POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [15.02.2018, 17:54:40] • Ostromice

Czytelnik: Ostromice pokrywa styropian i śmieci

Czytelnik: Ostromice pokrywa styropian i śmieci

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Ostromic poruszony brakiem dbałości tamtejszych władz o czystość miasta i jego okolic.

Czytelnik zwraca uwagę na stos styropianu, wyrzucony prawdopodobnie po jakiejś budowie. Kawałki tego materiału są rozrzucone bezładnie, szpecąc okolicę. Dodaje też, że na terenie pobliskich nieczynnych żwirowni mieszkańcy urządzili sobie dzikie wysypiska śmieci.

Czytelnik: Ostromice pokrywa styropian i śmieci

fot. Czytelnik

Co na tę sytuację władze Ostromic? Na razie styropian "komponuje" się i zlewa z leżącym gdzieniegdzie śniegiem, ale ktoś powinien zadbać o uporządkowanie terenu.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Piątek [23.02.2018, 19:05:06] • [IP: 83.23.192.***]

Co robi sołtys? Rada Sołecka? No i" szef gminy Wolin?

Gość • Niedziela [18.02.2018, 18:33:58] • [IP: 31.0.120.***]

do: fororak 🐲 • Sobota [17.02.2018, 08:31:35] • [IP: 77.111.245.**] Proszę idź do księdza niech się za Ciebie pomodli, bo stwórca zapomniał że nie dał Ci mózgu

Gość • Sobota [17.02.2018, 23:06:01] • [IP: 77.112.121.**]

KTO MI WSKAŻE WINOIWAJCĘ, TEGO POCHWALĘ NA TEJ STRONIE.PS TAKI GRUBY STEROPIAN USUWA IWESTOR Z WŁASNEJ BUDOWY I NIE ZROBIŁ TO MIESZKANIEC OSTROMIC GDYŻ WSZYSCY SIĘ ZNAMY I CZSAMI WIEMY CO KTO ROBI NA WŁASNEJ POSESJI.JEST TO PODRZUT Z INNEGO TERENU.

fororak 🐲 • Sobota [17.02.2018, 08:31:35] • [IP: 77.111.245.**]

Z powodu braku śniegu sołtys zarządził porozrzucać po wsi kawałki styropianu aby wieśniakom przypominało to imitację śniegu, no bo w końcu jest zimą a śniegu w ogóle nie ma...A księża w kościołach nie potrafią nawet wymodlić u Najwyższego nawet najmniejszej zaspy...Nie tak jak indiański szaman, pomruczał, poskakał wokół ogniska i za dwa dni sprowadził deszcz...A czarny to tylko myśli jak parafialne owieczki przystrzyc do gołej skóry...amen 💔

Gość • Piątek [16.02.2018, 20:09:45] • [IP: 5.172.255.***]

Nailepszy to jest przystanek xd

Gość • Piątek [16.02.2018, 17:00:20] • [IP: 5.172.236.***]

Sołtys powinien zorganizować sprzątanie w czynie społecznym. Wtedy będzie szacunek do przyrody bo jak widać na wsi utracili.

Gość • Piątek [16.02.2018, 07:25:26] • [IP: 31.0.125.**]

to w większości ludzie nie mieszkający w Ostromicach podrzucają swoje śmieci styropian eternit itp. itd. Jest właściciel to nich posprząta i pilnuje terenu

Gość • Piątek [16.02.2018, 00:28:53] • [IP: 37.47.207.**]

JACY MIESZKANCY TAKO WIEŚ. ..

Gość • Czwartek [15.02.2018, 20:51:49] • [IP: 93.244.71.***]

tania reklama poprzedniego soltysa

Radny wolina • Czwartek [15.02.2018, 19:12:57] • [IP: 93.178.133.***]

No tak, gdyby byl inny sołtys, to pewnie ten ktoś wgl by tego nie wyrzuciłł...a jak by już wyrzucił to pewnie inny sołtys by to posprzątal a nie to co ten.. Heh co za hipokryzja...

Wiesiek • Czwartek [15.02.2018, 18:58:04] • [IP: 89.78.47.***]

OSTROMICE TO WIOCHA

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:05:31] • [IP: 77.110.35.***]

Jaki sołtys taka Wieś.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 18:05:13] • [IP: 37.47.131.**]

Popatrzcie na centrum kamienia ryżowe pole kompromitacja władz

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■