dostępem do Internetu.

Wydarzenie zostało uświetnione występem artystycznym uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kamieniu Pomorskim. Nieoceniony talent kamieńskiej młodzieży umilił wszystkim czas.

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

fot. Organizator

Następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pn. „Zaczarowany świat książek”, organizowanego przez Bibliotekę, w którym wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wg klas szkolnych:

Kategoria 1. - Klasy I-III

Miejsce I: SP nr 2 – Maja Dąbrowska
Miejsce II: SP nr 2 – Oliwia Magiera
Miejsce III: SP nr 2 – Justyna Masłowska
Wyróżnienie: SP we Wrzosowie – Sara Sobczak

Kategoria 2. – Klasy IV-V

Miejsce I: SP nr 2 – Igor Zawada
Miejsce II: SP nr 2 – Julia Lis
Miejsce III: SP nr 1 – Zuzanna Borzymowska
Wyróżnienie: SP nr 1 – Mateusz Telesz

Kategoria 3. – Klasy VI-VII

Miejsce I: SP nr 2 – Martyna Jarosik
Miejsce II: SP nr 1 – Sebastian Gradek
Miejsce III: SP nr 1 – Wanesa Stachurska
Wyróżnienie: SP nr 2 – Anna Kuliberda

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

fot. Organizator

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy talentu i kreatywności. Dziękujemy również pozostałym uczestnikom konkursu, których prace były pięknie kolorowe i pełne pomysłów.

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

fot. Organizator

Najważniejszym momentem wydarzenia było oczywiście samo otwarcie Punktu Bibliotecznego i jego zaprezentowanie wszystkim przybyłym.

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

fot. Organizator

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości naszego miasta do korzystania z usług powstałego Punktu w dniach:
poniedziałek – czwartek 14.00-18.00
piątek 14.00-17.00

Otwarcie Punktu Bibliotecznego

fot. Organizator


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Niedziela [20.05.2018, 13:20:19] • [IP: 83.23.183.***]

wielkie wydarzenie na skalę województwa...A dla dzieci i młodzieży wielkie BRAWA ! Są świetni i Oni kształtują nasze miasto :)

Gość • Czwartek [17.05.2018, 11:03:05] • [IP: 178.235.177.***]

Nowomowa w rozkwicie.Zamiast biblioteki mamy punkt biblioteczny, zamiast przedszkola mamy punkt przedszkolny.Zamiast kajdanek mamy narzędzie przymusu bezpośredniego.Zamiast złodzieja mamy sprawcę kradzieży.Przykładów mamy pod dostatkiem.Czyżby doszli do władzy Nowi Polacy?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■