POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.05.2018, 18:39:55] • Gmina Wolin

„Zielony” przystanek w Kołczewie ma dwa oblicza?

„Zielony” przystanek w Kołczewie ma dwa oblicza?

fot. Czytelnik

Po opublikowanym niedawno artykule na temat zaniedbanego przystanku w Kołczewie, który powstał w oparciu o zdjęcie i informacje Czytelnika, do naszej redakcji zwróciła się kolejna osoba.

"Proszę o sprostowanie informacji dotyczącej "zielonego przystanku w Kołczewie". Przystanek wygląda zupełnie inaczej , co widać na załączonym zdjęciu. Przystanek jest regularnie sprzątany , codziennie odjeżdżający z niego pasażerowie nie siedzą na zielonych gałązkach a na normalnej ławeczce. Zastanawiam się tylko nad tym co chciał(a) osiągnąć czytelnik wysyłając zdjęcia zupełnie innego przystanku."

Jako redakcja bardzo często publikujemy materiały (informacje, zdjęcia), które otrzymujemy od Czytelników, nie wiemy niestety, skąd rozbieżność w wizerunkach opisanego przystanku.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [13.05.2018, 21:41:36] • [IP: 94.254.136.***]

A moze zanim cokolwiek zamieścicie to należy sprawdzić info? Chyba na tym polega wasza rola? Lenistwo czy niekompetencja?

Gość • Niedziela [13.05.2018, 20:55:14] • [IP: 37.249.132.***]

Tamten przystanek tez jest w kolczewie, wiec nie wiem w czym problem. Trzeba doprowadzic go do stanu normalnosci tak jak ten w centrum kolczewa.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 20:06:33] • [IP: 94.254.224.***]

Tak zgadza się że o ten przystanek dbają ale o tym drugi zapomnieli a chodzi o ten co jest koło byłej rozlewni

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■