POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [14.03.2018, 10:39:59] • Dziwnówek

Rozpoczęła się przebudowa ulic w Dziwnówku

Rozpoczęła się przebudowa ulic w Dziwnówku

fot. kam

W Dziwnówku firma „Ekol” rozpoczęła przebudowę ulic: Kamieńska oraz Zaułek. Przeciągała się procedura wyłaniania wykonawcy. Powodem było to, że potencjalni wykonawcy w ofercie przetargowej zażądali większej kwoty, od tej jaką inwestor czyli Gmina Dziwnów zaplanowała na ten na ten cel w budżecie.

Trwa przebudowa ulic Kamieńska i Zaułek w Dziwnówku: - Wniosek na przebudowę ul. Kamieńskiej oraz Zaułek w Dziwnówku został złożony do programu tzw. schetynówek w zakresie okrojonym, co wynika z zapisów programu. Zakres obejmuje ul. Kamieńską od drogi wojewódzkiej 102 do wejścia na plażę, a także odcinek ul. Zaułek od Ośrodka Jantar do ul. Kamieńskiej. Oczywiście jest to zakres przebudowy ulicy, chodników, skrzyżowania, oświetlenia i odwodnienia. Tutaj wartość inwestycji kosztorysowa i na tyle był złożony wniosek wynosi ok. 1,4 tysięcy. Takie też środki na etapie budowania budżetu zostały zarezerwowane w budżecie (na początku listopada) i jest to zabezpieczenie realizacji zadania z dofinansowania. Cała inwestycja pochłonie ca. 2.100 tysięcy złotych – powiedział burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak.

Rozpoczęła się przebudowa ulic w Dziwnówku

fot. kam

Dofinansowanie wyniesie 50 procent kosztów kwalifikowanych czyli 700 tysięcy złotych. Według zapewnień Burmistrza przebudowa zakończone zostanie przed rozpoczęciem sezonu turystyczno-wczasowego.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Były brukarz Janka • Środa [14.03.2018, 17:57:32] • [IP: 188.146.39.**]

ZTB (Derylak-Bud) na takie grosze nie zwraca nawet uwagi :{ tylko pracownicy głodni chodzą

Gość • Środa [14.03.2018, 16:26:51] • [IP: 178.235.43.***]

Nauczcie się w końcu pisać poprawnie kwoty bo wychodzą z teksty głupoty jak ten 1.4 tysięcy

Gość • Środa [14.03.2018, 11:17:36] • [IP: 81.219.205.*]

Jedyna firma w okolicy na którą można liczyć.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■