POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [18.04.2018, 07:30:34] • zachodniopomorskie

Elektroniczne PIT-y w Zachodniopomorskiem

Elektroniczne PIT-y w Zachodniopomorskiem

fot. Organizator

323.593* zeznań podatkowych w Zachodniopomorskiem złożono elektronicznie**. To tylko 4,33 % elektronicznych zeznań podatkowych złożonych w skali kraju.

Województwo zachodniopomorskie zajmuje 11 miejsce w kraju pod względem liczby zeznań PIT złożonych drogą elektroniczną*.
Pozycję lidera zajmuje Mazowieckie z udziałem w skali kraju na poziomie 13,31 %.

Na 8. miejscu miast z największą liczbą elektronicznych PIT-ów znalazł się Szczecin z 80.789 zeznań (0.82 % w skali kraju), a na 34. Koszalin z 28.877 zeznań (0.29 % w skali kraju). W pierwszej setce znalazł się jeszcze Stargard – na 78 pozycji (14.540 zeznań).

Akcja Szybki PIT trwa do 30 kwietnia. Zeznania można składać drogą elektroniczną korzystając z aplikacji e-Deklaracje oraz możliwości jakie daje PFR (Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe) oraz PIT-WZ (wniosek o wypełnienie zeznania przez urząd skarbowy).

Nadal można korzystać z ulg, np. prorodzinnej, rehabilitacyjnej czy ulgi dla honorowych krwiodawców.
* Dotyczy zeznań PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39
** wg stanu na 15 kwietnia br.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■