POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.03.2018, 21:23:47] • Gmina Golczewo

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Zima obnażyła jakość dróg. Pełne dziur, błota i stojącej wody drogi w gminie Golczewo są idealne dla wielbicieli ekstremalnych sportów motoryzacyjnych. Dla przeciętnych użytkowników, zarówno kierowców, jak i pieszych, już nie. Nikt nie lubi taplać się w błotnistej mazi, pośniegowym błocie, czy stojącej wodzie, a takie właśnie "atrakcje" prezentują drogi gminne. Napisał do nas mieszkaniec, który jest zmuszony do przebywania takiej właśnie zaniedbanej drogi.

"Tak wyglądają drogi w gminie Golczewo. Gmina nic nie robi. Nie ma jak dojechać do pracy, szkoły, sklepu, a co jeśli do którejś posesji będzie musiało dojechać pogotowie?". Może wiosna przyniesie nie tylko osuszenie błota, ale i zainteresowanie władz gminy?

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [15.03.2018, 22:35:23] • [IP: 83.11.64.***]

Redakcjo a gdzie fotka z drogi do Lubinia? Kałuża koło Mariny jest dużo większa!!

Gość • Środa [14.03.2018, 17:21:34] • [IP: 188.146.34.**]

Zapraszamy władze Nadleśnictwa Międzyzdrojów, Gminy Golczewa na drogę z Wysokiej Kamieńskiej do KSIĄŻA, gdzie droga po ostatnich ulewach jest nieprzejezdna.Zarwany przepust utrudnia dojazd do posesji.Kto powinien go zabezpieczyć i ułatwić dojazd?

Gość • Środa [14.03.2018, 08:11:21] • [IP: 81.219.202.**]

Trzeba zacząć od tego 'ze burmistrz nie porusza się po tych drogach ani pieszo ani samochodem. Pieniedzy nie ma bo lansuje sie na rozmaitych imprezach. I stąd jego absencja w urzedzie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:44:00] • [IP: 31.0.80.***]

Topimy się na Słonecznej!! Dziur jeszcze więcej, k... a znowu zawieszenie do remontu!! Ile można? Przejdę się w gumiokach i wieżę z tym syfem do gminy na dywany!!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:03:24] • [IP: 83.8.40.***]

ciekawe co burmistrz zrobił z pieniędzmi które dostał od spółdzielni producentów mleka na remont drogi w Koplinie. ..

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 23:00:55] • [IP: 79.191.254.***]

Ale teraz to wam burmistrz naprawi wszystkie drogi...a jeśli nie naprawi to napewno obieca że naprawi. W tym roku jest wszystko możliwe. Wszystkie cuda. W Kłębach juz obiecał. Droga zarazz będzie naprawiona. Prawie Autostrada. Lepsza jak do Dorniaka.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 17:18:51] • [IP: 31.0.126.***]

Zapraszam Burmistrza do do Wysokiej Kamieńskiej. Za co ci ludzie podatki płacą to ja nie wiem. Pisma o poprawe dróg są skadane ale oczywiście żadnej reakcji, zbywanie mieszkańców i wymówki bez pokrycia

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 16:29:39] • [IP: 31.1.79.***]

Zapraszamy również na kol.Kłęby dziś auta rano trzeba było wypychać z błota i spóznienie do pracy.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 14:34:36] • [IP: 94.254.179.***]

Zapraszamy Burmistrza na drogę Niemicę Gadom. Pana przewodniczącego droga naprawiona.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 09:36:34] • [IP: 91.199.250.**]

A może trzeba napisać pismo o zwolnienie z podatku w związku z ponoszonymi kosztami naprawy zawieszenia w samochodach, sprzątanie swoich posesji po szlamie jaki jest wwożony na teren posesji z drogi, częstą wymianę obuwia dzieci i pranie odzieży po jednorazowym pokonaniu drogi ze szkoły do domu. Dróg się nie doprosimy bo przecież wszyscy jeszcze się nie wybudowali. Ręce opadają. Włodarze zakasajcie rękawy i coś w końcu zróbcie dla swoich mieszkańców !!

MIeszkaniec • Poniedziałek [12.03.2018, 08:29:29] • [IP: 95.40.205.**]

Zapraszam do Wolina na ulice Świętosławy prawdziwy offroad chciałbym aby burmistrz do urzędu jechał i wracał do domu przez Świętosławy. ...

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:35:36] • [IP: 188.146.33.**]

Ulica Leśna w Golczewie też tragedia.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:17:17] • [IP: 79.186.215.**]

Droga Upadły-Wołowiec-Mechowo jest powiatowa i to Powiat Kamieński powinien ją wyremontować. To samo tyczy się odcinka Kłęby-Moracz. Niestety dla Wicestarosty Goleniowskiego nie jest to droga priorytetowa.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:44:25] • [IP: 83.23.191.***]

Droga władzo warto zainteresować się nawierzchnią do pobliskich wiosek, Upadły-Wołowiec-Mechowo to koszmar!! Nie zalepiajcie dziur tandeta która i tak zaraz sie rozpierdzieli tylko zainwestujcie w porządny asfalt!!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:41:17] • [IP: 83.8.121.***]

To jest dramat, dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat ile lat będą jeszcze łatać tymi kamyczkami które po tygodniu się wykruszają, przestańcie udawać że nie ma problemu, trzeba to zrobić raz a porządnie !!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:29:40] • [IP: 37.47.140.**]

Zobaczcie droge z golczewa do upadly wolowca mechowa tragedia w srodku miejscowosci upadly kaluza jedna duza a w niej pelno dziur. Zreszta sa wszedzie dziury na tym odcinku jak bys nie mijal w kazda sie wjezdza ;)

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■