POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.04.2018, 20:05:45] • Kamień Pomorski

Dziury z przybraniem? Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego zadbali o estetyzację

Dziury z przybraniem? Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego zadbali o estetyzację

fot. Czytelnik

Dziury, wyrwy, stojąca woda pełna błota - to obraz wielu dróg, zwłaszcza po zimie. Zanim władze zadbają o ich naprawę, często mija bardzo wiele czasu. Póki są, kierowcy pamiętają, by je omijać, przechodnie uważają, aby nie zostać ochlapanym brudnym błotem i na tym sprawa dziur się kończy.

Niezmiennie jednak szpecą każdą nawierzchnię. Okazuje się, że i na to jest sposób. Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego mogą podziwiać nową estetykę dziur w ulicy Orzeszkowej.

Dziury z przybraniem? Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego zadbali o estetyzację

fot. Czytelnik

Ktoś zadbał o przybranie ich kwiatami, co ma walor nie tylko ozdobny, ale informujący o wyrwie w nawierzchni. Mieszkańcy ulicy Orzeszkowej mają dzięki temu całkiem ładne dziury.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Wtorek [17.04.2018, 20:23:17] • [IP: 83.23.185.***]

Ul. Bankowa ma chyba najgorsze dziury w całym mieście. Wstyd. Zwłaszcza, że mnóstwo przyjezdnych jeździ tą ulicą do Sanatorium Chrobry i musi omijać te ogromne dziury. Jak ktoś zniszczy sobie samochód i wystąpi o odszkodowanie to może ktoś się tym zajmie.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 18:15:06] • [IP: 37.47.154.**]

Łoooooo!! Panie toż to można koła pogubić... Fajne kwiatki😎

Gość • Wtorek [17.04.2018, 12:56:23] • [IP: 83.11.61.***]

Szkoda biedne kwiaty.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 11:16:25] • [IP: 94.254.231.***]

Żałosne to są drogi w całym mieście...

Gość • Wtorek [17.04.2018, 10:39:08] • [IP: 77.253.1.***]

Wstyd dla miasta i tyle.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:48:11] • [IP: 195.191.162.**]

"-To przykre i po prostu bezczelne insynuacje - irytuje się Tymczasowy Namiestnik Ramienia Niemorskiego - Wystarczyło zwyczajnie zapytać w Urzędzie Miejskim, zamiast insynuować, że ktoś nie pamiętał o remoncie dróg w Ramieniu Niemorskim - A w Urzędzie dowiedzieć się można, że remontu nie ma, bo unieważniono przetarg. (Wszelka zbieżność fikcyjnych bohaterów tej historii z postaciami autentycznymi jest przypadkowa)

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:31:21] • [IP: 188.146.166.***]

Bardzo głupie i żałosne

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:19:07] • [IP: 79.186.202.**]

to wstyd i policzek dla obecnego burmistrza Kuryłło sterowany przez innych nie radzi sobie z zarządzaniem gminą, ogarnianiem podstawowych sprawa mieszkańców, kredycik spłacony kadencja zaliczona

Gość • Wtorek [17.04.2018, 06:29:21] • [IP: 82.160.108.***]

Bardzo dobry pomysł. Tak trzymać.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 23:01:50] • [IP: 5.172.234.***]

Akcję trzeba przenieś na cały powiat. Jeśli nie można normalnie to trzeba żartem! Będzie chociaż kolorowo.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 22:58:30] • [IP: 5.172.234.***]

Super pomysł. Może to otworzy oczy włodarzą.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 21:58:26] • [IP: 37.47.148.**]

Mega pomysł. Szacun dla pomysłodawcy :)

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 21:53:23] • [IP: 83.23.248.***]

Bardzo dobry pomysł. Może w końcu się wezmą za te dziury. Bo póki co to mają dziury ale w głowie 😆