POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.03.2018, 21:23:47] • Gmina Golczewo

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Zima obnażyła jakość dróg. Pełne dziur, błota i stojącej wody drogi w gminie Golczewo są idealne dla wielbicieli ekstremalnych sportów motoryzacyjnych. Dla przeciętnych użytkowników, zarówno kierowców, jak i pieszych, już nie. Nikt nie lubi taplać się w błotnistej mazi, pośniegowym błocie, czy stojącej wodzie, a takie właśnie "atrakcje" prezentują drogi gminne. Napisał do nas mieszkaniec, który jest zmuszony do przebywania takiej właśnie zaniedbanej drogi.

"Tak wyglądają drogi w gminie Golczewo. Gmina nic nie robi. Nie ma jak dojechać do pracy, szkoły, sklepu, a co jeśli do którejś posesji będzie musiało dojechać pogotowie?". Może wiosna przyniesie nie tylko osuszenie błota, ale i zainteresowanie władz gminy?

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [15.03.2018, 22:35:23] • [IP: 83.11.64.***]

Redakcjo a gdzie fotka z drogi do Lubinia? Kałuża koło Mariny jest dużo większa!!

Gość • Środa [14.03.2018, 17:21:34] • [IP: 188.146.34.**]

Zapraszamy władze Nadleśnictwa Międzyzdrojów, Gminy Golczewa na drogę z Wysokiej Kamieńskiej do KSIĄŻA, gdzie droga po ostatnich ulewach jest nieprzejezdna.Zarwany przepust utrudnia dojazd do posesji.Kto powinien go zabezpieczyć i ułatwić dojazd?

Gość • Środa [14.03.2018, 08:11:21] • [IP: 81.219.202.**]

Trzeba zacząć od tego 'ze burmistrz nie porusza się po tych drogach ani pieszo ani samochodem. Pieniedzy nie ma bo lansuje sie na rozmaitych imprezach. I stąd jego absencja w urzedzie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:44:00] • [IP: 31.0.80.***]

Topimy się na Słonecznej!! Dziur jeszcze więcej, k... a znowu zawieszenie do remontu!! Ile można? Przejdę się w gumiokach i wieżę z tym syfem do gminy na dywany!!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:03:24] • [IP: 83.8.40.***]

ciekawe co burmistrz zrobił z pieniędzmi które dostał od spółdzielni producentów mleka na remont drogi w Koplinie. ..

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 23:00:55] • [IP: 79.191.254.***]

Ale teraz to wam burmistrz naprawi wszystkie drogi...a jeśli nie naprawi to napewno obieca że naprawi. W tym roku jest wszystko możliwe. Wszystkie cuda. W Kłębach juz obiecał. Droga zarazz będzie naprawiona. Prawie Autostrada. Lepsza jak do Dorniaka.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 17:18:51] • [IP: 31.0.126.***]

Zapraszam Burmistrza do do Wysokiej Kamieńskiej. Za co ci ludzie podatki płacą to ja nie wiem. Pisma o poprawe dróg są skadane ale oczywiście żadnej reakcji, zbywanie mieszkańców i wymówki bez pokrycia

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 16:29:39] • [IP: 31.1.79.***]

Zapraszamy również na kol.Kłęby dziś auta rano trzeba było wypychać z błota i spóznienie do pracy.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 14:34:36] • [IP: 94.254.179.***]

Zapraszamy Burmistrza na drogę Niemicę Gadom. Pana przewodniczącego droga naprawiona.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 09:36:34] • [IP: 91.199.250.**]

A może trzeba napisać pismo o zwolnienie z podatku w związku z ponoszonymi kosztami naprawy zawieszenia w samochodach, sprzątanie swoich posesji po szlamie jaki jest wwożony na teren posesji z drogi, częstą wymianę obuwia dzieci i pranie odzieży po jednorazowym pokonaniu drogi ze szkoły do domu. Dróg się nie doprosimy bo przecież wszyscy jeszcze się nie wybudowali. Ręce opadają. Włodarze zakasajcie rękawy i coś w końcu zróbcie dla swoich mieszkańców !!

MIeszkaniec • Poniedziałek [12.03.2018, 08:29:29] • [IP: 95.40.205.**]

Zapraszam do Wolina na ulice Świętosławy prawdziwy offroad chciałbym aby burmistrz do urzędu jechał i wracał do domu przez Świętosławy. ...

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:35:36] • [IP: 188.146.33.**]

Ulica Leśna w Golczewie też tragedia.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:17:17] • [IP: 79.186.215.**]

Droga Upadły-Wołowiec-Mechowo jest powiatowa i to Powiat Kamieński powinien ją wyremontować. To samo tyczy się odcinka Kłęby-Moracz. Niestety dla Wicestarosty Goleniowskiego nie jest to droga priorytetowa.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:44:25] • [IP: 83.23.191.***]

Droga władzo warto zainteresować się nawierzchnią do pobliskich wiosek, Upadły-Wołowiec-Mechowo to koszmar!! Nie zalepiajcie dziur tandeta która i tak zaraz sie rozpierdzieli tylko zainwestujcie w porządny asfalt!!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:41:17] • [IP: 83.8.121.***]

To jest dramat, dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat ile lat będą jeszcze łatać tymi kamyczkami które po tygodniu się wykruszają, przestańcie udawać że nie ma problemu, trzeba to zrobić raz a porządnie !!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:29:40] • [IP: 37.47.140.**]

Zobaczcie droge z golczewa do upadly wolowca mechowa tragedia w srodku miejscowosci upadly kaluza jedna duza a w niej pelno dziur. Zreszta sa wszedzie dziury na tym odcinku jak bys nie mijal w kazda sie wjezdza ;)

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■