POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [12.05.2018, 10:43:57] • Gmina Międzyzdroje

Śmigłowiec LPR musiał lądować na prywatnej posesji

Śmigłowiec LPR musiał lądować na prywatnej posesji

fot. Andrzej Ryfczyński

W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna.

Dzisiaj w sobotę 12 maja po godzinie 8-mej rano w Lubinie przy ulicy Skarpowej potrzebna była natychmiastowa pomoc dla mężczyzny z niewydolnością krążenia.

Śmigłowiec LPR musiał lądować na prywatnej posesji

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i strażacy z Lubina i Międzyzdrojów. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Miejsce zdarzenia było tuż przy pięknych klifach lubińskich. Śmigłowiec wylądował na prywatnej posiadłości.

Śmigłowiec LPR musiał lądować na prywatnej posesji

fot. Andrzej Ryfczyński

Dzięki skoordynowanej wspólnej akcji, pacjenta przetransportowano do szpitala w Szczecinie śmigłowcem.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Niedziela [13.05.2018, 22:16:35] • [IP: 94.254.230.***]

A jak coś się dzieje to pierwszy dzwonisz po pomoc 🤣

Gość • Niedziela [13.05.2018, 19:00:20] • [IP: 94.254.227.**]

Z dala od szpitali. Gymnema na cukier, morwa biała, soda z miodem od swieta.

Gość • Sobota [12.05.2018, 23:13:45] • [IP: 188.146.192.***]

Jak dobrze są oznaczone ulice w Lubinie, to ja jestem Chińczyk. Ta grafoman specjalista taką dokumentacją wykonał, wziął kasę, a inny na ślepo to wykonał. Jest z tej samej gliny ulepiony.

Gość • Sobota [12.05.2018, 19:46:27] • [IP: 37.47.128.***]

PARDON, Główna jest oczywiście ulicą ślepą a nie jednokierunkową. Pozdrawiam ratujących i ratowanego!

Gość • Sobota [12.05.2018, 19:42:44] • [IP: 37.47.128.***]

Dobrze, że mamy wreszcie w Lubiniu prawidłowo oznakowane ulice i wszelkie Lexusy i Maybachy widzą, że ul.Główna jest jednokierunkowa.

Gość • Sobota [12.05.2018, 18:59:43] • [IP: 80.53.170.***]

Straż zabezpiecza lądowisko, pomaga pogotowiu w transporcie pacjenta do śmigłowca itd. Generalnie im więcej środków tym lepiej, wszak chodzi o ludzkie życie.

Gość • Sobota [12.05.2018, 15:45:03] • [IP: 185.135.227.**]

Śmigłowiec może wylądować niemalże wszędzie dlatego budowanie jednego lądowiska to była by głupota, tym bardziej że lekarz jak i ratownik że śmigłowca musi jeszcze dojść do poszkodowanego. A tak wyląduje jak najbliżej miejsca w którym jest potrzebny. A Straż ma za zadanie zabezpieczyć miejsce lądowania śmigłowca

Gość • Sobota [12.05.2018, 14:32:53] • [IP: 83.23.194.***]

GDZIE JEST JAKIEŚ MIEJSCE NA ŚMIGŁOWIEC?!! SKANDAL! A władza się zajmuje apartamentami! Miejscowość turystyczna

Gość • Sobota [12.05.2018, 13:47:42] • [IP: 77.112.167.***]

Swietnie, nie to co w sciu- helikopter zabrudzil lexusa i pan mial" watpliwosci"

Gość • Sobota [12.05.2018, 13:25:47] • [IP: 83.11.78.**]

Po co straż tam była? Pytam z czystej ciekawości.

Gość • Sobota [12.05.2018, 13:15:37] • [IP: 94.254.178.***]

Na jakiej podstawie autor artykułu wnioskuje' że była to niewydolność krążenia?

Gość • Sobota [12.05.2018, 11:54:19] • [IP: 176.221.122.**]

Wspaniale, kiedy ludzie potrafią pomóc!

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■