POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [19.04.2018, 19:19:34] • Gmina Kamień Pomorski

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

fot. kam

Około godziny 17-tej na drodze wojewódzkiej 103 Kamień Pomorski – Świerzno na wysokości miejscowości Grębowo doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala.

Jeden z samochodów – Toyota Yaris był holowany, w pewnym momencie pękła linka holownicza i holowany samochód wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony Citroenem.

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

fot. kam

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie karetki pogotowia, Policja oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Kamienia Pomorskiego raz strażacy ochotnicy z Jarszewa oraz Trzebieszewa.

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

fot. kam

Dwie poszkodowane osoby odwiezione zostały do szpitala.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Emeryt • Sobota [21.04.2018, 18:16:18] • [IP: 188.146.235.**]

Kwi 21, 2018 o godzinie 17:11 Odpowiedz Uwielbiam komentarze o wypadkach drogowych. A zwłaszcza kierowców którzy największą trasę zrobili z Biedronki do kościoła. Z racji tego że jestem kierowcą widziałem już na drodze dużo i wiem że droga nie wybacza błędów. I możliwe że tutaj był jakiś błąd. Rany się zagoją Auto można kupić a Burak zawsze zostanie burakiem. Aguś wracaj do zdrowia.

Ania • Sobota [21.04.2018, 07:42:50] • [IP: 31.0.71.**]

Człowiek, człowiekowi zawsze był wilkiem, a w szczególności w takiej mieścinie jak Kamień. W oczy się śmieją, a w plecy wbiliby nóż... Powrotu do zdrowia życzę!

Renata Włodarczyk • Piątek [20.04.2018, 21:58:31] • [IP: 83.21.55.***]

Z zasady nie komentuję na żadnych portalach, ale zrobię wyjątek. Osoby, które widzą zdjęcia i wiedzą z artykułu, że ludziom stała się krzywda, a mimo tego dodają podłe, niskich lotów komentarze, to zwyczajnie pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów osoby. Poza tym jesteście tchórzami, bo w innym wypadku mielibyście cywilną odwagę podać swoje personalia, tak żeby można było was zwyczajnie sponiewierać, chociażby wzrokiem. Najprawdopodobniej kieruje wami zazdrość ludzi, którym w życiu nic się nie udało, miernota społeczna, a państwo Sakowiczowie, to kochające się małżeństwo. Można kogoś lubić albo nie, ale w takich sytuacjach, jeśli nie ma się nic pokrzepiającego do powiedzenia, to najlepiej robić to co robią zawsze tacy jak wy- goście- czyli wielkie nic. Poszkodowanym w wypadku życzę powrotu do zdrowia, a GOŚCIOM odrobinę rozumu i wyczucia. Oby wam się takie nieszczęście nie przydarzyło, bo jak to w życiu bywa dobro wraca, ale zło jeszcze szybciej.

Gość • Piątek [20.04.2018, 20:59:21] • [IP: 37.248.166.*]

Tacy odważni i wszystkowiedzący komentatorzy, mogliby się chociaż podpisać imieniem i nazwiskiem. Życzę powrotu do zdrowia

Gość • Piątek [20.04.2018, 19:29:06] • [IP: 94.254.134.**]

Powrotu do zdrowia... Sił dla reszty rodziny osoby poszkodowanej

Gość • Piątek [20.04.2018, 19:24:28] • [IP: 80.245.177.***]

Empati? Chyba współczucia dla seata bo amatorzy z naprzeciw. Chcesz to się podpisuj.

Gość • Piątek [20.04.2018, 17:03:39] • [IP: 37.248.165.***]

Tacy odważni i wszystkowiedzący komentatorzy, mogliby się chociaż podpisać imieniem i nazwiskiem. Życzę powrotu do zdrowia

Miki • Piątek [20.04.2018, 13:52:21] • [IP: 83.8.126.**]

Widzę, że niektórym" ulżyło", że mogli wypowiedzieć swoich żałosnych parę słów...Trochę empatii... ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA.

Gość • Piątek [20.04.2018, 13:01:05] • [IP: 31.0.47.**]

Tacy odważni i wszystkowiedzący komentatorzy, mogliby się chociaż podpisać imieniem i nazwiskiem. Życzę powrotu do zdrowia

Gość • Piątek [20.04.2018, 12:32:14] • [IP: 62.69.251.***]

miotało nim jak szatan

Gość • Piątek [20.04.2018, 11:17:35] • [IP: 5.172.238.***]

Sakson zawsze był chytry i nieprzewidujący (pensja dyrektorska), ciekawe czy ma wyrzuty sumienia

Gość • Piątek [20.04.2018, 09:36:28] • [IP: 213.238.87.***]

Życzę wytrwałości w bólu i cierpieniu a także szybkiego powrotu do zdrowia.

Gość • Piątek [20.04.2018, 08:16:57] • [IP: 80.245.177.***]

Jeśli się nie potrafi holować, się nie holuje. Zerwała się lina to jak ktoś mógł wyjechać na przeciwny pas? Chyba spanikował. Tłumaczenie, że się zdarzają nie pasuje. Holowalelem oraz holowany kilka razy. Bez przygód.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 23:40:15] • [IP: 31.11.128.***]

Życzymy powrotu do zdrowia wszystkim, takie wypadki się zdarzają i zazwyczaj nie są z niczyjej winy. Jesteśmy z Wami

Kultura • Czwartek [19.04.2018, 21:59:39] • [IP: 46.76.161.***]

Kia Smerfa Waźniaka coś nie poszło Sakson na lawete ci było żal pare złoty wstyd . ...pewnie fante piłeś

Gość • Czwartek [19.04.2018, 19:46:04] • [IP: 89.221.210.***]

Zabrania się holowania: • pojazdu o niesprawnym układzie kierowniczym lub o niesprawnych hamulcach, chyba że sposób holowania wyklucza potrzebę ich użycia; • pojazdu za pomocą połączenia giętkiego, jeżeli w pojeździe tym działanie układu hamulcowego uzależnione jest od pracy silnika, a silnik jest unieruchomiony. Na miejscu jest Policja i wszystko wyjaśni. Szybkiego powrotu do zdrowia.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■