POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.05.2018, 18:39:55] • Gmina Wolin

„Zielony” przystanek w Kołczewie ma dwa oblicza?

„Zielony” przystanek w Kołczewie ma dwa oblicza?

fot. Czytelnik

Po opublikowanym niedawno artykule na temat zaniedbanego przystanku w Kołczewie, który powstał w oparciu o zdjęcie i informacje Czytelnika, do naszej redakcji zwróciła się kolejna osoba.

"Proszę o sprostowanie informacji dotyczącej "zielonego przystanku w Kołczewie". Przystanek wygląda zupełnie inaczej , co widać na załączonym zdjęciu. Przystanek jest regularnie sprzątany , codziennie odjeżdżający z niego pasażerowie nie siedzą na zielonych gałązkach a na normalnej ławeczce. Zastanawiam się tylko nad tym co chciał(a) osiągnąć czytelnik wysyłając zdjęcia zupełnie innego przystanku."

Jako redakcja bardzo często publikujemy materiały (informacje, zdjęcia), które otrzymujemy od Czytelników, nie wiemy niestety, skąd rozbieżność w wizerunkach opisanego przystanku.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [13.05.2018, 21:41:36] • [IP: 94.254.136.***]

A moze zanim cokolwiek zamieścicie to należy sprawdzić info? Chyba na tym polega wasza rola? Lenistwo czy niekompetencja?

Gość • Niedziela [13.05.2018, 20:55:14] • [IP: 37.249.132.***]

Tamten przystanek tez jest w kolczewie, wiec nie wiem w czym problem. Trzeba doprowadzic go do stanu normalnosci tak jak ten w centrum kolczewa.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 20:06:33] • [IP: 94.254.224.***]

Tak zgadza się że o ten przystanek dbają ale o tym drugi zapomnieli a chodzi o ten co jest koło byłej rozlewni

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■