POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [24.04.2018, 11:06:22] • Gmina Świerzno

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

Mała miejscowość Ugory w gminie Świerzno, zamienia się w prawdziwe pobojowisko! Składowisko złomu, wraków samochodów, telewizorów i wszelkiego złomu, ciągnie się nawet kilka set metrów, wzdłuż drogi Skarbu Państwa położonej przy rzece w Ugorach.

Jak się okazuje, to nie wszystko! Zniszczenia na drodze brukowanej i dodatkowe składowisko wzdłuż drogi powiatowej, zdaniem mieszkańców Ugorów, to działalność jednego mieszkańca wioski.

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

- On robi co chce, a nasz wójt Atras najwidoczniej na to pozwala, bo nie z tym nie zrobił. Był dawno temu, widział i nic się nie dzieje – mówi jeden z mieszkańców Ugorów.

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

„Dzikie królestwo” złomowisko w Ugorach?

fot. ikamien.pl

Pytania w tej sprawie skierujemy do właściwych instytucji

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [27.04.2018, 20:10:46] • [IP: 188.146.168.**]

Niech usunie jeszcze te nielegalne hangary i tysiące opon z działki w Jatkach. Kiedy ktoś się w końcu tym zajmie, skoro wójt nie potrafi?

Gość • Piątek [27.04.2018, 12:53:56] • [IP: 37.47.169.***]

ta pani co tak krzyczy to chyba swoich samowól budowlanych nie widziała...

Aloijiiy Jedrek • Czwartek [26.04.2018, 11:29:47] • [IP: 83.23.194.***]

Ja rakete bufuje

Gość • Czwartek [26.04.2018, 07:32:48] • [IP: 79.191.255.***]

Aj tam pier...olicie. Wszystko się przyda, po to zbiera.

Gość • Środa [25.04.2018, 22:22:00] • [IP: 37.47.211.***]

Odśnieżanie w czynie społecznym przez Jędrzejczaka jaja jakieś. Ma odrobek i z Atrasem układ. Wstyd w Świerznie z miotłą stac.

Gość • Środa [25.04.2018, 12:00:26] • [IP: 94.254.167.**]

Co wy gadają to Barszczyk pewnie sprząta swój dyr i wyrzuca

Gość • Środa [25.04.2018, 11:41:06] • [IP: 37.7.81.**]

Największy, , cud, , tej wioski mieszka w jej środku...

Gość • Środa [25.04.2018, 09:49:24] • [IP: 77.113.2.***]

Aspirujemy do Europy, ale mentalnie jesteśmy na mongolskich stepach. Dziki kraj, dzikie obyczaje.Nie do pomyślenia w cywilizowanych krajach. Do autora artykułu" kilka set"?? Cóż to za twór językowy? Warto choć raz przeczytać to co się napisało.Korzystanie ze słownika też jeszcze nikomu ujmy nie przyniosło.

Gość • Środa [25.04.2018, 09:43:47] • [IP: 37.47.143.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [25.04.2018, 09:24:29] • [IP: 46.170.221.***]

i co na to gmina?

Gość • Środa [25.04.2018, 09:23:06] • [IP: 94.1.92.**]

Patrze i nie wierze... wysypisko smieci. Jak tak mozna?! Ludzie wstydu nie maja.

Gość • Środa [25.04.2018, 08:39:24] • [IP: 94.254.131.***]

A komentator o remoncie dróg i odśnieżaniu widział w jaki sposób te drogi są niby remontowane ? I kiedy ostatni raz śnieg był odśnieżony prywatnie przez p. Alojzego ? Jedno robić coś w czynię społecznym a drugie robić bałagan na drodze powiatowej ? To chyba niespójności się pojawiają prawda ?

Gość • Wtorek [24.04.2018, 22:02:11] • [IP: 207.244.75.**]

w Końcu ktoś się za to wziął

Golf • Wtorek [24.04.2018, 21:04:33] • [IP: 37.47.211.***]

W Trzęsaczu i w Niechorzu śmieci drogie a w ugorach wysypisko za fri wystarczy zadzwonić do Jędrzejczaka i z odbiorem usluga 24 h

Gość • Wtorek [24.04.2018, 20:40:49] • [IP: 5.172.234.***]

A jak pan Jędrzejczak naprawia drogi gruntowe, odsnieża zimą drogę powiatową z Jatek do Ugorów to tego nie widzisz. A" składowisko" nie jest na wsi, tylko niewidoczne z drogi, przy prywatnej posesji i bocznej drodze na łąki.

Golf • Wtorek [24.04.2018, 20:32:24] • [IP: 37.47.211.***]

A wy się ludziska dziwicie wioska cudów z początku komendant Waga na końcu ormowiec Jędrzejczak i wszystko zostaje ee wsi

Golf • Wtorek [24.04.2018, 19:15:10] • [IP: 37.47.211.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [24.04.2018, 17:07:41] • [IP: 37.47.166.**]

Nie zmieścił się już na podwórku ufff

Gość • Wtorek [24.04.2018, 15:42:39] • [IP: 188.146.71.***]

W. Jatkach ten sam pan mo sale. Na ktorej ma wysypisko opon i nnych roznych rzeczy

Gość • Wtorek [24.04.2018, 15:04:17] • [IP: 213.238.86.***]

A to nie znajomy czy kolega dobry wójta ?

Gość • Wtorek [24.04.2018, 14:58:16] • [IP: 83.11.244.***]

Jeżeli wiecie czyje to jest to dlaczego wy mieszkańcy tej wsi milczycie. Ciągnik, przyczepa i z powrotem do właściciela.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:31:24] • [IP: 37.47.132.**]

Jędrzejczak wraca do gry?

Gość • Wtorek [24.04.2018, 11:25:03] • [IP: 37.47.140.***]

W domysłowie jest podobnie przy jednej z posesji u pana J.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■