POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:10] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Niedziela [22.04.2018, 11:36:55] • [IP: 83.8.43.***]

Mowa o radnym p.Wiktorze Nowaku z Wolina, jeżeli tak, to syn pana radnego okradł innego radnego z Wolina. Czy to przypadek, czy rodzinna tradycja.

Gość • Niedziela [22.04.2018, 07:53:12] • [IP: 79.186.207.*]

pa radny to bardzo zaufany człowiek burmistrza na wolinie jaki burmistrz taki radny

Gość • Sobota [31.03.2018, 12:40:15] • [IP: 188.146.103.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.03.2018, 23:51:09] • [IP: 87.58.230.***]

Taki dobry gospodarz a dzieci wychowac nie potrafi tam samo cpuny i zlodzieje sie kreca na tym podworku. Syn kradnie co popadnie zeby miec na dzialke. Stary jak chlal to stara bral na zywca bez jej zgody wszyscy we wsi o tym wiedza to takie bandyckie nasienie ale coz ta cala ulica to wielka patologia i gangsterzy

Gość • Środa [21.03.2018, 19:13:13] • [IP: 83.23.193.**]

Pelke to wy nie mięszajcie w te swoje brudne sprawy. Komu konia Nowak sprzedał to niech do niego idzie i niech każdy pilnuje swojej dupy i własnych brudów!

Gość • Wtorek [20.03.2018, 13:59:33] • [IP: 176.221.123.***]

wszsystkie donosy wskazują że pelka konia kupil od nowaka i puścil dalej, trzeba by sprawdzic czy papiery sa ok na to co u siebie trzyma

Gość • Piątek [16.03.2018, 19:33:14] • [IP: 37.7.220.***]

Osobiście nie wątpię, że to dobry człowiek ten p. Wiktor, ale na radnego to się, niestety nie nadaje.

Gość • Piątek [16.03.2018, 01:20:44] • [IP: 77.112.173.***]

Jestescie nasiąknieci złem to jest grzech Pan Wiktor bardzo dobry człowiek! Zblizaja Sie Wybory i wy hieny specjalnie z zazdrości piszecie bzdury z zazdrości!! Założę się że każdy komentarz ten podły jest z zazdrości nie dokończę brzydko !! HIENY

Gość • Czwartek [15.03.2018, 23:11:58] • [IP: 80.53.223.***]

Wszyscy wiedzą komu sprzedał...Systemy monitoringu, systemy BTS (telefony komórkowe) Sprzedać Fryza na mięso!!

Gość • Czwartek [15.03.2018, 22:28:00] • [IP: 94.254.231.***]

PANI M widzę że Pni doinformowonie jak i przedstawione argumenty są tak śmieszne, że aż szkoda słów. Chciałbym dodać, że skoro radny jest taki naj to czemu sprzedaje konie byle komu i byle gdzie? To nie jest pierwszy raz jak robi taki numer. Może i jest dobrym gospodarzem ale serca do zwierząt to on ewidentnie nie ma jak widać są dla niego produktem który można opchnąć. Panie Radny pana własna pycha i chciwość pana pokonała winien pan ZŁOŻYĆ mandat (a jak można samemu policzyć koników zostało mu może z 2 Hahah) I tak będę okrutnym człowiekiem póki jest to słuszna sprawa.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 21:20:43] • [IP: 31.0.122.**]

A pani Magda. M to chyba razem z panem Wiktorem siedziała w tej stodole i tego inwentarza pilnowała. Zresztą PAN radny z tego co wiem to wysprzedał wszystko co chodliwe. A co do świń to po świńsku się zachował. Zachłanny radny nieporadny

Gość • Czwartek [15.03.2018, 17:31:35] • [IP: 83.8.116.**]

Może burmistrz Wolina się tym zainteresuje jakiego ma radnego

Gość • Czwartek [15.03.2018, 17:28:56] • [IP: 83.8.116.**]

Co to za radny wstyd wstyd.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 17:07:56] • [IP: 83.8.116.**]

No właśnie niech powie gdzie jest konik. Jak taki on wspaniały . Wstyd panie radny !!

Gość • Czwartek [15.03.2018, 16:39:31] • [IP: 62.143.197.***]

skoro jest taki naj niech po prostu powie gdzie sprzedał konia dlaczego nie chce powiedzieć, skoro on taki dobry dla koni

Gość • Czwartek [15.03.2018, 01:56:27] • [IP: 31.1.190.***]

ludzie sa obłudni zapiedalac do pacy M.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 01:54:22] • [IP: 31.1.190.***]

Witam!Chociaż ja podam swoje inicjały Magda M. Przeczytałam dzisiaj wasze wpisy na Temat Pana Wiktora. Jacy wy ludzie jesteście okrutni nazywać Pana Wiktora dwulicowym człowiekiem oskarzac jego i jego rodzinę że Pan Witek po cichu sprzedał konia. Wiem tylko że Pan Wiktor zobił by wszystko dla Koni.Od samego świtustu wstaje kochany i obrzadza swoje Koniki, krówki, swinki, owce, kurki, kóliczki, gąski, psy. To jego pasja. Konie na pierwszym miejscu !Nie zapomnę że wiele razy był proszony na Sylwestra odmówił bo musi z Konikami posiedzieć, pogłaskać bo będą wystrzały petard bo się będą bały. Nie jeden by się pobawił a nie w stodole siedzieć i patrzeć na swoje zwierzątka czy nic im nie jest.A wy ludzie pierdzący s stołek siedzicie i oczerniacze kogoś kto jest niewinny, wasza zazdość przekracza granice. Od rana siedzicie i szukacie sensacji zamiast wziąsc się za robote, może macie okna brudne raczej na pewno.A co Agnieszka nie rób z Pana WITKA winnego nadal nie wiem o co chodzi Ciesz się ze Ten Twój koń był w naj

Gość • Środa [14.03.2018, 21:19:41] • [IP: 83.21.59.***]

Narkomani go sprzedali dobrze ich potrzas to w yspiewaja co się z nim stało

Gość • Środa [14.03.2018, 20:24:02] • [IP: 94.254.165.***]

TAK TO JEST ZAUFAĆ A POTEM KOPA W DU*** SIĘ DOSTAJE ja nikomu nie ufam i swoich zwierzaków nikomu bym Nie oddał !!

Gość • Środa [14.03.2018, 18:03:42] • [IP: 37.248.162.**]

Wiedziała pani komu go dach pod opieke

Gość • Środa [14.03.2018, 17:15:46] • [IP: 62.143.197.***]

Nie rozumiem tej sytuacji, co może skłonić człowieka do takiej sytuacji, żeby zrobić coś takiego, człowiek z zasadami nie potrafin się przyznac do błędu, widocznie jego sercw do zwierząt i piękne zdjęcia na fejcbooku jaki to on nie jest koniarz i te imprezy pełne ludzi na zagrodzie to wszystko ściema szkoda, biedny człowiek, przyjaciel obu rodzin.pozdrawiam.

Gość • Środa [14.03.2018, 12:47:37] • [IP: 176.221.123.***]

podobno koń jest u Bendzina czy ktoś to morze sprawdzić ?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:57:46] • [IP: 31.0.40.**]

Strasznie przykre... jak mozna cos takiego komus zrobic... oby zaplata za ten podly czyn nadeszla szybko...

Gość • Środa [14.03.2018, 09:40:53] • [IP: 83.11.91.***]

Czy ktoś odważył by się kupić konia z czipem. Chyba nie. Ona już dawno jest za granicą. Tak pięknego konia to strach kupować bo każdy by ją zauważył. Złodziej by jej cały czas nie trzymał w stajni. Sąsiedzi by się zainteresowali skąd się wziął nagle koń. Nawet nie myślę o najgorszym. Aby się znalazła.

Gość • Środa [14.03.2018, 09:00:10] • [IP: 94.254.246.***]

Hodowca krył kucykami kobyły zimnokrwiste i on jest radnym ludzie obudzcie sie

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■