POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.04.2018, 17:39:44] • Gmina Wolin

Rowerzysta potrącony przez samochód

Rowerzysta potrącony przez samochód

fot. Andrzej Ryfczyński

Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta. Mężczyzna był reanimowany. Obecnie jest w szpitalu.

Samochód osobowy, jadący w kierunku Szczecina, na wjeździe do Dargobądza potrącił rowerzystę. 56-latek odniósł poważne obrażenia. Udzielono mu pomocy. Został przewieziony do Świnoujskiego szpitala - mówi rzecznik policji.

Rowerzysta potrącony przez samochód

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [13.04.2018, 09:08:55] • [IP: 83.3.67.***]

wiadomo kim jest rowerzysta?

Gość • Wtorek [10.04.2018, 20:04:30] • [IP: 37.47.170.***]

Po uderzeniu z autem nic nie widac, nawet w ktora strone jechal po stu obrotach rowera.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 20:03:55] • [IP: 188.146.104.***]

Do Duda:opanuj się chłopie, nie tylko samochody są na świecie!

Gość • Wtorek [10.04.2018, 19:25:55] • [IP: 83.8.115.***]

Tak przed znakiem ale widać że jechał w drugim kierunku, widać na którym pasie, czyli jechał mimo zakazu.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 16:38:10] • [IP: 80.245.177.***]

Jeszcze był przed znakiem. Pytanie co się stało ze coś się stało.

Duda • Wtorek [10.04.2018, 12:06:58] • [IP: 83.23.252.***]

Co za Bezmozg z tego rowerzysty - powinien dostac mandat i placic za uszkodzenia pojazdu - rowerem na ekspresowke ! Idiota chcial pozabijac innych kierowcow na glownej drodze bo zadecydowal ze sobie on tam rowerkiem pojedzie - kpina gdzie byla policja zeby takiego gnoja ukarac mandatem 5 tys jak karaja rowerzystow na polnych drogach po wsiach - Wstyd ! niedlugo na hulajnodze beda tamtedy jezdzic gnoje - w innym kraju rowerzysta dostalby wielotysieczna kare ! Tylko w polsce auta musza jechac za takim idiota ! niedlugo bedziemy jezdzic za hulajnogami na autostradach !Kare mu gnojowi zeby popamietal !

Gość • Wtorek [10.04.2018, 10:31:43] • [IP: 149.102.130.**]

Prosze napisac nazwisko .

Gość • Wtorek [10.04.2018, 10:28:38] • [IP: 37.47.172.***]

czemu policja woli siedziec i pic kawke niz kontrolowac drogi, na ktorych kazdy kierowcy jezdzi jak chce. Przepisy sobie a kierowcy sobie. Cos takiego mozliwe tylko w Polsce

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 22:36:34] • [IP: 37.47.178.***]

Do Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:19:18] • [IP: 83.8.110.*** Wskaz laskawie, w ktorym miejscu obwodnica Dargobądza jest oznakowana jako droga według Ciebie, , expresowa" - S3 ??

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:44:44] • [IP: 31.0.66.***]

Ty jestes jak ekspresówka pajacu

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:19:18] • [IP: 83.8.110.***]

Jak nie znasz przepisów to nie pisz głupot 3-ka to ekspresówka !!

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:01:01] • [IP: 176.221.122.**]

Chłoptasiu 235- stało się to na skrzyżowaniu a nie na obwodnicy - kuma czy dalej nie?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:44:14] • [IP: 37.47.173.**]

W strone swinoujscia jest zakaz skretu w prawo. Co się stało, ze auto z rowerem się spotkalo? Nietrzyzwy wyjechal na droge czy auto jechalo poboczem?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:31:23] • [IP: 5.172.238.***]

Wyjeżdżał z Dargobadzia w stronę Świnoujścia.!! Zakaz nie obowiązuje

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:16:23] • [IP: 83.11.242.***]

Szkoda pana Leszk.. ale samochody zapier... jak szalone

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:15:55] • [IP: 79.186.202.***]

jak to się stało?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 19:48:34] • [IP: 46.215.12.***]

wyrazy współczucia Rodzinie

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 18:45:21] • [IP: 83.11.235.***]

Tego rowerzysty nie powinno tam być. Na znaku jest zakaz jazdy rowerem... Zal czlowieka, ale wszyscy wiedza z jaką prędkością poruszają się samochody w tamtym miejscu.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■