POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.02.2018, 21:23:29] • Gmina Kamień Pomorski

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

fot. Czytelnik

Tuż po 21 doszło do potrącenia sarny na drodze wojewódzkiej 106, w okolicach zjazdu do Śniatowa.

Potrącona sarna nie może stanąć na nogi. Czy zwierze czeka powolna śmierć na drodze?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:40:33] • [IP: 5.172.234.***]

Napiszcie jak to sie skonczyło.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:47:23] • [IP: 83.11.71.***]

Myśliwi nie zabiorą. Po potrąceniu sarna nie nadaje się do spożycia. Dostaje wstrząsu i gorączkuje mięso nie nadaje się do spożycia.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:54:53] • [IP: 31.0.70.**]

Nie odpisuja co z sarna, bo pewjie jak8s mysliwy ja dobil.To duzobprostsze niz udzielenie pomocy. Smutne

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 18:08:21] • [IP: 79.190.14.***]

CO Z SARNĄ

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 16:01:55] • [IP: 5.172.255.**]

w programie prezydenci i premierzy znaja kazda odpowiedz polecam!!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:45:02] • [IP: 83.11.133.**]

Może Koło Owieckie powiadomić.

rys • Poniedziałek [12.02.2018, 13:33:58] • [IP: 83.8.107.***]

rzeczywiście, telefony do firm i osób zajmujących się takimi sprawami powinny być powtarzane na naszym portalu jak mantra, ponieważ kierowcy chcieli by pomóc zwierzętom ale jak to zrobić skoro nie wiadomo do kogo zadzwonić

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:25:02] • [IP: 188.146.106.***]

taki gruby ze strzelbą z gm. Swierzno przyjezdza(taka pomoc od jednostki która zajmuje się tymi sprawami)i mowi żeby nie dzwonic na policje bo ten co odbierze to tez myśliwy.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 11:41:03] • [IP: 37.249.24.**]

Jaka policja? A co ma zrobić policja? Zamknąć sarne na dołek? Co za tempi ludzie.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:50:50] • [IP: 83.8.107.***]

a może by tak natura zrobiła z tobą-Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]-ty popaprańcu

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:35:23] • [IP: 31.0.32.***]

Skoro portal zamieszcza taki artykul to powinien dac odpowiedx co sie stalo x sarna.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:08:33] • [IP: 83.11.73.***]

Co robić w takich przypadkach? do kogo dzwonić ?każdy z nas może zetknąć się z potrąconym zwierzęciem. Jakie są procedury?

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 07:49:57] • [IP: 37.47.141.***]

A ja bym ja zjadł

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 05:43:51] • [IP: 178.235.40.***]

Jaki Burmistrz - takie Miasto!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 00:01:34] • [IP: 31.0.32.***]

Czy mozna wiedziec co z ta sarna? Czy ktos jej pomógł?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]

Zepchnąć z drogi i po zagrożeniu. Resztę zrobi natura.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:31:00] • [IP: 95.160.159.*]

A Pan burmistrz Kamienia Pomorskiego nie powinien ujawnić numeru komórki w nagłych przypadkach? Czy to miasto (wieś) działa tylko teoretycznie? na papierze?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:13:34] • [IP: 95.160.159.*]

W Kamieniu Pomorskim policja nie odbiera telefonu.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:53:22] • [IP: 95.160.159.*]

Czemu policja się nie interesuje?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:12:02] • [IP: 95.160.159.*]

powiadomić odpowiednie służby!!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:11:56] • [IP: 62.69.251.***]

gdyby chodziło o kundla oszalała tłuszcza juz linczowałaby kierowcę

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:08:23] • [IP: 81.219.202.***]

dużo tych saren na drodze

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:52:19] • [IP: 83.23.250.***]

ekooszołomy na pewno pomogą, oni wszystko wiedzą i umieją.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:50:53] • [IP: 79.186.209.***]

A co to znaczy odpowiednie służby? Kiedyś zgłaszało się to do gminy ale w niedzielę o 22.00 to do kogo? konkretnie? i nie piszcie o Ostoi bo to szczecin czyli godzina drogi stąd. I tak za darmo na gwizdek mają przyjechać?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:41:01] • [IP: 78.88.84.**]

zadzwoncie do BASTY z checia przyjada :)

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■