POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [07.04.2018, 22:24:05] • Świerzno

Dzikie wysypisko soczków jednodniowych w Świerznie!

Dzikie wysypisko soczków jednodniowych w Świerznie!

fot. Czytelnik

Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków.



Ananas, marchew i inne smaki z firmy Marvit to bogaty mix zepsutych soków wyrzuconych przy drodze płytowej, prowadzącej do świerznowskiej oczyszczalni ścieków.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Wtorek [10.04.2018, 00:02:44] • [IP: 83.8.111.***]

Gmina Świerzno ma pecha do takich brudasów. Bo co jakiś czas dzikie wysypiska się tutaj znajduje. Choćby w Gostyńcu. gmina nie ma straży miejskiej to może w końcu policja się zmobilizuje i zacznie działać?

SokiToWitaminy • Niedziela [08.04.2018, 13:11:08] • [IP: 83.23.250.**]

Bydlem sa ci co biegaja po parkach i lasach zalatwiajac sie wszedzie gdzie popadnie / w parkach tak smierdzi odchodami i fetorem po ich biegach ze sie wymiotowac chce / tutaj ktos dal wam soczki a wy jak zwykle narzekacie ! Dal by temu to tamten by nie dostal a takto macie je wszyscy ! Przeterminowane artykuly rozdaja za gimnazjum i jakos zyjecie ! To i po tych soczkach wam sie nic nie stanie ! Zyjcie zdrowo ! Smacznego !

Gość • Niedziela [08.04.2018, 13:02:35] • [IP: 83.8.25.**]

NA SAMOGON JAK ZNALAZŁ.

Gość • Niedziela [08.04.2018, 11:45:38] • [IP: 89.174.73.**]

Nie obrażaj bydła !

Gość • Niedziela [08.04.2018, 10:55:55] • [IP: 37.47.169.***]

Na wino chyba się nie nada

Gość • Niedziela [08.04.2018, 09:37:50] • [IP: 83.11.148.**]

Gdyby były nieprzeterminowane to by nie wyrzucili/ł. Sam sobie wypij a nie dzieciom proponujesz oddać.

M.K • Niedziela [08.04.2018, 08:03:15] • [IP: 37.47.162.***]

Szkoda tyle butelek soczków dla dzieci zamiast wyrzucać to lepiej kto to zrobił oddał by do domów dziecka. Dzieci miały by radość a tak to marnotrastwo i na dodatek zanieszczone okolice. Ciekawe teraz kto to wszystko posprzata jeśli nie ma sprawcy. Szok