POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [23.04.2018, 10:03:40] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

W niedzielę 22 kwietnia w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch mercedesów. Z podporządkowanej ulicy Nowomyśliwskiej wjechała osobowa limuzyna marki mercedes na niemieckich rejestracjach, natomiast ulicą Gryfa Pomorskiego prawidłowo jechała taksówka, też mercedes minibus.

Według relacji kierowcy taksówki, kierowca limuzyny wjechał z ulicy podporządkowanej bezpośrednio w bok jego samochodu. -Uderzenie było tak silne, że myślałem, że się wywrócę na bok. Jednak samochód obrócił się i stanął na kołach na przejściu dla pieszych.

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

Było koło godziny 20.00 i na szczęście nikogo tam nie było. Mam całkowicie zniszczone boczne drzwi i pewnie naruszona jest geometria.

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

Samochód to mój warsztat pracy, już od 18 lat wożę ludzi w Międzyzdrojach i okolicy - opowiedział naszemu reporterowi kierowca uszkodzonej taksówki.

W Międzyzdrojach zderzyły sie dwa mercedesy

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

FIKOŁ 🍅 • Czwartek [26.04.2018, 22:39:55] • [IP: 31.1.146.***]

Bo gdyby tam stał krzyż to i niemiaszki wytrzeszczały by swoje gały aby lepiej widzieć, a kiepała lepiej myślała i skutki przewidywała...

Gość • Środa [25.04.2018, 22:56:35] • [IP: 80.245.177.***]

a co maja tytanem wylozyc na asfalt przed budowa? ze niby co mieli zrobic? zniszczy sie sie naprawi

Gość • Środa [25.04.2018, 13:58:40] • [IP: 77.112.32.**]

Pomijając Niemca którego wina jest ewidentna. Chciałem zwrócić uwagę na miejsce zdarzenia. Najprawdopodobniej w związku z przejazdem aut ciężarowych nastąpi poważna awaria nawierzchni i węzła kanalizacyjnego. Można byłoby przewidzieć i uprzedzić powstanie dużego problemu zważywszy na miejsce, ale nasi urzędnicy mają mentalność owego niemca. Świadomie zmierzają do powstania problemu, ale nie wymagamy od urzędników myślenia.

Gość • Środa [25.04.2018, 03:15:20] • [IP: 80.245.177.***]

chore prawo niemieckie, nie da sie normalnie spokojnie jechac - nie psujcie mi humoru ich niektorymi glupotami do ktorych nie chca sie przyznac albo nie maja czasu zmieniec

Gość • Wtorek [24.04.2018, 19:35:12] • [IP: 77.188.27.***]

Do wpisu z godz. 12:28:00 ulica Gryfa Pomorskiego oznaczona znakiem D1 u Niemca -Niemiec ma pierwszeństwo z prawej strony o ile jest na drodze oznaczonej znakiem D40. Po minięciu ma znak D41 koniec pierwszeństwa. Z innej beczki : Lustra są pomocne tylko trzeba umieć z nich korzystać, czerwony ma dwa i co i du, a. Jeżeli chodzi o radar być może że ma, tylko nie wie jak to się włącza.

Gość • Wtorek [24.04.2018, 06:16:27] • [IP: 80.245.177.***]

z wypozyczalni i w leasingu nie daja radaru;) na powaznie to widze pusze pod znaczkiem, ktory odpadl. nie wyglada jak kamera, radar.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 21:15:18] • [IP: 94.254.129.***]

na pierwszym foto widac że czerwonawy mercedes ma radar wiec czego sie nie zatrzymał przed przeszkodą?

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 20:36:36] • [IP: 89.174.73.**]

Może to ten sam" czerwony" na niemieckich, który mnie prawie wbił w barierkę przy filarach koło pomnika, bo zamiast zająć swój pas (jadąc od muzeum) władował się od razu na mój pas na ciągłej linii...

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 17:34:00] • [IP: 46.215.157.***]

Lustro? to jakiś nieznający terenu mógł wymyślić!

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 17:30:03] • [IP: 88.68.85.*]

Co do gascia z 12.28, tak ma pierwszenstwo ten z prawej strony ale tylko na skrzyzowaniu rownorzednym.W tym przypadku nie ma pierwszenstwa.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 16:33:49] • [IP: 80.245.177.***]

Wiele razy zdarzylo sie, ze osoby z nowomysliwskiej wyjezdzaly na gryfa jakby wjezdzaly w droge nieuczeszczana. Potem wypadek a szukanie winy oczywiscie we wszystkich i wszystkim w kolo a nie w tym co nie ustapil, popelnil blad lub nie dopelnil obowiazku.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 14:23:46] • [IP: 83.20.249.**]

Gryfa Pomorskiego jest ulicą z pierwszeństwem przejadu na całej swojej długości.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 14:12:21] • [IP: 37.47.176.**]

TA KRZYŻÓWKA PROSI SIĘ O LUSTRO ŻEBY MOŻNA BYŁO COŚ ZOBACZYC!! A KAŻDY MĄDRY W MIĘDZYZDROJACH TO MA GDZIEŚ! NIKT TEGO NIE WIDZI? CO ZA CIĘŻKO MYŚLĄCY

Petroniusz • Poniedziałek [23.04.2018, 13:49:35] • [IP: 5.60.245.**]

Skrzyżowanie jest wyraźnie oznakowane, nawet kierowca z Niemiec nie powinien mieć problemu z odszyfrowaniem która jezdnia jest z pierwszeństwem przejazdu. Nieuwaga i tyle.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 13:43:55] • [IP: 80.245.177.***]

Na pewno nie na niemieckie bo stworzone w zupelnie innych czasach. U nas jest okej. Poprawic autostrady, zniesc ograniczenia. Mozna jezdzic. 3-4 pasy. Dwupietrowe mozna nawet. W dubaju uber ma wprowadzac latajace taksowki z tego co ogladalem na youtube. Pewnie chodzi o drony pasazerskie.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 12:28:00] • [IP: 83.23.247.***]

Prawo drogowe w unii powinno zostać ujednolicone.W Niemczech pierwszeństwo ma ten po prawej czyli w tym przypadku czerwony Merc...

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 11:42:54] • [IP: 188.146.66.**]

Idecej kobiecie z dzieckiem po drugiej stronie chodnika przy warzywniaku dobrze ze sie nic nie stalo

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 11:16:12] • [IP: 5.60.177.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 11:08:44] • [IP: 80.245.177.***]

Na stluczki kiedys innych sie chcialo robic a teraz placze sie po forumach. Co do skrzyzowania - mialem sytuacje ze z nowomysliwskiej bez rozejrzenia sie ktos wlecial w gryfa pomorskiego. Widocznosc zerowa takze albo zle oznakowane skrzyzowanie albo stop potrzebny. Dobrze, ze uber, etc rozszerza strefe dzialalnosci.

Gość • Poniedziałek [23.04.2018, 10:23:27] • [IP: 83.23.186.***]

Zagapił się czerwony Mercedes.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■