POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [18.04.2018, 07:30:34] • zachodniopomorskie

Elektroniczne PIT-y w Zachodniopomorskiem

Elektroniczne PIT-y w Zachodniopomorskiem

fot. Organizator

323.593* zeznań podatkowych w Zachodniopomorskiem złożono elektronicznie**. To tylko 4,33 % elektronicznych zeznań podatkowych złożonych w skali kraju.

Województwo zachodniopomorskie zajmuje 11 miejsce w kraju pod względem liczby zeznań PIT złożonych drogą elektroniczną*.
Pozycję lidera zajmuje Mazowieckie z udziałem w skali kraju na poziomie 13,31 %.

Na 8. miejscu miast z największą liczbą elektronicznych PIT-ów znalazł się Szczecin z 80.789 zeznań (0.82 % w skali kraju), a na 34. Koszalin z 28.877 zeznań (0.29 % w skali kraju). W pierwszej setce znalazł się jeszcze Stargard – na 78 pozycji (14.540 zeznań).

Akcja Szybki PIT trwa do 30 kwietnia. Zeznania można składać drogą elektroniczną korzystając z aplikacji e-Deklaracje oraz możliwości jakie daje PFR (Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe) oraz PIT-WZ (wniosek o wypełnienie zeznania przez urząd skarbowy).

Nadal można korzystać z ulg, np. prorodzinnej, rehabilitacyjnej czy ulgi dla honorowych krwiodawców.
* Dotyczy zeznań PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39
** wg stanu na 15 kwietnia br.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■