POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [12.05.2018, 08:36:19] • Kamień Pomorski

Czy ktoś tu sprząta?- mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma słuszne wątpliwości

Czy ktoś tu sprząta?- mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ma słuszne wątpliwości

fot. Czytelnik

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego dość często zwracają, za pośrednictwem naszej redakcji, uwagę na porządki w swoim mieście. Przysyłając zdjęcia "nieporządku" liczą, że nagłośnienie problemu spowoduje reakcję odpowiednich służb. I tym razem otrzymaliśmy zdjęcie, które ilustruje problem sprzątania miasta.

Zdjęcie zostało zrobione 10 maja 2018 roku na ulicy Dziwnowskiej, naprzeciwko wjazdu wiodącego w stronę torów. Jak widać, przepełnione, nieopróżnione kontenery a wokół nich leżące sterty śmieci, sprawiają wrażenie, że dawno nikt nie zadbał o ich uprzątnięcie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Niedziela [13.05.2018, 21:44:58] • [IP: 94.254.136.***]

Ciekawe kto im nabrudził? Od siebie zacznij jeden z drugim

Gość • Niedziela [13.05.2018, 20:11:37] • [IP: 188.146.96.***]

Ciekawe, że niektórzy pretensje mają do tych co sprzątają, zamiast do tych debili którzy śmiecą. Lepiej szanujcie PGK bo jak się wkurzą i zastrajkują to kto nam ten bajzel odbierze? Oni w kilku gminach odbierają odpady i mają dużo działalności więc jedna w tą czy w tą nie robi wielkiej różnicy.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 16:22:57] • [IP: 5.135.76.*]

Do gościa z 13:59 - tego co pisze ze swojego ip ale się nie podpisuje - skoro się" domyślacie" to już wiem czemu nie macie czasu na robotę z miotłą. Jest was co najmniej dwoje więc wysiłek intelektualny jest spory. Zamiast straszyć PGK - macie coś z nim wspólnego? - weźcie się do roboty. Od klepania w klawiaturę czyściej nie będzie a PGK ktoś powinien rozliczyć za kasę braną z gminy za nic. Ciekawe kto?

Jola • Niedziela [13.05.2018, 14:28:06] • [IP: 37.248.152.**]

Tak, tak" pańcia", córunia tatusia pom...a.To jest robota tatusia(zabieranie tych śmieci), ale tatuś traktorkiem codziennie pod domkiem.Same układziki rodzinne. '

Gość • Niedziela [13.05.2018, 13:59:36] • [IP: 89.229.90.***]

Do 12:08:35 Widzisz cieniasko, tak się boisz PGK że piszesz przez bramkę a nie wprost żeby cię nie namierzyli. I tak się domyślamy kim jesteś. Rzeczywiście posprzątamy po jakimś syfiarzu, po tym i po innym pewnie też, a także po tobie bo pewnie też tak śmiecisz. A w przyszłości po następnym przetragu wystawimy rachunek który także i ty zapłacisz, dla nas to nie będzie nawet problem. Dlatego śmieć dalej i pisz ten swój bełkot na tym forum. Przy okazji, czytałem niedawno, że już zapadł w Polsce pierwszy wyrok karny za wyrzucanie śmieci przy pojemnikach a my mamy fotopułapki. Prędzej czy później ktoś się załapie i nawet nie będzie wiedział kiedy przez głupotę narobi sobie problemu.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 12:36:17] • [IP: 31.0.121.***]

No tak. Wolin i Międzyzdroje mają 93 % dofinansowania na budowę ścieżek rowerowych. Golczewo wprowadza do strefy ekonomicznej inwestora. A w kamieniu co jest, to widać?

Go�� • Niedziela [13.05.2018, 12:08:35] • [IP: 51.254.174.***]

Poza syfem na Dziwnowskiej, do którego okolica już zdążyła przywyknąć sytuacja na mieście też nie wygląda lepiej. Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałam sprzątających na ulicach. Niby PGK kasę z gminy bierze za sprzątanie ale efektów i ludzi na ulicach nie widać. Miasto jest zasyfione, kolejny rok niesprzątane. Wszędzie poniewierają się śmieci, jesienne liście a na ulicach pełno piachu po akcji zima. Oczywiście - akcja reakcja po tym artykule będzie wiadoma. Burmistrz pogoni PGK, posprzątają, szczególnie przed wyborami, ale czy o to chodzi żeby przypominać, że od tego PGK jest? Piszcie co chcecie, plotkujcie na komisjach i korytarzach co chcecie ale za Bronka było czyściej. I nie wydawał na to te słynne miliony z kredytów po prostu wymagał. I jeszcze jedno - PGK za jego czasów było od wody, od sprzątania i śmieci, od cmentarza a nie od budowy dróg co zresztą im wychodzi tak jak na Nowoogrodowej.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 10:38:27] • [IP: 78.10.208.***]

Przecież są pojemniki to do nich się wkłada śmieci a nie obok. Trzeba wszystkiego uczyć.,

Gość • Niedziela [13.05.2018, 10:37:35] • [IP: 89.229.90.***]

A jak ma wyglądać? pojemniki jak widać puste a obok jakiś syfiarz wywalił zwykłe śmieci. To są pojemniki do segregacji, do tych pojemników nie wolno wyrzucać takich odpadów a co dopiero obok nich. Dowalić kilku syfiarzom grzywnę 5 tys to zaraz będzie porządek.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 09:51:12] • [IP: 46.77.197.**]

na ul Witosa to samo i nawet gorzej to wygląda

Gość • Niedziela [13.05.2018, 08:55:42] • [IP: 83.11.152.***]

Nauczcie się wrzucać do pojemnika i zgniatać plastikowe butelki.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 07:35:07] • [IP: 198.7.62.***]

Co chwilę jakieś zmiany z wywozem śmieci bo w sumie to już nie wiadomo kiedy zabiorą i jeszcze syf przy pojemnikach z segregacją. Proszę zobaczyć ja są brudne te pojemniki. Czemu nikt ich nie myje. To jest niedopuszczalne. Wybory się zbliżają - szkoda.

Gość • Niedziela [13.05.2018, 07:29:50] • [IP: 83.8.29.***]

prawda jest taka że od kiedy Kuryllo wprowadził opłaty za worki na segregacji śmieci i to gminny system gospodarki odpadami pada

Gość • Niedziela [13.05.2018, 00:09:59] • [IP: 5.60.20.*]

jak kierownikem od śmieci jest" pańcia" która dwóch liter do kupy złożyć nie potrafi. To co się dziwicie. A super prezesowi na rękę syf bo wybory idą...

Gość • Sobota [12.05.2018, 20:18:58] • [IP: 83.16.227.**]

Dokładnie PGK sprząta, albo i nie jak widać.

Gość • Sobota [12.05.2018, 17:36:38] • [IP: 89.229.90.***]

do 15:19:31 służbę to możesz sobie w domu zatrudnić jak cię stać, to tutaj to są tylko wykonawcy usług. Jak w przyszłym roku nie podpiszą umowy bo oleją odbieranie pojemników z takiego syfu to wtedy się pośmiejesz jak ci śmieci wejdą do okna. I nie pisz że ty płacisz bo jak znam życie to pewnie jesteś śmierdzącym nierobem.

Gość • Sobota [12.05.2018, 17:19:07] • [IP: 188.146.39.**]

Ciągle ten problem na Dziwnoskiej.Pzed budynkiem bałagan, a za budynkiem picie alkoholu.

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:59:04] • [IP: 83.12.44.***]

Smiesza mnie te komentarze. Oczywiscie ze o to dbac pracownicy PGK. To ich obowiazek. To jest ich praca i za to placimy

Gość • Sobota [12.05.2018, 16:12:50] • [IP: 188.146.106.***]

do Gość Sobota [12.05.2018, 15:19:31] • [IP: 83.16.227.**] Pracownicy służb porządkowych robią wszystko żeby usunąć każde zgłoszenie o zanieczyszczeniu miasta, więc daruj sobie głupie komentarze bo ci ludzie naprawdę ciężką pracują. A mieszkańcy naszej gminy to brudasy i dopóty dopóki nie nauczą się dbać o porządek wokół siebie, tak będą mieli. Jak taki z ciebie bohater to popracuj choć jeden dzień tak jak oni, odechce ci się nawet papierek po cukierku na ziemie rzucać.

Gość • Sobota [12.05.2018, 15:19:31] • [IP: 83.16.227.**]

Hahaha jak wszyscy bronią tych sprzątających, to kto bałagani jeżeli tacy wszyscy są święci? Takim tokiem rozumowania to sprzątaczki po firmach też nie są potrzebne bo ludzie sami po sobie sprzątają.To jest normalne, że zawsze zdarzy się ktoś kto jest brudasem i naśmieci i po to są służby od sprzątania żeby od czasu do czasu to sprzątać. Proste, za to im płacą.

Gość • Sobota [12.05.2018, 14:33:23] • [IP: 188.146.106.***]

a może zamiast obok dzwonów należałoby wrzucać butelki, papiery itp. do dzwonów, a nie mieć o wszystko pretensje do służb sprzątających. To my sami mieszkańcy robimy ten bajzel dookoła siebie. NAUCZMY się czystości a potem róbmy zdjęcia

Gość • Sobota [12.05.2018, 13:02:33] • [IP: 188.146.166.**]

Do gościa z 10:36:21 Pomyśl trochę zanim napiszesz. Firma odbiera odpady z pojemników i za to ma płacone a nie za sprzątanie wokół pojemników. Pewnie to posprzątają, a po następnym przetargu podniosą ceny za śmieci albo zrezygnują z wykonywania usług. Ciekawe jaki wtedy będziesz mądry

Gość • Sobota [12.05.2018, 12:47:17] • [IP: 89.229.90.***]

Nie widać żeby te pojemniki były przepełnione. Pewnie ten sam" mieszkaniec" nasyfił i wysłał zdjęcie

Gość • Sobota [12.05.2018, 12:10:52] • [IP: 83.16.227.**]

Chłopie/babo (z godz. 11:18)pisać się naucz. Jak taka twoja kultura jak pisownia to pewnie ty tak śmiecisz.

Gość • Sobota [12.05.2018, 11:18:22] • [IP: 31.0.123.*]

Szpicle nie rupcie zdjec specjalnie brudzicie spszatac po sobie ochydny narod

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■