POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [15.04.2018, 16:45:44] • Kamień Pomorski

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, który przysłał zdjęcia do redakcji portalu, jest oburzony widokiem, jaki roztacza się w okolicach dworca PKP. Leżą tam hałdy śmieci wszelkiego rodzaju, nieuprzątane od dawna, rozwłóczone po terenie.

"Może to kogoś w końcu zainteresuje.Tak wygląda wizytówka kamieńskiego PKP- gdzie nie spojrzeć, to szkło pobite, butelki i góry śmieci. Kto odpowiada za ten teren, który nie jest nawet zabezpieczony ani ogrodzony? Może w końcu PKP zainteresuje się tym zanim komuś stanie się krzywda....Wstyd!!!! Mamy XXI wiek, a nie potrafią złapać tych syfiarzy, kamery niech sobie zamontują!". - napisał Czytelnik.

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

Teren PKP rzeczywiście wygląda jak jedno wielkie wysypisko. Czas na porządki!

Dzikie wysypisko śmieci - wizytówka kamieńskiego PKP

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 15:19:28] • [IP: 37.47.156.***]

Ale na Nowoogrodowej jest to samo pełno plastikowych butelek koło garaży po co to tam rzucać jak nie daleko jest pojemnik na segregacje

Turysta • Poniedziałek [16.04.2018, 10:20:21] • [IP: 83.23.252.***]

To bezdomni tak smieca - trzeba ich zutylizowac i bedzie czysto ale cooo... ratusz sie boi ich dac gdzies do domu bo znowu sie podpala w oparach bimbru i trzeba bedzie placic miliony - to spia te brudasy na pkp i smieca wookolo - co na smietnikach znajda to przyniosa pod pkp

Gość • Poniedziałek [16.04.2018, 07:42:15] • [IP: 37.47.171.**]

Polacy slyna z czystosci. Plaza i okolice w Miedzywodziu wygladaja jak jeden wielki smietmik. Mimo, ze przy plazy stoja smietniki smieci rzucane sa obok smietnika. Ide i rzucam, bo co tam bede nosil do smietnika. Wstyd

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:52:09] • [IP: 83.23.192.***]

Właśnie sprzątanie bez przerwy tych śmieci nie rozwiązuje problemu, więc może w końcu trzeba wykonać krok do przodu i założyć monitoring i wyłapać tych smieciazy. Teren na zdjeciach to teren nie tylko garaży, ale przed dawnym dworcem wygląda jeszcze gorzej. Mam gdzieś jak pkp ma na swoim podwórku, ale jak dzieciaki które wszędzie sie kręcą coś sobie zrobią to biada pkp. Jak im takie cos sie podoba to nirch sie ogrodzą i zabezpiecza te swoje wysypisko.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 20:32:17] • [IP: 83.11.239.**]

Pytanie do oburzonego - Kto te hałdy śmieci zrobił? czyż nie szanowni mieszkańcy i obywatele tego miasta oraz przyjezdni?. Ciekawe ile razy sprzątałby pan takie hałdy u siebie pod blokiem.Inny oburzony napisałby do redakcji, że pan nic z tym nie robi jako właściciel..Pytanie brzmi- Ile razy można sprzątać takie niechlujstwo naszego społeczeństwa

Gość • Niedziela [15.04.2018, 19:06:42] • [IP: 37.47.243.**]

nie pkp tylko właścicielka garażu ma gdzieś porządek

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:42:54] • [IP: 37.47.189.***]

Tyle tylko że to jest przy garażach koło biedronki

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:18:27] • [IP: 83.23.171.***]

Zapytam grzecznie czy to PKP naśmieciło.? Kamery rozwiążą problem.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 18:15:21] • [IP: 83.8.106.***]

A czy teren nie należy przypadkiem do otoczenia uwidocznionych na zdjęciu garaży? Przecież to zdjęcie z wejściem do garażu nie ma nic wspólnego z PKP. Jest z drugiej strony.

Gość • Niedziela [15.04.2018, 17:44:27] • [IP: 83.23.245.***]

To prawda, Kamień, szczególnie na obrzeżach miasta, tonie w śmieciach. Zastanówmy się wszyscy co robić, by miasto było czyste. Obserwujmy brudasów, interweniujmy, sami też nie śmiećmy i... problem dzikich wysypisk zniknie. Przy okazji apeluję do działkowiczów: dbacie o swoją działkę/ogródek? Pamiętajcie też o tym, co za płotem, przy drodze, ścieżce, itp. Czy na pewno" nie zgubiliście", niczego (czytaj :ŚMIECIA) w drodze powrotnej do domu? Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia, to skąd bierze się ten bałagan przy działkowych śmietnikach czy w przydrożnych zaroślach? Nie wspomnę o tych bałaganiarzach, którzy bezczelnie pieprzną (sic!) niepotrzebną mu rzecz (ŚMIEĆ) na środek drogi, ścieżki. Krew człowieka zalewa...

Gość • Niedziela [15.04.2018, 16:49:33] • [IP: 83.8.26.***]

Prosze zobaczyc, co widzi turysta, ktory przyjezdza pociagiem i jedzie wzdluz stadionu od ulicy Krasickiego. Wysypisko smieci.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■