POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.04.2018, 15:16:53] • zachodniopomorskie

Kolejne starty zapaśników

Kolejne starty zapaśników

fot. Organizator

W dniu 07.04.2018 w Koszalinie odbyły się zawody o Puchar Prezydenta Koszalina w zapasach w stylu wolnym dzieci . W zawodach udział wzięło ponad 160 zawodników z województwa zachodniopomorskiego i nie tylko. Bardzo dobry start w zawodach zaliczyli zawodnicy międzyzdrojskiego klubu UKS GIMSPORT zajmując po bardzo emocjonujących i wyczerpujących walkach kolejno w swoich kategoriach wagowych miejsca:

Oskar Żuchowski - 1 miejsce złoty medal
Jakub Chabinka - 2 miejsce srebro
Oliwier Hansz - 2 miejsce srebro
Dawid Marchelak - 3 miejsce brąz
Maja Warzyńska - 3 miejsce brąz
Bartosz Chabowski - 5 miejsce

Zawody rozgrywane były nowym systemem punktowym "każdy z każdym" także aby znaleźć sie w strefie medalowej zawodnik musiał stoczyć nawet 8 walk ,tym bardziej cieszą wysokie lokaty naszych młodych zapaśników.

W tym samym czasie w Koronowie po raz pierwszy w swojej karierze i historii klubu wystartowała w Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach kobiet Natalia Jaworska . Natalia po ciężkich walkach zdobyła 5 miejsce i przygotowuje się do czerwcowych Mistrzostw Polski Juniorek które odbędą sie we Włodawie .
Zarząd klubu serdecznie gratuluje zawodnikom wspaniałej postawy oraz czeka na sukcesy młodych zawodników na kolejnych zawodach które odbędą sie już 21.04 w Międzyzdrojach.

Zarząd klubu pragnie również serdecznie podziękować Panu Stanisławowi Chabince prezesowi SPA Bagiński - Chabinka za pomoc w zorganizowaniu transportu zawodników na zawody oraz pragnie również serdecznie podziękować Dyrekcji i Gronu pedagogicznemu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A .Wodziczki w Wolinie za umożliwienie Natalii wyjazdów na zgrupowania kadry oraz zawody ponieważ często pokrywa się to z nauką w szkole .


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 13:40:48] • [IP: 80.53.171.***]

Trener Jaworski

Kibicka • Poniedziałek [09.04.2018, 08:55:12] • [IP: 79.186.206.**]

A ja uważam że facet ma charakter i nie jest czekoladą żeby to wszyscy lubili, jest skazany na sukces tylko o jego zawodnikach słychać w naszym mieście i to pozytywnie !! Robi robotę jak mało kto i myślę że ma gdzieś opinie niby życzliwych z całego serca mu kibicuje

Gość • Poniedziałek [09.04.2018, 06:59:38] • [IP: 94.254.238.**]

Jawor prywatnie burak ale robotę z zapasami robi że czapki z głów.

Gość • Niedziela [08.04.2018, 21:27:18] • [IP: 94.254.226.**]

Do gościa z 16.25 ja jako starsza mieszkanka zastanawiam się kim ty jesteś i czemu przez Ciebie taki jad przemawia !?? Dlaczego człowieku nie potrafisz się cieszyć że jest ktoś kto się poświęca dzieciom ? Żal mi Ciebie widocznie jesteś chyba nikim.

Gość • Niedziela [08.04.2018, 18:54:12] • [IP: 89.174.73.**]

brawo, brawo, brawo

Gość • Niedziela [08.04.2018, 16:25:03] • [IP: 31.0.37.***]

Gratuluję dla dzieciaków ale pan jaw... W dresie Polska to już przesada

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■