POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.03.2018, 21:23:47] • Gmina Golczewo

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Zima obnażyła jakość dróg. Pełne dziur, błota i stojącej wody drogi w gminie Golczewo są idealne dla wielbicieli ekstremalnych sportów motoryzacyjnych. Dla przeciętnych użytkowników, zarówno kierowców, jak i pieszych, już nie. Nikt nie lubi taplać się w błotnistej mazi, pośniegowym błocie, czy stojącej wodzie, a takie właśnie "atrakcje" prezentują drogi gminne. Napisał do nas mieszkaniec, który jest zmuszony do przebywania takiej właśnie zaniedbanej drogi.

"Tak wyglądają drogi w gminie Golczewo. Gmina nic nie robi. Nie ma jak dojechać do pracy, szkoły, sklepu, a co jeśli do którejś posesji będzie musiało dojechać pogotowie?". Może wiosna przyniesie nie tylko osuszenie błota, ale i zainteresowanie władz gminy?

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [15.03.2018, 22:35:23] • [IP: 83.11.64.***]

Redakcjo a gdzie fotka z drogi do Lubinia? Kałuża koło Mariny jest dużo większa!!

Gość • Środa [14.03.2018, 17:21:34] • [IP: 188.146.34.**]

Zapraszamy władze Nadleśnictwa Międzyzdrojów, Gminy Golczewa na drogę z Wysokiej Kamieńskiej do KSIĄŻA, gdzie droga po ostatnich ulewach jest nieprzejezdna.Zarwany przepust utrudnia dojazd do posesji.Kto powinien go zabezpieczyć i ułatwić dojazd?

Gość • Środa [14.03.2018, 08:11:21] • [IP: 81.219.202.**]

Trzeba zacząć od tego 'ze burmistrz nie porusza się po tych drogach ani pieszo ani samochodem. Pieniedzy nie ma bo lansuje sie na rozmaitych imprezach. I stąd jego absencja w urzedzie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:44:00] • [IP: 31.0.80.***]

Topimy się na Słonecznej!! Dziur jeszcze więcej, k... a znowu zawieszenie do remontu!! Ile można? Przejdę się w gumiokach i wieżę z tym syfem do gminy na dywany!!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:03:24] • [IP: 83.8.40.***]

ciekawe co burmistrz zrobił z pieniędzmi które dostał od spółdzielni producentów mleka na remont drogi w Koplinie. ..

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 23:00:55] • [IP: 79.191.254.***]

Ale teraz to wam burmistrz naprawi wszystkie drogi...a jeśli nie naprawi to napewno obieca że naprawi. W tym roku jest wszystko możliwe. Wszystkie cuda. W Kłębach juz obiecał. Droga zarazz będzie naprawiona. Prawie Autostrada. Lepsza jak do Dorniaka.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 17:18:51] • [IP: 31.0.126.***]

Zapraszam Burmistrza do do Wysokiej Kamieńskiej. Za co ci ludzie podatki płacą to ja nie wiem. Pisma o poprawe dróg są skadane ale oczywiście żadnej reakcji, zbywanie mieszkańców i wymówki bez pokrycia

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 16:29:39] • [IP: 31.1.79.***]

Zapraszamy również na kol.Kłęby dziś auta rano trzeba było wypychać z błota i spóznienie do pracy.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 14:34:36] • [IP: 94.254.179.***]

Zapraszamy Burmistrza na drogę Niemicę Gadom. Pana przewodniczącego droga naprawiona.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 09:36:34] • [IP: 91.199.250.**]

A może trzeba napisać pismo o zwolnienie z podatku w związku z ponoszonymi kosztami naprawy zawieszenia w samochodach, sprzątanie swoich posesji po szlamie jaki jest wwożony na teren posesji z drogi, częstą wymianę obuwia dzieci i pranie odzieży po jednorazowym pokonaniu drogi ze szkoły do domu. Dróg się nie doprosimy bo przecież wszyscy jeszcze się nie wybudowali. Ręce opadają. Włodarze zakasajcie rękawy i coś w końcu zróbcie dla swoich mieszkańców !!

MIeszkaniec • Poniedziałek [12.03.2018, 08:29:29] • [IP: 95.40.205.**]

Zapraszam do Wolina na ulice Świętosławy prawdziwy offroad chciałbym aby burmistrz do urzędu jechał i wracał do domu przez Świętosławy. ...

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:35:36] • [IP: 188.146.33.**]

Ulica Leśna w Golczewie też tragedia.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:17:17] • [IP: 79.186.215.**]

Droga Upadły-Wołowiec-Mechowo jest powiatowa i to Powiat Kamieński powinien ją wyremontować. To samo tyczy się odcinka Kłęby-Moracz. Niestety dla Wicestarosty Goleniowskiego nie jest to droga priorytetowa.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:44:25] • [IP: 83.23.191.***]

Droga władzo warto zainteresować się nawierzchnią do pobliskich wiosek, Upadły-Wołowiec-Mechowo to koszmar!! Nie zalepiajcie dziur tandeta która i tak zaraz sie rozpierdzieli tylko zainwestujcie w porządny asfalt!!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:41:17] • [IP: 83.8.121.***]

To jest dramat, dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat ile lat będą jeszcze łatać tymi kamyczkami które po tygodniu się wykruszają, przestańcie udawać że nie ma problemu, trzeba to zrobić raz a porządnie !!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:29:40] • [IP: 37.47.140.**]

Zobaczcie droge z golczewa do upadly wolowca mechowa tragedia w srodku miejscowosci upadly kaluza jedna duza a w niej pelno dziur. Zreszta sa wszedzie dziury na tym odcinku jak bys nie mijal w kazda sie wjezdza ;)

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■