POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [23.04.2018, 10:03:40] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

W niedzielę 22 kwietnia w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch mercedesów. Z podporządkowanej ulicy Nowomyśliwskiej wjechała osobowa limuzyna marki mercedes na niemieckich rejestracjach, natomiast ulicą Gryfa Pomorskiego prawidłowo jechała taksówka, też mercedes minibus.

Według relacji kierowcy taksówki, kierowca limuzyny wjechał z ulicy podporządkowanej bezpośrednio w bok jego samochodu. -Uderzenie było tak silne, że myślałem, że się wywrócę na bok. Jednak samochód obrócił się i stanął na kołach na przejściu dla pieszych.

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

Było koło godziny 20.00 i na szczęście nikogo tam nie było. Mam całkowicie zniszczone boczne drzwi i pewnie naruszona jest geometria.

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

Samochód to mój warsztat pracy, już od 18 lat wożę ludzi w Międzyzdrojach i okolicy - opowiedział naszemu reporterowi kierowca uszkodzonej taksówki.

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

FIKOŁ 🍅 • Czwartek [26.04.2018, 22:39:55] • [IP: 31.1.146.***]

Bo gdyby tam stał krzyż to i niemiaszki wytrzeszczały by swoje gały aby lepiej widzieć, a kiepała lepiej myślała i skutki przewidywała...

Gość • Środa [25.04.2018, 22:56:35] • [IP: 80.245.177.***]

a co maja tytanem wylozyc na asfalt przed budowa? ze niby co mieli zrobic? zniszczy sie sie naprawi

Gość • Środa [25.04.2018, 13:58:40] • [IP: 77.112.32.**]

Pomijając Niemca którego wina jest ewidentna. Chciałem zwrócić uwagę na miejsce zdarzenia. Najprawdopodobniej w związku z przejazdem aut ciężarowych nastąpi poważna awaria nawierzchni i węzła kanalizacyjnego. Można byłoby przewidzieć i uprzedzić powstanie dużego problemu zważywszy na miejsce, ale nasi urzędnicy mają mentalność owego niemca. Świadomie zmierzają do powstania problemu, ale nie wymagamy od urzędników myślenia.

Gość • Środa [25.04.2018, 03:15:20] • [IP: 80.245.177.***]

chore prawo niemieckie, nie da sie normalnie spokojnie jechac - nie psujcie mi humoru ich niektorymi glupotami do ktorych nie chca sie przyznac albo nie maja czasu zmieniec

Gość • Wtorek [24.04.2018, 19:35:12] • [IP: 77.188.27.***]

Do wpisu z godz. 12:28:00 ulica Gryfa Pomorskiego oznaczona znakiem D1 u Niemca -Niemiec ma pierwszeństwo z prawej strony o ile jest na drodze oznaczonej znakiem D40. Po minięciu ma znak D41 koniec pierwszeństwa. Z innej beczki : Lustra są pomocne tylko trzeba umieć z nich korzystać, czerwony ma dwa i co i du, a. Jeżeli chodzi o radar być może że ma, tylko nie wie jak to się włącza.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 06:16:27] • [IP: 80.245.177.***]

z wypozyczalni i w leasingu nie daja radaru;) na powaznie to widze pusze pod znaczkiem, ktory odpadl. nie wyglada jak kamera, radar.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 21:15:18] • [IP: 94.254.129.***]

na pierwszym foto widac że czerwonawy mercedes ma radar wiec czego sie nie zatrzymał przed przeszkodą?

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 20:36:36] • [IP: 89.174.73.**]

Może to ten sam" czerwony" na niemieckich, który mnie prawie wbił w barierkę przy filarach koło pomnika, bo zamiast zająć swój pas (jadąc od muzeum) władował się od razu na mój pas na ciągłej linii...

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 17:34:00] • [IP: 46.215.157.***]

Lustro? to jakiś nieznający terenu mógł wymyślić!

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 17:30:03] • [IP: 88.68.85.*]

Co do gascia z 12.28, tak ma pierwszenstwo ten z prawej strony ale tylko na skrzyzowaniu rownorzednym.W tym przypadku nie ma pierwszenstwa.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 16:33:49] • [IP: 80.245.177.***]

Wiele razy zdarzylo sie, ze osoby z nowomysliwskiej wyjezdzaly na gryfa jakby wjezdzaly w droge nieuczeszczana. Potem wypadek a szukanie winy oczywiscie we wszystkich i wszystkim w kolo a nie w tym co nie ustapil, popelnil blad lub nie dopelnil obowiazku.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 14:23:46] • [IP: 83.20.249.**]

Gryfa Pomorskiego jest ulicą z pierwszeństwem przejadu na całej swojej długości.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 14:12:21] • [IP: 37.47.176.**]

TA KRZYŻÓWKA PROSI SIĘ O LUSTRO ŻEBY MOŻNA BYŁO COŚ ZOBACZYC!! A KAŻDY MĄDRY W MIĘDZYZDROJACH TO MA GDZIEŚ! NIKT TEGO NIE WIDZI? CO ZA CIĘŻKO MYŚLĄCY

Petroniusz • Poniedziałek [23.04.2018, 13:49:35] • [IP: 5.60.245.**]

Skrzyżowanie jest wyraźnie oznakowane, nawet kierowca z Niemiec nie powinien mieć problemu z odszyfrowaniem która jezdnia jest z pierwszeństwem przejazdu. Nieuwaga i tyle.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 13:43:55] • [IP: 80.245.177.***]

Na pewno nie na niemieckie bo stworzone w zupelnie innych czasach. U nas jest okej. Poprawic autostrady, zniesc ograniczenia. Mozna jezdzic. 3-4 pasy. Dwupietrowe mozna nawet. W dubaju uber ma wprowadzac latajace taksowki z tego co ogladalem na youtube. Pewnie chodzi o drony pasazerskie.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 12:28:00] • [IP: 83.23.247.***]

Prawo drogowe w unii powinno zostać ujednolicone.W Niemczech pierwszeństwo ma ten po prawej czyli w tym przypadku czerwony Merc...

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 11:42:54] • [IP: 188.146.66.**]

Idecej kobiecie z dzieckiem po drugiej stronie chodnika przy warzywniaku dobrze ze sie nic nie stalo

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 11:16:12] • [IP: 5.60.177.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 11:08:44] • [IP: 80.245.177.***]

Na stluczki kiedys innych sie chcialo robic a teraz placze sie po forumach. Co do skrzyzowania - mialem sytuacje ze z nowomysliwskiej bez rozejrzenia sie ktos wlecial w gryfa pomorskiego. Widocznosc zerowa takze albo zle oznakowane skrzyzowanie albo stop potrzebny. Dobrze, ze uber, etc rozszerza strefe dzialalnosci.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 10:23:27] • [IP: 83.23.186.***]

Zagapił się czerwony Mercedes.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■