POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [15.02.2018, 20:30:00] • Warnowo

Mieszkańcy Warnowa "dziękują" za taką drogę...

Mieszkańcy Warnowa "dziękują" za taką drogę...

fot. Czytelnik

Dworce w małych miejscowościach niekiedy sprawiają wrażenie zupełnie zapomnianych przez władze. Mieszkańcy Warnowa wprawdzie na dworzec nie narzekają, ale chcieliby do niego dochodzić normalną drogą. Tymczasem jest to błotnista, pełna stojącej wody, rozjeżdżona ścieżka.

"Dziękujemy z całego serca za tak cudowną drogę na stację PKP. Podziękowanie dla tych wszystkich, którzy są za nią odpowiedzialni." - napisała mieszkanka Warnowa do naszej redakcji. Jak widać na zdjęciu, nie ma za co dziękować, droga jest w fatalnym stanie. Kto za nie odpowiada?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [20.02.2018, 08:07:23] • [IP: 80.245.177.***]

najszybciej najtaniej polozyc gumy na to na ta chwile.

Gość • Sobota [17.02.2018, 14:51:28] • [IP: 31.0.71.**]

Nogi idzie połamac

Gość • Piątek [16.02.2018, 22:06:13] • [IP: 5.172.233.***]

prawda taka burmistrz pod dom robi sobie drogę asfaltem wysłaną chodniki itd. tylko ulicy jego imienia brak! Lecz gdy chodzi o drogi wiejskie to sami widzimy. Za jakiś czas wybory i tego nie zapomnimy

Gość • Piątek [16.02.2018, 16:35:37] • [IP: 83.21.63.**]

Ooo taka sama droga jak w Jatkach. .. 😑

Gość • Piątek [16.02.2018, 15:42:09] • [IP: 83.8.36.***]

A gdzie macie społecznika Tw Adama vel Maksymmowicz o wam nie pomaga w koncu tam mieszka kątem u mamusi.

Gość • Piątek [16.02.2018, 15:39:47] • [IP: 31.1.141.***]

nie maRTWCIE SIE wasz p, GIenius z siostrzuczka 'naprawia' ta droge wszedzie ich pelno to i z nia sobie poradza!

Gość • Piątek [16.02.2018, 14:16:02] • [IP: 79.186.60.***]

W porównaniu z drogą w Łownie to autostrada.

MIeszkaniec • Piątek [16.02.2018, 11:27:47] • [IP: 37.7.117.**]

W samym Wolinie na ul.Świętosławy to jest prawdziwa doroga błotnista i dziurawa a władze też tego nie widzą albo nie chcą widzieć...

Gość • Piątek [16.02.2018, 11:18:37] • [IP: 93.94.190.***]

Nie raz były podejmowane próby interwencji w tej sprawie przez reprezentantów wsi. Za każdym razem albo byliśmy odsyłani od urzędnika do urzędnika albo sprawa była najzwyczajniej zamiatana pod dywan. Może kochany Pan Burmistrz wypowiedział się wkońcu osobiście na ten temat bo póki co, ani razu nie zostały poczynione jakiekolwiek kroki w rozwiązaniu tego problemu.

Gość • Piątek [16.02.2018, 09:09:08] • [IP: 37.47.173.***]

Na stację górą tam czy tam można przejść dołem a może by tak wogóle nie wychodzić i wówczas jakakolwiek droga bedzie zbędna. A swoją drogą nadaża się okazja o lepszego gospodarza bo zbliża sie okres wyborczy.

Gość • Piątek [16.02.2018, 08:15:35] • [IP: 31.0.35.**]

Wszyscy cwaniaki. Gorsze drogi są a tu małe kałuże i wielkie halo bo ktoś nie może dojść na stacje. Zawsze można iść dołem a nie górą

Gość • Piątek [16.02.2018, 06:18:21] • [IP: 94.254.245.***]

Jeszcze nie jest tak źle

Gość • Piątek [16.02.2018, 00:56:33] • [IP: 83.11.63.***]

Czepiając się, , reprezentanta w radzie miasta i gminy" oraz, , super kreatywnej sołtys" nadmiernie fakt, że uchwalając budżet na zebraniu wiejskim podjęto uchwałę o zakupieniu materiałów mających na celu poprawienie jakości owej drogi. Wystarczy chodzić na zebrania i wiedzieć co się dzieje, a nie narzekać. Droga ta należy do skarbu państwa a pan Burmistrz nie chce jej przejąć na własność gminy: (Dlatego władze wsi wraz z mieszkańcami podjęli wyżej przestawione kroki.

Gość • Piątek [16.02.2018, 00:03:16] • [IP: 5.172.255.***]

na co wam drogi wies tanczy i spiewa dx

izba • Czwartek [15.02.2018, 23:20:06] • [IP: 79.191.254.***]

fake news, kto ją zniszczył może natowskie drony albo wrony i nietoperze ale w to nie wierze

Gość • Czwartek [15.02.2018, 23:19:41] • [IP: 5.172.233.***]

nie_doczekanie_tych_drug.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 20:43:05] • [IP: 83.8.21.***]

jakie wladze taka droga!

IR • Czwartek [15.02.2018, 20:41:29] • [IP: 83.11.68.***]

Macie swojego reprezentanta w radzie miasta i gminy? O super kreatywnej sołtys nie wspominam.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■