POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.05.2018, 22:25:57] • Dziwnów

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego w Dziwnowie

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego w Dziwnowie

fot. kam

Pary taneczne z 20 klubów tańca sportowego wzięło udział w XII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie.

W sobotę, 12. maja 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Dziwnowie odbywał się XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego par tanecznych, podzielonych na cztery bloki.

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego w Dziwnowie

fot. kam

W XII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego wzięło udział 187 par z klubów: „Promenada” Augustów, „Fokus” Chojna, „Fokus” Dziwnów, „Promyk Słońca” Dziwnów, „Prestige” Goleniów, „Fokus” Gryfice, „Fokus” Kamień Pomorski, „Amber” Kołobrzeg, „Pasja” Koszalin, „Fuzja” Myślibórz, „Flesz” Nowogard, „Iskra” Piła, „Flesz” Pyrzyce, TKS „Creative Dance” Rumia, „Paktan” Słupsk, „Fala” Sopot, AKTT Szczecin, „Istra” Świdnin, KTS „Jantar” Świnoujście, „Fokus” Trzebiatów, „Magic” Zielona Góra.

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego w Dziwnowie

fot. kam

Organizatorzy turnieju: Dziwnowski Klub Tańca Sportowego „Fokus”, Zachodniopomorski Związek Tańca Sportowego, MOSiK Dziwnów, „Promyk Słońca”.

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego w Dziwnowie

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 16:10:39] • [IP: 95.215.44.**]

Jak zawsze pięknie

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:45:38] • [IP: 89.174.73.**]

Było super

Gość • Poniedziałek [14.05.2018, 09:24:06] • [IP: 89.174.73.**]

Dodam, że Klub, , Jantar" Międzyzdroje również brał udział w tym turnieju.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■