POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.02.2018, 19:54:10] • Wysoka Kamieńska

Bal walentynkowy w Wysokiej Kamieńskiej

Bal walentynkowy w Wysokiej Kamieńskiej

fot. Organizator

W sobotę 10 lutego br. już po raz trzeci bawiono się na charytatywnym Balu walentynkowym w Wysokiej Kamieńskiej.

Organizatorami Balu byli Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Wysokiej Kamieńskiej, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej oraz Rada Sołecka. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Starosta Kamieński Józef Malec oraz Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Dochód ze sprzedanych biletów oraz licytacji zostanie przekazany na doposażenie placu zabaw dla najmłodszych w Wysokiej Kamieńskiej. Goście w karnawałowej atmosferze bawili się do białego rana.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Czwartek [15.02.2018, 17:43:18] • [IP: 83.11.186.***]

Obowiązkiem Pani Sołtys jest rozdać nakazy płatnicze, a to ze chodzi i zbiera to tylko jej uprzejmość.W 2019 są wybory więc się zgłoś.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 03:54:26] • [IP: 94.254.131.***]

To śmiechu warte Pani sołtys coś robi, nie chodzi nie zbiera podatków zajmuje się tylko plotkami, w swojej rodzinie nie widzi, ale u sąsiadów zauważy.

Gość • Środa [14.02.2018, 17:49:06] • [IP: 37.248.161.**]

O ile mi wiadomo to bilety były sprzedawane w szkole. Dajcie spokój tej Pani Sołtys. Nie dość że dba i stara się jak może o ta sale i wioskę to niedogodzi się wszystkim. Proponuję mądralom startować w kolejnych wyborach i się wykazać jak tacy mądrzy. Pozdrawiam

Gość • Wtorek [13.02.2018, 20:10:05] • [IP: 31.0.42.**]

Nie krytykujcie Pani sołtys bo to nie ona organizowała

Gość • Wtorek [13.02.2018, 19:56:35] • [IP: 94.254.149.**]

Prawdą jest, że bilety były tylko dla wybrańców na drugi dzień od momentu sprzedaży chciałam kupić bilety, ale usłyszałam, że już nie ma. To chyba coś nie tak. Oczywiście znajomi soltysowej bileciki dostali

Gość • Wtorek [13.02.2018, 18:52:34] • [IP: 31.0.125.***]

Szkoła w Wysokiej ze Stowarzyszeniem potrafi pozyskiwać kasę i to się ceni, kiedyś były SZKOLNE BALE w Golczewie ale się zmyły, nie ma komu organizować czy co? a może inna przyczyna!!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 15:52:33] • [IP: 5.172.255.**]

uderz w stol a nozyce ciach ciach ciach!!

Gość • Wtorek [13.02.2018, 13:05:27] • [IP: 92.60.129.***]

Mogę się założyć że w połowie nie dorastasz tym ludziom do pięt. Sam twój wpis o tym świadczy.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 13:03:45] • [IP: 37.47.172.***]

bal był, szkoda tylko ze bilety były jedynie dla towarzystwa wzajemnej adoracji, mieszkańców można policzyć na palcach jednej ręki. choćby chcieli się pobawić to nie mieli szansy. pani sołtysowo trzeba się zastanowić po co została pani wybrana, czy dla ludzi czy dla własnych korzyści?

Gość • Wtorek [13.02.2018, 09:47:26] • [IP: 83.3.165.***]

wieś tańczy i śpiewa szkoda gadac

Gość • Wtorek [13.02.2018, 00:09:47] • [IP: 5.172.255.**]

wysoka i okolica dx

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 22:15:48] • [IP: 81.219.200.***]

Było naprawdę zajebiście za rok też będziemy nigdzie w okolicy nie robią takich imprez niech inni biorą przykład z takich organizatorów jak w Wysokiej Kamieńskiej

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 20:55:37] • [IP: 83.11.180.***]

Bal był świetny, nogi same niosły do tańca.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 20:41:33] • [IP: 83.8.119.**]

A może trochę zdjęć poproszę,

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■