POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [24.04.2018, 11:06:22] • Gmina Świerzno

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

Mała miejscowość Ugory w gminie Świerzno, zamienia się w prawdziwe pobojowisko! Składowisko złomu, wraków samochodów, telewizorów i wszelkiego złomu, ciągnie się nawet kilka set metrów, wzdłuż drogi Skarbu Państwa położonej przy rzece w Ugorach.

Jak się okazuje, to nie wszystko! Zniszczenia na drodze brukowanej i dodatkowe składowisko wzdłuż drogi powiatowej, zdaniem mieszkańców Ugorów, to działalność jednego mieszkańca wioski.

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

- On robi co chce, a nasz wójt Atras najwidoczniej na to pozwala, bo nie z tym nie zrobił. Był dawno temu, widział i nic się nie dzieje – mówi jeden z mieszkańców Ugorów.

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

Pytania w tej sprawie skierujemy do właściwych instytucji

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [27.04.2018, 20:10:46] • [IP: 188.146.168.**]

Niech usunie jeszcze te nielegalne hangary i tysiące opon z działki w Jatkach. Kiedy ktoś się w końcu tym zajmie, skoro wójt nie potrafi?

Gość • Piątek [27.04.2018, 12:53:56] • [IP: 37.47.169.***]

ta pani co tak krzyczy to chyba swoich samowól budowlanych nie widziała...

Aloijiiy Jedrek • Czwartek [26.04.2018, 11:29:47] • [IP: 83.23.194.***]

Ja rakete bufuje

Gość • Czwartek [26.04.2018, 07:32:48] • [IP: 79.191.255.***]

Aj tam pier...olicie. Wszystko się przyda, po to zbiera.

Gość • Środa [25.04.2018, 22:22:00] • [IP: 37.47.211.***]

Odśnieżanie w czynie społecznym przez Jędrzejczaka jaja jakieś. Ma odrobek i z Atrasem układ. Wstyd w Świerznie z miotłą stac.

Gość • Środa [25.04.2018, 12:00:26] • [IP: 94.254.167.**]

Co wy gadają to Barszczyk pewnie sprząta swój dyr i wyrzuca

Gość • Środa [25.04.2018, 11:41:06] • [IP: 37.7.81.**]

Największy, , cud, , tej wioski mieszka w jej środku...

Gość • Środa [25.04.2018, 09:49:24] • [IP: 77.113.2.***]

Aspirujemy do Europy, ale mentalnie jesteśmy na mongolskich stepach. Dziki kraj, dzikie obyczaje.Nie do pomyślenia w cywilizowanych krajach. Do autora artykułu" kilka set"?? Cóż to za twór językowy? Warto choć raz przeczytać to co się napisało.Korzystanie ze słownika też jeszcze nikomu ujmy nie przyniosło.

Gość • Środa [25.04.2018, 09:43:47] • [IP: 37.47.143.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [25.04.2018, 09:24:29] • [IP: 46.170.221.***]

i co na to gmina?

Gość • Środa [25.04.2018, 09:23:06] • [IP: 94.1.92.**]

Patrze i nie wierze... wysypisko smieci. Jak tak mozna?! Ludzie wstydu nie maja.

Gość • Środa [25.04.2018, 08:39:24] • [IP: 94.254.131.***]

A komentator o remoncie dróg i odśnieżaniu widział w jaki sposób te drogi są niby remontowane ? I kiedy ostatni raz śnieg był odśnieżony prywatnie przez p. Alojzego ? Jedno robić coś w czynię społecznym a drugie robić bałagan na drodze powiatowej ? To chyba niespójności się pojawiają prawda ?

Gość • Wtorek [24.04.2018, 22:02:11] • [IP: 207.244.75.**]

w Końcu ktoś się za to wziął

Golf • Wtorek [24.04.2018, 21:04:33] • [IP: 37.47.211.***]

W Trzęsaczu i w Niechorzu śmieci drogie a w ugorach wysypisko za fri wystarczy zadzwonić do Jędrzejczaka i z odbiorem usluga 24 h

Gość • Wtorek [24.04.2018, 20:40:49] • [IP: 5.172.234.***]

A jak pan Jędrzejczak naprawia drogi gruntowe, odsnieża zimą drogę powiatową z Jatek do Ugorów to tego nie widzisz. A" składowisko" nie jest na wsi, tylko niewidoczne z drogi, przy prywatnej posesji i bocznej drodze na łąki.

Golf • Wtorek [24.04.2018, 20:32:24] • [IP: 37.47.211.***]

A wy się ludziska dziwicie wioska cudów z początku komendant Waga na końcu ormowiec Jędrzejczak i wszystko zostaje ee wsi

Golf • Wtorek [24.04.2018, 19:15:10] • [IP: 37.47.211.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [24.04.2018, 17:07:41] • [IP: 37.47.166.**]

Nie zmieścił się już na podwórku ufff

Gość • Wtorek [24.04.2018, 15:42:39] • [IP: 188.146.71.***]

W. Jatkach ten sam pan mo sale. Na ktorej ma wysypisko opon i nnych roznych rzeczy

Gość • Wtorek [24.04.2018, 15:04:17] • [IP: 213.238.86.***]

A to nie znajomy czy kolega dobry wójta ?

Gość • Wtorek [24.04.2018, 14:58:16] • [IP: 83.11.244.***]

Jeżeli wiecie czyje to jest to dlaczego wy mieszkańcy tej wsi milczycie. Ciągnik, przyczepa i z powrotem do właściciela.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:31:24] • [IP: 37.47.132.**]

Jędrzejczak wraca do gry?

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:25:03] • [IP: 37.47.140.***]

W domysłowie jest podobnie przy jednej z posesji u pana J.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■