POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:10] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Niedziela [22.04.2018, 11:36:55] • [IP: 83.8.43.***]

Mowa o radnym p.Wiktorze Nowaku z Wolina, jeżeli tak, to syn pana radnego okradł innego radnego z Wolina. Czy to przypadek, czy rodzinna tradycja.

Gość • Niedziela [22.04.2018, 07:53:12] • [IP: 79.186.207.*]

pa radny to bardzo zaufany człowiek burmistrza na wolinie jaki burmistrz taki radny

Gość • Sobota [31.03.2018, 12:40:15] • [IP: 188.146.103.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.03.2018, 23:51:09] • [IP: 87.58.230.***]

Taki dobry gospodarz a dzieci wychowac nie potrafi tam samo cpuny i zlodzieje sie kreca na tym podworku. Syn kradnie co popadnie zeby miec na dzialke. Stary jak chlal to stara bral na zywca bez jej zgody wszyscy we wsi o tym wiedza to takie bandyckie nasienie ale coz ta cala ulica to wielka patologia i gangsterzy

Gość • Środa [21.03.2018, 19:13:13] • [IP: 83.23.193.**]

Pelke to wy nie mięszajcie w te swoje brudne sprawy. Komu konia Nowak sprzedał to niech do niego idzie i niech każdy pilnuje swojej dupy i własnych brudów!

Gość • Wtorek [20.03.2018, 13:59:33] • [IP: 176.221.123.***]

wszsystkie donosy wskazują że pelka konia kupil od nowaka i puścil dalej, trzeba by sprawdzic czy papiery sa ok na to co u siebie trzyma

Gość • Piątek [16.03.2018, 19:33:14] • [IP: 37.7.220.***]

Osobiście nie wątpię, że to dobry człowiek ten p. Wiktor, ale na radnego to się, niestety nie nadaje.

Gość • Piątek [16.03.2018, 01:20:44] • [IP: 77.112.173.***]

Jestescie nasiąknieci złem to jest grzech Pan Wiktor bardzo dobry człowiek! Zblizaja Sie Wybory i wy hieny specjalnie z zazdrości piszecie bzdury z zazdrości!! Założę się że każdy komentarz ten podły jest z zazdrości nie dokończę brzydko !! HIENY

Gość • Czwartek [15.03.2018, 23:11:58] • [IP: 80.53.223.***]

Wszyscy wiedzą komu sprzedał...Systemy monitoringu, systemy BTS (telefony komórkowe) Sprzedać Fryza na mięso!!

Gość • Czwartek [15.03.2018, 22:28:00] • [IP: 94.254.231.***]

PANI M widzę że Pni doinformowonie jak i przedstawione argumenty są tak śmieszne, że aż szkoda słów. Chciałbym dodać, że skoro radny jest taki naj to czemu sprzedaje konie byle komu i byle gdzie? To nie jest pierwszy raz jak robi taki numer. Może i jest dobrym gospodarzem ale serca do zwierząt to on ewidentnie nie ma jak widać są dla niego produktem który można opchnąć. Panie Radny pana własna pycha i chciwość pana pokonała winien pan ZŁOŻYĆ mandat (a jak można samemu policzyć koników zostało mu może z 2 Hahah) I tak będę okrutnym człowiekiem póki jest to słuszna sprawa.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 21:20:43] • [IP: 31.0.122.**]

A pani Magda. M to chyba razem z panem Wiktorem siedziała w tej stodole i tego inwentarza pilnowała. Zresztą PAN radny z tego co wiem to wysprzedał wszystko co chodliwe. A co do świń to po świńsku się zachował. Zachłanny radny nieporadny

Gość • Czwartek [15.03.2018, 17:31:35] • [IP: 83.8.116.**]

Może burmistrz Wolina się tym zainteresuje jakiego ma radnego

Gość • Czwartek [15.03.2018, 17:28:56] • [IP: 83.8.116.**]

Co to za radny wstyd wstyd.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 17:07:56] • [IP: 83.8.116.**]

No właśnie niech powie gdzie jest konik. Jak taki on wspaniały . Wstyd panie radny !!

Gość • Czwartek [15.03.2018, 16:39:31] • [IP: 62.143.197.***]

skoro jest taki naj niech po prostu powie gdzie sprzedał konia dlaczego nie chce powiedzieć, skoro on taki dobry dla koni

Gość • Czwartek [15.03.2018, 01:56:27] • [IP: 31.1.190.***]

ludzie sa obłudni zapiedalac do pacy M.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 01:54:22] • [IP: 31.1.190.***]

Witam!Chociaż ja podam swoje inicjały Magda M. Przeczytałam dzisiaj wasze wpisy na Temat Pana Wiktora. Jacy wy ludzie jesteście okrutni nazywać Pana Wiktora dwulicowym człowiekiem oskarzac jego i jego rodzinę że Pan Witek po cichu sprzedał konia. Wiem tylko że Pan Wiktor zobił by wszystko dla Koni.Od samego świtustu wstaje kochany i obrzadza swoje Koniki, krówki, swinki, owce, kurki, kóliczki, gąski, psy. To jego pasja. Konie na pierwszym miejscu !Nie zapomnę że wiele razy był proszony na Sylwestra odmówił bo musi z Konikami posiedzieć, pogłaskać bo będą wystrzały petard bo się będą bały. Nie jeden by się pobawił a nie w stodole siedzieć i patrzeć na swoje zwierzątka czy nic im nie jest.A wy ludzie pierdzący s stołek siedzicie i oczerniacze kogoś kto jest niewinny, wasza zazdość przekracza granice. Od rana siedzicie i szukacie sensacji zamiast wziąsc się za robote, może macie okna brudne raczej na pewno.A co Agnieszka nie rób z Pana WITKA winnego nadal nie wiem o co chodzi Ciesz się ze Ten Twój koń był w naj

Gość • Środa [14.03.2018, 21:19:41] • [IP: 83.21.59.***]

Narkomani go sprzedali dobrze ich potrzas to w yspiewaja co się z nim stało

Gość • Środa [14.03.2018, 20:24:02] • [IP: 94.254.165.***]

TAK TO JEST ZAUFAĆ A POTEM KOPA W DU*** SIĘ DOSTAJE ja nikomu nie ufam i swoich zwierzaków nikomu bym Nie oddał !!

Gość • Środa [14.03.2018, 18:03:42] • [IP: 37.248.162.**]

Wiedziała pani komu go dach pod opieke

Gość • Środa [14.03.2018, 17:15:46] • [IP: 62.143.197.***]

Nie rozumiem tej sytuacji, co może skłonić człowieka do takiej sytuacji, żeby zrobić coś takiego, człowiek z zasadami nie potrafin się przyznac do błędu, widocznie jego sercw do zwierząt i piękne zdjęcia na fejcbooku jaki to on nie jest koniarz i te imprezy pełne ludzi na zagrodzie to wszystko ściema szkoda, biedny człowiek, przyjaciel obu rodzin.pozdrawiam.

Gość • Środa [14.03.2018, 12:47:37] • [IP: 176.221.123.***]

podobno koń jest u Bendzina czy ktoś to morze sprawdzić ?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:57:46] • [IP: 31.0.40.**]

Strasznie przykre... jak mozna cos takiego komus zrobic... oby zaplata za ten podly czyn nadeszla szybko...

Gość • Środa [14.03.2018, 09:40:53] • [IP: 83.11.91.***]

Czy ktoś odważył by się kupić konia z czipem. Chyba nie. Ona już dawno jest za granicą. Tak pięknego konia to strach kupować bo każdy by ją zauważył. Złodziej by jej cały czas nie trzymał w stajni. Sąsiedzi by się zainteresowali skąd się wziął nagle koń. Nawet nie myślę o najgorszym. Aby się znalazła.

Gość • Środa [14.03.2018, 09:00:10] • [IP: 94.254.246.***]

Hodowca krył kucykami kobyły zimnokrwiste i on jest radnym ludzie obudzcie sie

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■