POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.03.2018, 11:51:49] • Gmina Wolin

Próbując ominąć sarnę wpadł do rowu

Próbując ominąć sarnę wpadł do rowu

fot. kam

Dzisiaj, 11. marca br. około godziny 7:00 rano, przed jadącym samochodem wyskoczyła z zagajnika sarna. Kierujący autem BMW próbował wykonać manewr ominięcia zwierzaka, złapał miękkiego pobocza i wylądował w dosyć głębokim, przydrożnym rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce drodze wojewódzkiej nr 107, pomiędzy miejscowościami Rekowo a Dobropole w gminie Wolin.

Próbując ominąć sarnę wpadł do rowu

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Czwartek [15.03.2018, 07:47:43] • [IP: 37.47.181.***]

Wczoraj rano też mi wyskoczyła. Ale na szczęście bez konsekwencji.

waldi • Poniedziałek [12.03.2018, 11:22:41] • [IP: 188.146.194.**]

Kierowca bmw i chciał ominąć zwierzę, niewiarygodne to wszystko.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 09:10:18] • [IP: 83.23.243.***]

Jezdze codziennie ta trasa i widze co sie dzieje. Szalency jada ile fabryka dala i jeszcze potrafia mrugac swiatlami na tych co jada przepisowo 90 km na godz

MC • Niedziela [11.03.2018, 23:40:08] • [IP: 37.249.9.**]

Jak zwykle katolicy.wypowiedzieli sie na forum zapominając o religi w która taak wierzą... Niewierzący JA... A UBOLEWAM BO TO CZŁOWIEK PRZECIE JECHAŁ... I ZROBIŁ CO MÓGŁ..STAŁO SIĘ I TYLE. A WAM ŻLE ŻYCZĄCYM KATOLIKOM WYCHOWANYM W miłości do boga W NIENAWIŚCI DO WROGA. ŻYCZĘ. TRZEZWEGO SPOJRZENIA NA BLIZNICH..

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:33:00] • [IP: 81.219.205.*]

Rekowo i Dobropole to nie gmina Wolin

Gość • Niedziela [11.03.2018, 17:32:30] • [IP: 83.16.227.**]

pokonali rowy jak za okupacji kiedyś auto zjechało napobocze i nic a teraz bez dźwigu ani rusz

Gość • Niedziela [11.03.2018, 17:19:05] • [IP: 92.42.114.***]

To nie kierowca złapał pobocze. Tylko pobocze złapało pojazd i to skutecznie

Gość • Niedziela [11.03.2018, 16:11:24] • [IP: 62.69.251.***]

Co tak minimalistycznie? To mogła być żyrafa

Gość • Niedziela [11.03.2018, 15:51:22] • [IP: 83.11.243.***]

Jednemu kierowcy który wolał walnąć w sarnę, sarna kopytami przebiła przednią szybę i po kierowcy.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 14:40:57] • [IP: 188.146.108.***]

Mając do wyboru rów, drzewo i rozwalenie siebie i auta, albo mieć wgniecenie od uderzenia w sarnę, z przykrością stwierdzam, że chyba lepiej walnąć w sarnę.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 14:13:05] • [IP: 31.0.41.**]

Tak tak trzeba się jakoś tłumaczyć może ubezpieczenie odda konie go poniosły w tym wiejskim bolidzie taka prawda

Gość • Niedziela [11.03.2018, 12:57:41] • [IP: 37.47.164.***]

saren sie nie omija, hebel w podłoge i jedziesz prosto

Gość • Niedziela [11.03.2018, 12:25:23] • [IP: 94.40.12.**]

A co da znak? Zwierzęta go nie rozumieją. Zderzenie nawet przy 50km/h jest zderzeniem, a ominięcie go może też się skończyć w rowie. Należało by ogrodzić wszystkie drogi wiodące przez lasy.

Petroniusz • Niedziela [11.03.2018, 11:55:53] • [IP: 5.60.99.**]

A jest tam znak A18b?

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■