POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.04.2018, 16:45:44] • Kamień Pomorski

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, który przysłał zdjęcia do redakcji portalu, jest oburzony widokiem, jaki roztacza się w okolicach dworca PKP. Leżą tam hałdy śmieci wszelkiego rodzaju, nieuprzątane od dawna, rozwłóczone po terenie.

"Może to kogoś w końcu zainteresuje.Tak wygląda wizytówka kamieńskiego PKP- gdzie nie spojrzeć, to szkło pobite, butelki i góry śmieci. Kto odpowiada za ten teren, który nie jest nawet zabezpieczony ani ogrodzony? Może w końcu PKP zainteresuje się tym zanim komuś stanie się krzywda....Wstyd!!!! Mamy XXI wiek, a nie potrafią złapać tych syfiarzy, kamery niech sobie zamontują!". - napisał Czytelnik.

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Teren PKP rzeczywiście wygląda jak jedno wielkie wysypisko. Czas na porządki!

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:19:28] • [IP: 37.47.156.***]

Ale na Nowoogrodowej jest to samo pełno plastikowych butelek koło garaży po co to tam rzucać jak nie daleko jest pojemnik na segregacje

Turysta • Poniedziałek [16.04.2018, 10:20:21] • [IP: 83.23.252.***]

To bezdomni tak smieca - trzeba ich zutylizowac i bedzie czysto ale cooo... ratusz sie boi ich dac gdzies do domu bo znowu sie podpala w oparach bimbru i trzeba bedzie placic miliony - to spia te brudasy na pkp i smieca wookolo - co na smietnikach znajda to przyniosa pod pkp

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 07:42:15] • [IP: 37.47.171.**]

Polacy slyna z czystosci. Plaza i okolice w Miedzywodziu wygladaja jak jeden wielki smietmik. Mimo, ze przy plazy stoja smietniki smieci rzucane sa obok smietnika. Ide i rzucam, bo co tam bede nosil do smietnika. Wstyd

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:52:09] • [IP: 83.23.192.***]

Właśnie sprzątanie bez przerwy tych śmieci nie rozwiązuje problemu, więc może w końcu trzeba wykonać krok do przodu i założyć monitoring i wyłapać tych smieciazy. Teren na zdjeciach to teren nie tylko garaży, ale przed dawnym dworcem wygląda jeszcze gorzej. Mam gdzieś jak pkp ma na swoim podwórku, ale jak dzieciaki które wszędzie sie kręcą coś sobie zrobią to biada pkp. Jak im takie cos sie podoba to nirch sie ogrodzą i zabezpiecza te swoje wysypisko.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:32:17] • [IP: 83.11.239.**]

Pytanie do oburzonego - Kto te hałdy śmieci zrobił? czyż nie szanowni mieszkańcy i obywatele tego miasta oraz przyjezdni?. Ciekawe ile razy sprzątałby pan takie hałdy u siebie pod blokiem.Inny oburzony napisałby do redakcji, że pan nic z tym nie robi jako właściciel..Pytanie brzmi- Ile razy można sprzątać takie niechlujstwo naszego społeczeństwa

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:06:42] • [IP: 37.47.243.**]

nie pkp tylko właścicielka garażu ma gdzieś porządek

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:42:54] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle tylko że to jest przy garażach koło biedronki

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:18:27] • [IP: 83.23.171.***]

Zapytam grzecznie czy to PKP naśmieciło.? Kamery rozwiążą problem.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:15:21] • [IP: 83.8.106.***]

A czy teren nie należy przypadkiem do otoczenia uwidocznionych na zdjęciu garaży? Przecież to zdjęcie z wejściem do garażu nie ma nic wspólnego z PKP. Jest z drugiej strony.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 17:44:27] • [IP: 83.23.245.***]

To prawda, Kamień, szczególnie na obrzeżach miasta, tonie w śmieciach. Zastanówmy się wszyscy co robić, by miasto było czyste. Obserwujmy brudasów, interweniujmy, sami też nie śmiećmy i... problem dzikich wysypisk zniknie. Przy okazji apeluję do działkowiczów: dbacie o swoją działkę/ogródek? Pamiętajcie też o tym, co za płotem, przy drodze, ścieżce, itp. Czy na pewno" nie zgubiliście", niczego (czytaj :ŚMIECIA) w drodze powrotnej do domu? Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia, to skąd bierze się ten bałagan przy działkowych śmietnikach czy w przydrożnych zaroślach? Nie wspomnę o tych bałaganiarzach, którzy bezczelnie pieprzną (sic!) niepotrzebną mu rzecz (ŚMIEĆ) na środek drogi, ścieżki. Krew człowieka zalewa...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 16:49:33] • [IP: 83.8.26.***]

Prosze zobaczyc, co widzi turysta, ktory przyjezdza pociagiem i jedzie wzdluz stadionu od ulicy Krasickiego. Wysypisko smieci.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■