POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.04.2018, 17:39:44] • Gmina Wolin

Rowerzysta potrącony przez samochód

Rowerzysta potrącony przez samochód

fot. Andrzej Ryfczyński

Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta. Mężczyzna był reanimowany. Obecnie jest w szpitalu.

Samochód osobowy, jadący w kierunku Szczecina, na wjeździe do Dargobądza potrącił rowerzystę. 56-latek odniósł poważne obrażenia. Udzielono mu pomocy. Został przewieziony do Świnoujskiego szpitala - mówi rzecznik policji.

Rowerzysta potrącony przez samochód

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [13.04.2018, 09:08:55] • [IP: 83.3.67.***]

wiadomo kim jest rowerzysta?

Gość • Wtorek [10.04.2018, 20:04:30] • [IP: 37.47.170.***]

Po uderzeniu z autem nic nie widac, nawet w ktora strone jechal po stu obrotach rowera.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 20:03:55] • [IP: 188.146.104.***]

Do Duda:opanuj się chłopie, nie tylko samochody są na świecie!

Gość • Wtorek [10.04.2018, 19:25:55] • [IP: 83.8.115.***]

Tak przed znakiem ale widać że jechał w drugim kierunku, widać na którym pasie, czyli jechał mimo zakazu.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 16:38:10] • [IP: 80.245.177.***]

Jeszcze był przed znakiem. Pytanie co się stało ze coś się stało.

Duda • Wtorek [10.04.2018, 12:06:58] • [IP: 83.23.252.***]

Co za Bezmozg z tego rowerzysty - powinien dostac mandat i placic za uszkodzenia pojazdu - rowerem na ekspresowke ! Idiota chcial pozabijac innych kierowcow na glownej drodze bo zadecydowal ze sobie on tam rowerkiem pojedzie - kpina gdzie byla policja zeby takiego gnoja ukarac mandatem 5 tys jak karaja rowerzystow na polnych drogach po wsiach - Wstyd ! niedlugo na hulajnodze beda tamtedy jezdzic gnoje - w innym kraju rowerzysta dostalby wielotysieczna kare ! Tylko w polsce auta musza jechac za takim idiota ! niedlugo bedziemy jezdzic za hulajnogami na autostradach !Kare mu gnojowi zeby popamietal !

Gość • Wtorek [10.04.2018, 10:31:43] • [IP: 149.102.130.**]

Prosze napisac nazwisko .

Gość • Wtorek [10.04.2018, 10:28:38] • [IP: 37.47.172.***]

czemu policja woli siedziec i pic kawke niz kontrolowac drogi, na ktorych kazdy kierowcy jezdzi jak chce. Przepisy sobie a kierowcy sobie. Cos takiego mozliwe tylko w Polsce

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 22:36:34] • [IP: 37.47.178.***]

Do Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:19:18] • [IP: 83.8.110.*** Wskaz laskawie, w ktorym miejscu obwodnica Dargobądza jest oznakowana jako droga według Ciebie, , expresowa" - S3 ??

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:44:44] • [IP: 31.0.66.***]

Ty jestes jak ekspresówka pajacu

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:19:18] • [IP: 83.8.110.***]

Jak nie znasz przepisów to nie pisz głupot 3-ka to ekspresówka !!

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 21:01:01] • [IP: 176.221.122.**]

Chłoptasiu 235- stało się to na skrzyżowaniu a nie na obwodnicy - kuma czy dalej nie?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:44:14] • [IP: 37.47.173.**]

W strone swinoujscia jest zakaz skretu w prawo. Co się stało, ze auto z rowerem się spotkalo? Nietrzyzwy wyjechal na droge czy auto jechalo poboczem?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:31:23] • [IP: 5.172.238.***]

Wyjeżdżał z Dargobadzia w stronę Świnoujścia.!! Zakaz nie obowiązuje

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:16:23] • [IP: 83.11.242.***]

Szkoda pana Leszk.. ale samochody zapier... jak szalone

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 20:15:55] • [IP: 79.186.202.***]

jak to się stało?

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 19:48:34] • [IP: 46.215.12.***]

wyrazy współczucia Rodzinie

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 18:45:21] • [IP: 83.11.235.***]

Tego rowerzysty nie powinno tam być. Na znaku jest zakaz jazdy rowerem... Zal czlowieka, ale wszyscy wiedza z jaką prędkością poruszają się samochody w tamtym miejscu.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pręty zbrojeniowe zerwały się z dźwigu w Międzyzdrojach. Spadający ładunek niszczył wszystko na swojej drodze ■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■