POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.06.2018, 17:24:39] • Wolin

Mieszkaniec: Codziennie parkuje samochód na łuku, pomimo że ma pusty parking…

Mieszkaniec: Codziennie parkuje samochód na łuku, pomimo że ma pusty parking…

fot. Czytelnik

Dlaczego kierowca Volkswagen utrudnia innym kierowcom życie? - takie pytanie zadaje sobie jeden z Mieszkańców Wolina, który boryka się z niefrasobliwym kierowcą parkującym na ulicy Sienkiewicza.

- Za pośrednictwem Państwa, chciałbym zwrócić uwagę kierowcy parkującemu (codziennie) samochód na łuku drogi a jeden metr przed samochodem jest pusty parking na kilka pojazdów. Takie parkowanie jest bardzo dziwne, niezrozumiałe - pisze Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Wtorek [19.06.2018, 21:00:11] • [IP: 83.23.192.**]

Na łuku nawet na jednokirunkowej jest zakaz parkowania !!

Gość • Wtorek [05.06.2018, 11:53:08] • [IP: 78.10.208.**]

Kiedyś mówiło sie na takiego że i do kibla samochodem wjedzie

anna • Wtorek [05.06.2018, 09:44:02] • [IP: 77.115.46.***]

na łuku drogi na Niedamira przed skrętem na Rybacką też tak parkują bez wyobraźni, tylko kwestią czasu jest kolizja

Gość • Wtorek [05.06.2018, 09:21:56] • [IP: 78.11.124.**]

jakaś pi...a !!

Gość • Wtorek [05.06.2018, 09:14:31] • [IP: 83.8.167.**]

Kamien - Osiedle chopina.W sumie tylko dwa wjazdy od strony Kamienia na osiedle, z ktorych przy jednym non stop jest burdel komunikacyjny spowodowany zlym parkowaniem aut ciezarowych i klientow.I z tym od lat nikt nic nie robi.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 09:01:06] • [IP: 83.23.246.***]

Ulica jednokierunkowa, brak znaków zakazu parkowania. Można parkować nawet 4 kołami na ulicy.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 07:15:19] • [IP: 46.170.65.***]

Haha Martynka..!

Gość • Wtorek [05.06.2018, 05:39:54] • [IP: 178.238.251.***]

Nie ma tam znaku zakazu, ani liniii ciągłej. Miejsce na chodniku dla pieszych zostawił. Także parkuje legalnie. Jak ktoś nie lubi sąsiada to za wycierączkę wkłada się cegłę zawinięta w kartke z napisem - następnym razem będzie na siedzeniu. I po sprawie.

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 21:19:05] • [IP: 83.23.171.***]

Przed pojazdem jest parking i zakręt jeżdżę tedy codziennie, a kierowca tego autka to laska mieszkajaca w domu obok...🤨

Gość, • Poniedziałek [04.06.2018, 20:18:56] • [IP: 46.76.109.*]

Policja powinna sprawdzić takie ulice jak;Konopnickiej, Niedamira, Moniuszki - tam jest dopiero parkowanie.To coś niesamowitego, że do tej pory nie było poważnego wypadku.Szanowni Państwo z Policji zajmijcie się tym problemem. Właściciele samochodów powinni parkować na swoich posesjach. , Nie powinno być parkowania na zakrętach, przy rozwidleniach ulic, naprzeciw wjazdu na posesję.To problem którym naprawdę powinniście się zając. DZIĘKUJĘ

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 20:17:34] • [IP: 83.11.69.**]

a waść odwagi nie ma, aby zwrócić uwagę prosto w oczy? Załatwić sprawę od ręki?

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 19:12:05] • [IP: 37.47.151.***]

Przecież tam jest jednokierunkowa...

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 18:22:11] • [IP: 83.11.220.**]

Co to za plama ? oleju?

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 18:10:06] • [IP: 83.23.191.***]

Parkuje bo to debel bez mózgu tylko płetwy we łbie