POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.04.2018, 13:15:23] • Dziwnów

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcia drewnianej belki którą znalazł na plaży w niedzielę w Dziwnowie przy falochronie od strony Międzywodzia.

Trudno nam odpowiedzieć, co to jest za obiekt. Być może jest to prawdopodobnie fragment jakiejś starej łodzi żeglarskiej.

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

fot. Czytelnik

Pierwsze, co nam przychodzi na myśl, to być może jest to element XIX wiecznej łodzi, która została wydobyta z morza na wysokości Międzywodzia, a teraz znajduje się w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej.

Znalazł belkę na plaży w Dziwnowie

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [18.04.2018, 18:38:05] • [IP: 83.8.163.***]

Wywal to bo gmina wyda pieniądze na expertyze

Gość • Środa [18.04.2018, 07:38:05] • [IP: 79.191.255.***]

Cebuackie społeczeństwo. Wam nie zabytki a zbytki we łbach.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 23:18:40] • [IP: 109.196.122.***]

Takie deski to ja widziałem na plaży nie raz. Żadne odkrycie.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 10:33:46] • [IP: 31.0.35.**]

Toż to epokowe odkrycie deska od stacza że statku Kolumba

Gość • Wtorek [17.04.2018, 09:51:01] • [IP: 188.146.203.**]

ziemniak :D

Gość • Wtorek [17.04.2018, 08:35:19] • [IP: 83.23.194.***]

To na pewno kawałek burty starej łodzi. Warto to zbadać. Nie kpijcie ze znaleziska.

Gość • Wtorek [17.04.2018, 07:26:15] • [IP: 192.168.101.***]

Poproszę dodać jeszcze kilka zdjęć tego fascynującego znaleziska!

moondek • Wtorek [17.04.2018, 00:33:05] • [IP: 178.235.180.***]

TAKA DUŻA BELKA - też mi coś!! Jakby znalazł gówno pchły - to dopiero byłoby COŚ!!

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 22:20:54] • [IP: 46.76.38.*]

jak już to kawałek deski i pełno tego się wala zwłaszcza po troche sztormie> w jesieni palili ognisko a teraz resztki znalazł bo dziadek sie wnerwia bo w stodole dziura, ktoś deski zajumał ale swoje 5 minut ma he he

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 21:26:33] • [IP: 83.8.134.***]

nie belkę a sensację Pan Kurka ?

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 20:18:42] • [IP: 83.11.181.**]

znalazł belke... piach zaraz ktoś odszuka

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 20:17:24] • [IP: 37.47.141.**]

Ja znalazłam muszelkę na plaży 😂😂😂😂😂

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 19:26:37] • [IP: 31.0.35.**]

Gościu znalazł złoty pociąg turysty a wy się czepiacie gacie okopcil z wrazenia

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 19:09:15] • [IP: 31.1.200.**]

ha-ha! nie przyjdzie po sztormach...pełno tego leży...

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 18:59:53] • [IP: 83.11.176.***]

Wow. Widac ze kosle kisiel ma ze znalazł belke

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 18:03:04] • [IP: 79.186.125.***]

Na opał

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 17:22:23] • [IP: 31.0.44.***]

Kamil pamiętaj, ostatnie pchni***e za mnie!:-)

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 16:29:47] • [IP: 37.47.188.***]

Zapewne to kawałek belki statku którym płunoł Krzysztof Columb.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:08:14] • [IP: 77.65.97.**]

Informacja dnia XD

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 14:57:40] • [IP: 80.245.178.***]

sensacje XXI wieku

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 13:26:42] • [IP: 94.254.225.**]

W Świętouściu tez podobna jest

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 13:25:40] • [IP: 83.11.68.**]

Kogo interesuje ta belka. Zaraz wszystko ludzie będą fotografować i wysyłać na portal.

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 13:24:03] • [IP: 37.47.189.**]

Trzeba zrobić badania za 100 tysięcy

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■