POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [19.04.2018, 19:19:34] • Gmina Kamień Pomorski

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

fot. kam

Około godziny 17-tej na drodze wojewódzkiej 103 Kamień Pomorski – Świerzno na wysokości miejscowości Grębowo doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala.

Jeden z samochodów – Toyota Yaris był holowany, w pewnym momencie pękła linka holownicza i holowany samochód wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony Citroenem.

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

fot. kam

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie karetki pogotowia, Policja oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Kamienia Pomorskiego raz strażacy ochotnicy z Jarszewa oraz Trzebieszewa.

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 103

fot. kam

Dwie poszkodowane osoby odwiezione zostały do szpitala.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Emeryt • Sobota [21.04.2018, 18:16:18] • [IP: 188.146.235.**]

Kwi 21, 2018 o godzinie 17:11 Odpowiedz Uwielbiam komentarze o wypadkach drogowych. A zwłaszcza kierowców którzy największą trasę zrobili z Biedronki do kościoła. Z racji tego że jestem kierowcą widziałem już na drodze dużo i wiem że droga nie wybacza błędów. I możliwe że tutaj był jakiś błąd. Rany się zagoją Auto można kupić a Burak zawsze zostanie burakiem. Aguś wracaj do zdrowia.

Ania • Sobota [21.04.2018, 07:42:50] • [IP: 31.0.71.**]

Człowiek, człowiekowi zawsze był wilkiem, a w szczególności w takiej mieścinie jak Kamień. W oczy się śmieją, a w plecy wbiliby nóż... Powrotu do zdrowia życzę!

Renata Włodarczyk • Piątek [20.04.2018, 21:58:31] • [IP: 83.21.55.***]

Z zasady nie komentuję na żadnych portalach, ale zrobię wyjątek. Osoby, które widzą zdjęcia i wiedzą z artykułu, że ludziom stała się krzywda, a mimo tego dodają podłe, niskich lotów komentarze, to zwyczajnie pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów osoby. Poza tym jesteście tchórzami, bo w innym wypadku mielibyście cywilną odwagę podać swoje personalia, tak żeby można było was zwyczajnie sponiewierać, chociażby wzrokiem. Najprawdopodobniej kieruje wami zazdrość ludzi, którym w życiu nic się nie udało, miernota społeczna, a państwo Sakowiczowie, to kochające się małżeństwo. Można kogoś lubić albo nie, ale w takich sytuacjach, jeśli nie ma się nic pokrzepiającego do powiedzenia, to najlepiej robić to co robią zawsze tacy jak wy- goście- czyli wielkie nic. Poszkodowanym w wypadku życzę powrotu do zdrowia, a GOŚCIOM odrobinę rozumu i wyczucia. Oby wam się takie nieszczęście nie przydarzyło, bo jak to w życiu bywa dobro wraca, ale zło jeszcze szybciej.

Gość • Piątek [20.04.2018, 20:59:21] • [IP: 37.248.166.*]

Tacy odważni i wszystkowiedzący komentatorzy, mogliby się chociaż podpisać imieniem i nazwiskiem. Życzę powrotu do zdrowia

Gość • Piątek [20.04.2018, 19:29:06] • [IP: 94.254.134.**]

Powrotu do zdrowia... Sił dla reszty rodziny osoby poszkodowanej

Gość • Piątek [20.04.2018, 19:24:28] • [IP: 80.245.177.***]

Empati? Chyba współczucia dla seata bo amatorzy z naprzeciw. Chcesz to się podpisuj.

Gość • Piątek [20.04.2018, 17:03:39] • [IP: 37.248.165.***]

Tacy odważni i wszystkowiedzący komentatorzy, mogliby się chociaż podpisać imieniem i nazwiskiem. Życzę powrotu do zdrowia

Miki • Piątek [20.04.2018, 13:52:21] • [IP: 83.8.126.**]

Widzę, że niektórym" ulżyło", że mogli wypowiedzieć swoich żałosnych parę słów...Trochę empatii... ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA.

Gość • Piątek [20.04.2018, 13:01:05] • [IP: 31.0.47.**]

Tacy odważni i wszystkowiedzący komentatorzy, mogliby się chociaż podpisać imieniem i nazwiskiem. Życzę powrotu do zdrowia

Gość • Piątek [20.04.2018, 12:32:14] • [IP: 62.69.251.***]

miotało nim jak szatan

Gość • Piątek [20.04.2018, 11:17:35] • [IP: 5.172.238.***]

Sakson zawsze był chytry i nieprzewidujący (pensja dyrektorska), ciekawe czy ma wyrzuty sumienia

Gość • Piątek [20.04.2018, 09:36:28] • [IP: 213.238.87.***]

Życzę wytrwałości w bólu i cierpieniu a także szybkiego powrotu do zdrowia.

Gość • Piątek [20.04.2018, 08:16:57] • [IP: 80.245.177.***]

Jeśli się nie potrafi holować, się nie holuje. Zerwała się lina to jak ktoś mógł wyjechać na przeciwny pas? Chyba spanikował. Tłumaczenie, że się zdarzają nie pasuje. Holowalelem oraz holowany kilka razy. Bez przygód.

Gość • Czwartek [19.04.2018, 23:40:15] • [IP: 31.11.128.***]

Życzymy powrotu do zdrowia wszystkim, takie wypadki się zdarzają i zazwyczaj nie są z niczyjej winy. Jesteśmy z Wami

Kultura • Czwartek [19.04.2018, 21:59:39] • [IP: 46.76.161.***]

Kia Smerfa Waźniaka coś nie poszło Sakson na lawete ci było żal pare złoty wstyd . ...pewnie fante piłeś

Gość • Czwartek [19.04.2018, 19:46:04] • [IP: 89.221.210.***]

Zabrania się holowania: • pojazdu o niesprawnym układzie kierowniczym lub o niesprawnych hamulcach, chyba że sposób holowania wyklucza potrzebę ich użycia; • pojazdu za pomocą połączenia giętkiego, jeżeli w pojeździe tym działanie układu hamulcowego uzależnione jest od pracy silnika, a silnik jest unieruchomiony. Na miejscu jest Policja i wszystko wyjaśni. Szybkiego powrotu do zdrowia.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■