POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.03.2018, 21:23:47] • Gmina Golczewo

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Zima obnażyła jakość dróg. Pełne dziur, błota i stojącej wody drogi w gminie Golczewo są idealne dla wielbicieli ekstremalnych sportów motoryzacyjnych. Dla przeciętnych użytkowników, zarówno kierowców, jak i pieszych, już nie. Nikt nie lubi taplać się w błotnistej mazi, pośniegowym błocie, czy stojącej wodzie, a takie właśnie "atrakcje" prezentują drogi gminne. Napisał do nas mieszkaniec, który jest zmuszony do przebywania takiej właśnie zaniedbanej drogi.

"Tak wyglądają drogi w gminie Golczewo. Gmina nic nie robi. Nie ma jak dojechać do pracy, szkoły, sklepu, a co jeśli do którejś posesji będzie musiało dojechać pogotowie?". Może wiosna przyniesie nie tylko osuszenie błota, ale i zainteresowanie władz gminy?

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

Drogi w gminie Golczewo - tylko dla wyczynowców

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [15.03.2018, 22:35:23] • [IP: 83.11.64.***]

Redakcjo a gdzie fotka z drogi do Lubinia? Kałuża koło Mariny jest dużo większa!!

Gość • Środa [14.03.2018, 17:21:34] • [IP: 188.146.34.**]

Zapraszamy władze Nadleśnictwa Międzyzdrojów, Gminy Golczewa na drogę z Wysokiej Kamieńskiej do KSIĄŻA, gdzie droga po ostatnich ulewach jest nieprzejezdna.Zarwany przepust utrudnia dojazd do posesji.Kto powinien go zabezpieczyć i ułatwić dojazd?

Gość • Środa [14.03.2018, 08:11:21] • [IP: 81.219.202.**]

Trzeba zacząć od tego 'ze burmistrz nie porusza się po tych drogach ani pieszo ani samochodem. Pieniedzy nie ma bo lansuje sie na rozmaitych imprezach. I stąd jego absencja w urzedzie.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:44:00] • [IP: 31.0.80.***]

Topimy się na Słonecznej!! Dziur jeszcze więcej, k... a znowu zawieszenie do remontu!! Ile można? Przejdę się w gumiokach i wieżę z tym syfem do gminy na dywany!!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:03:24] • [IP: 83.8.40.***]

ciekawe co burmistrz zrobił z pieniędzmi które dostał od spółdzielni producentów mleka na remont drogi w Koplinie. ..

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 23:00:55] • [IP: 79.191.254.***]

Ale teraz to wam burmistrz naprawi wszystkie drogi...a jeśli nie naprawi to napewno obieca że naprawi. W tym roku jest wszystko możliwe. Wszystkie cuda. W Kłębach juz obiecał. Droga zarazz będzie naprawiona. Prawie Autostrada. Lepsza jak do Dorniaka.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 17:18:51] • [IP: 31.0.126.***]

Zapraszam Burmistrza do do Wysokiej Kamieńskiej. Za co ci ludzie podatki płacą to ja nie wiem. Pisma o poprawe dróg są skadane ale oczywiście żadnej reakcji, zbywanie mieszkańców i wymówki bez pokrycia

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 16:29:39] • [IP: 31.1.79.***]

Zapraszamy również na kol.Kłęby dziś auta rano trzeba było wypychać z błota i spóznienie do pracy.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 14:34:36] • [IP: 94.254.179.***]

Zapraszamy Burmistrza na drogę Niemicę Gadom. Pana przewodniczącego droga naprawiona.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 09:36:34] • [IP: 91.199.250.**]

A może trzeba napisać pismo o zwolnienie z podatku w związku z ponoszonymi kosztami naprawy zawieszenia w samochodach, sprzątanie swoich posesji po szlamie jaki jest wwożony na teren posesji z drogi, częstą wymianę obuwia dzieci i pranie odzieży po jednorazowym pokonaniu drogi ze szkoły do domu. Dróg się nie doprosimy bo przecież wszyscy jeszcze się nie wybudowali. Ręce opadają. Włodarze zakasajcie rękawy i coś w końcu zróbcie dla swoich mieszkańców !!

MIeszkaniec • Poniedziałek [12.03.2018, 08:29:29] • [IP: 95.40.205.**]

Zapraszam do Wolina na ulice Świętosławy prawdziwy offroad chciałbym aby burmistrz do urzędu jechał i wracał do domu przez Świętosławy. ...

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:35:36] • [IP: 188.146.33.**]

Ulica Leśna w Golczewie też tragedia.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 22:17:17] • [IP: 79.186.215.**]

Droga Upadły-Wołowiec-Mechowo jest powiatowa i to Powiat Kamieński powinien ją wyremontować. To samo tyczy się odcinka Kłęby-Moracz. Niestety dla Wicestarosty Goleniowskiego nie jest to droga priorytetowa.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:44:25] • [IP: 83.23.191.***]

Droga władzo warto zainteresować się nawierzchnią do pobliskich wiosek, Upadły-Wołowiec-Mechowo to koszmar!! Nie zalepiajcie dziur tandeta która i tak zaraz sie rozpierdzieli tylko zainwestujcie w porządny asfalt!!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:41:17] • [IP: 83.8.121.***]

To jest dramat, dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat ile lat będą jeszcze łatać tymi kamyczkami które po tygodniu się wykruszają, przestańcie udawać że nie ma problemu, trzeba to zrobić raz a porządnie !!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:29:40] • [IP: 37.47.140.**]

Zobaczcie droge z golczewa do upadly wolowca mechowa tragedia w srodku miejscowosci upadly kaluza jedna duza a w niej pelno dziur. Zreszta sa wszedzie dziury na tym odcinku jak bys nie mijal w kazda sie wjezdza ;)

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■