POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.04.2018, 16:45:44] • Kamień Pomorski

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, który przysłał zdjęcia do redakcji portalu, jest oburzony widokiem, jaki roztacza się w okolicach dworca PKP. Leżą tam hałdy śmieci wszelkiego rodzaju, nieuprzątane od dawna, rozwłóczone po terenie.

"Może to kogoś w końcu zainteresuje.Tak wygląda wizytówka kamieńskiego PKP- gdzie nie spojrzeć, to szkło pobite, butelki i góry śmieci. Kto odpowiada za ten teren, który nie jest nawet zabezpieczony ani ogrodzony? Może w końcu PKP zainteresuje się tym zanim komuś stanie się krzywda....Wstyd!!!! Mamy XXI wiek, a nie potrafią złapać tych syfiarzy, kamery niech sobie zamontują!". - napisał Czytelnik.

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Teren PKP rzeczywiście wygląda jak jedno wielkie wysypisko. Czas na porządki!

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:19:28] • [IP: 37.47.156.***]

Ale na Nowoogrodowej jest to samo pełno plastikowych butelek koło garaży po co to tam rzucać jak nie daleko jest pojemnik na segregacje

Turysta • Poniedziałek [16.04.2018, 10:20:21] • [IP: 83.23.252.***]

To bezdomni tak smieca - trzeba ich zutylizowac i bedzie czysto ale cooo... ratusz sie boi ich dac gdzies do domu bo znowu sie podpala w oparach bimbru i trzeba bedzie placic miliony - to spia te brudasy na pkp i smieca wookolo - co na smietnikach znajda to przyniosa pod pkp

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 07:42:15] • [IP: 37.47.171.**]

Polacy slyna z czystosci. Plaza i okolice w Miedzywodziu wygladaja jak jeden wielki smietmik. Mimo, ze przy plazy stoja smietniki smieci rzucane sa obok smietnika. Ide i rzucam, bo co tam bede nosil do smietnika. Wstyd

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:52:09] • [IP: 83.23.192.***]

Właśnie sprzątanie bez przerwy tych śmieci nie rozwiązuje problemu, więc może w końcu trzeba wykonać krok do przodu i założyć monitoring i wyłapać tych smieciazy. Teren na zdjeciach to teren nie tylko garaży, ale przed dawnym dworcem wygląda jeszcze gorzej. Mam gdzieś jak pkp ma na swoim podwórku, ale jak dzieciaki które wszędzie sie kręcą coś sobie zrobią to biada pkp. Jak im takie cos sie podoba to nirch sie ogrodzą i zabezpiecza te swoje wysypisko.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:32:17] • [IP: 83.11.239.**]

Pytanie do oburzonego - Kto te hałdy śmieci zrobił? czyż nie szanowni mieszkańcy i obywatele tego miasta oraz przyjezdni?. Ciekawe ile razy sprzątałby pan takie hałdy u siebie pod blokiem.Inny oburzony napisałby do redakcji, że pan nic z tym nie robi jako właściciel..Pytanie brzmi- Ile razy można sprzątać takie niechlujstwo naszego społeczeństwa

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:06:42] • [IP: 37.47.243.**]

nie pkp tylko właścicielka garażu ma gdzieś porządek

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:42:54] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle tylko że to jest przy garażach koło biedronki

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:18:27] • [IP: 83.23.171.***]

Zapytam grzecznie czy to PKP naśmieciło.? Kamery rozwiążą problem.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:15:21] • [IP: 83.8.106.***]

A czy teren nie należy przypadkiem do otoczenia uwidocznionych na zdjęciu garaży? Przecież to zdjęcie z wejściem do garażu nie ma nic wspólnego z PKP. Jest z drugiej strony.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 17:44:27] • [IP: 83.23.245.***]

To prawda, Kamień, szczególnie na obrzeżach miasta, tonie w śmieciach. Zastanówmy się wszyscy co robić, by miasto było czyste. Obserwujmy brudasów, interweniujmy, sami też nie śmiećmy i... problem dzikich wysypisk zniknie. Przy okazji apeluję do działkowiczów: dbacie o swoją działkę/ogródek? Pamiętajcie też o tym, co za płotem, przy drodze, ścieżce, itp. Czy na pewno" nie zgubiliście", niczego (czytaj :ŚMIECIA) w drodze powrotnej do domu? Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia, to skąd bierze się ten bałagan przy działkowych śmietnikach czy w przydrożnych zaroślach? Nie wspomnę o tych bałaganiarzach, którzy bezczelnie pieprzną (sic!) niepotrzebną mu rzecz (ŚMIEĆ) na środek drogi, ścieżki. Krew człowieka zalewa...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 16:49:33] • [IP: 83.8.26.***]

Prosze zobaczyc, co widzi turysta, ktory przyjezdza pociagiem i jedzie wzdluz stadionu od ulicy Krasickiego. Wysypisko smieci.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pręty zbrojeniowe zerwały się z dźwigu w Międzyzdrojach. Spadający ładunek niszczył wszystko na swojej drodze ■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■