POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.04.2018, 17:39:44] • Gmina Wolin

Rowerzysta potrącony przez samochód

Rowerzysta potrącony przez samochód

fot. Andrzej Ryfczyński

Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta. Mężczyzna był reanimowany. Obecnie jest w szpitalu.

Samochód osobowy, jadący w kierunku Szczecina, na wjeździe do Dargobądza potrącił rowerzystę. 56-latek odniósł poważne obrażenia. Udzielono mu pomocy. Został przewieziony do Świnoujskiego szpitala - mówi rzecznik policji.

Rowerzysta potrącony przez samochód

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [13.04.2018, 09:08:55] • [IP: 83.3.67.***]

wiadomo kim jest rowerzysta?

Gość • Wtorek [10.04.2018, 20:04:30] • [IP: 37.47.170.***]

Po uderzeniu z autem nic nie widac, nawet w ktora strone jechal po stu obrotach rowera.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 20:03:55] • [IP: 188.146.104.***]

Do Duda:opanuj się chłopie, nie tylko samochody są na świecie!

Gość • Wtorek [10.04.2018, 19:25:55] • [IP: 83.8.115.***]

Tak przed znakiem ale widać że jechał w drugim kierunku, widać na którym pasie, czyli jechał mimo zakazu.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 16:38:10] • [IP: 80.245.177.***]

Jeszcze był przed znakiem. Pytanie co się stało ze coś się stało.

Duda • Wtorek [10.04.2018, 12:06:58] • [IP: 83.23.252.***]

Co za Bezmozg z tego rowerzysty - powinien dostac mandat i placic za uszkodzenia pojazdu - rowerem na ekspresowke ! Idiota chcial pozabijac innych kierowcow na glownej drodze bo zadecydowal ze sobie on tam rowerkiem pojedzie - kpina gdzie byla policja zeby takiego gnoja ukarac mandatem 5 tys jak karaja rowerzystow na polnych drogach po wsiach - Wstyd ! niedlugo na hulajnodze beda tamtedy jezdzic gnoje - w innym kraju rowerzysta dostalby wielotysieczna kare ! Tylko w polsce auta musza jechac za takim idiota ! niedlugo bedziemy jezdzic za hulajnogami na autostradach !Kare mu gnojowi zeby popamietal !

Gość • Wtorek [10.04.2018, 10:31:43] • [IP: 149.102.130.**]

Prosze napisac nazwisko .

Gość • Wtorek [10.04.2018, 10:28:38] • [IP: 37.47.172.***]

czemu policja woli siedziec i pic kawke niz kontrolowac drogi, na ktorych kazdy kierowcy jezdzi jak chce. Przepisy sobie a kierowcy sobie. Cos takiego mozliwe tylko w Polsce

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 22:36:34] • [IP: 37.47.178.***]

Do Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:19:18] • [IP: 83.8.110.*** Wskaz laskawie, w ktorym miejscu obwodnica Dargobądza jest oznakowana jako droga według Ciebie, , expresowa" - S3 ??

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:44:44] • [IP: 31.0.66.***]

Ty jestes jak ekspresówka pajacu

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:19:18] • [IP: 83.8.110.***]

Jak nie znasz przepisów to nie pisz głupot 3-ka to ekspresówka !!

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:01:01] • [IP: 176.221.122.**]

Chłoptasiu 235- stało się to na skrzyżowaniu a nie na obwodnicy - kuma czy dalej nie?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:44:14] • [IP: 37.47.173.**]

W strone swinoujscia jest zakaz skretu w prawo. Co się stało, ze auto z rowerem się spotkalo? Nietrzyzwy wyjechal na droge czy auto jechalo poboczem?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:31:23] • [IP: 5.172.238.***]

Wyjeżdżał z Dargobadzia w stronę Świnoujścia.!! Zakaz nie obowiązuje

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:16:23] • [IP: 83.11.242.***]

Szkoda pana Leszk.. ale samochody zapier... jak szalone

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:15:55] • [IP: 79.186.202.***]

jak to się stało?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 19:48:34] • [IP: 46.215.12.***]

wyrazy współczucia Rodzinie

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 18:45:21] • [IP: 83.11.235.***]

Tego rowerzysty nie powinno tam być. Na znaku jest zakaz jazdy rowerem... Zal czlowieka, ale wszyscy wiedza z jaką prędkością poruszają się samochody w tamtym miejscu.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■