POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.04.2018, 16:45:44] • Kamień Pomorski

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, który przysłał zdjęcia do redakcji portalu, jest oburzony widokiem, jaki roztacza się w okolicach dworca PKP. Leżą tam hałdy śmieci wszelkiego rodzaju, nieuprzątane od dawna, rozwłóczone po terenie.

"Może to kogoś w końcu zainteresuje.Tak wygląda wizytówka kamieńskiego PKP- gdzie nie spojrzeć, to szkło pobite, butelki i góry śmieci. Kto odpowiada za ten teren, który nie jest nawet zabezpieczony ani ogrodzony? Może w końcu PKP zainteresuje się tym zanim komuś stanie się krzywda....Wstyd!!!! Mamy XXI wiek, a nie potrafią złapać tych syfiarzy, kamery niech sobie zamontują!". - napisał Czytelnik.

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Teren PKP rzeczywiście wygląda jak jedno wielkie wysypisko. Czas na porządki!

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:19:28] • [IP: 37.47.156.***]

Ale na Nowoogrodowej jest to samo pełno plastikowych butelek koło garaży po co to tam rzucać jak nie daleko jest pojemnik na segregacje

Turysta • Poniedziałek [16.04.2018, 10:20:21] • [IP: 83.23.252.***]

To bezdomni tak smieca - trzeba ich zutylizowac i bedzie czysto ale cooo... ratusz sie boi ich dac gdzies do domu bo znowu sie podpala w oparach bimbru i trzeba bedzie placic miliony - to spia te brudasy na pkp i smieca wookolo - co na smietnikach znajda to przyniosa pod pkp

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 07:42:15] • [IP: 37.47.171.**]

Polacy slyna z czystosci. Plaza i okolice w Miedzywodziu wygladaja jak jeden wielki smietmik. Mimo, ze przy plazy stoja smietniki smieci rzucane sa obok smietnika. Ide i rzucam, bo co tam bede nosil do smietnika. Wstyd

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:52:09] • [IP: 83.23.192.***]

Właśnie sprzątanie bez przerwy tych śmieci nie rozwiązuje problemu, więc może w końcu trzeba wykonać krok do przodu i założyć monitoring i wyłapać tych smieciazy. Teren na zdjeciach to teren nie tylko garaży, ale przed dawnym dworcem wygląda jeszcze gorzej. Mam gdzieś jak pkp ma na swoim podwórku, ale jak dzieciaki które wszędzie sie kręcą coś sobie zrobią to biada pkp. Jak im takie cos sie podoba to nirch sie ogrodzą i zabezpiecza te swoje wysypisko.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:32:17] • [IP: 83.11.239.**]

Pytanie do oburzonego - Kto te hałdy śmieci zrobił? czyż nie szanowni mieszkańcy i obywatele tego miasta oraz przyjezdni?. Ciekawe ile razy sprzątałby pan takie hałdy u siebie pod blokiem.Inny oburzony napisałby do redakcji, że pan nic z tym nie robi jako właściciel..Pytanie brzmi- Ile razy można sprzątać takie niechlujstwo naszego społeczeństwa

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:06:42] • [IP: 37.47.243.**]

nie pkp tylko właścicielka garażu ma gdzieś porządek

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:42:54] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle tylko że to jest przy garażach koło biedronki

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:18:27] • [IP: 83.23.171.***]

Zapytam grzecznie czy to PKP naśmieciło.? Kamery rozwiążą problem.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:15:21] • [IP: 83.8.106.***]

A czy teren nie należy przypadkiem do otoczenia uwidocznionych na zdjęciu garaży? Przecież to zdjęcie z wejściem do garażu nie ma nic wspólnego z PKP. Jest z drugiej strony.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 17:44:27] • [IP: 83.23.245.***]

To prawda, Kamień, szczególnie na obrzeżach miasta, tonie w śmieciach. Zastanówmy się wszyscy co robić, by miasto było czyste. Obserwujmy brudasów, interweniujmy, sami też nie śmiećmy i... problem dzikich wysypisk zniknie. Przy okazji apeluję do działkowiczów: dbacie o swoją działkę/ogródek? Pamiętajcie też o tym, co za płotem, przy drodze, ścieżce, itp. Czy na pewno" nie zgubiliście", niczego (czytaj :ŚMIECIA) w drodze powrotnej do domu? Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia, to skąd bierze się ten bałagan przy działkowych śmietnikach czy w przydrożnych zaroślach? Nie wspomnę o tych bałaganiarzach, którzy bezczelnie pieprzną (sic!) niepotrzebną mu rzecz (ŚMIEĆ) na środek drogi, ścieżki. Krew człowieka zalewa...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 16:49:33] • [IP: 83.8.26.***]

Prosze zobaczyc, co widzi turysta, ktory przyjezdza pociagiem i jedzie wzdluz stadionu od ulicy Krasickiego. Wysypisko smieci.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■