POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.02.2018, 21:23:29] • Gmina Kamień Pomorski

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

fot. Czytelnik

Tuż po 21 doszło do potrącenia sarny na drodze wojewódzkiej 106, w okolicach zjazdu do Śniatowa.

Potrącona sarna nie może stanąć na nogi. Czy zwierze czeka powolna śmierć na drodze?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:40:33] • [IP: 5.172.234.***]

Napiszcie jak to sie skonczyło.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:47:23] • [IP: 83.11.71.***]

Myśliwi nie zabiorą. Po potrąceniu sarna nie nadaje się do spożycia. Dostaje wstrząsu i gorączkuje mięso nie nadaje się do spożycia.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:54:53] • [IP: 31.0.70.**]

Nie odpisuja co z sarna, bo pewjie jak8s mysliwy ja dobil.To duzobprostsze niz udzielenie pomocy. Smutne

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 18:08:21] • [IP: 79.190.14.***]

CO Z SARNĄ

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 16:01:55] • [IP: 5.172.255.**]

w programie prezydenci i premierzy znaja kazda odpowiedz polecam!!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:45:02] • [IP: 83.11.133.**]

Może Koło Owieckie powiadomić.

rys • Poniedziałek [12.02.2018, 13:33:58] • [IP: 83.8.107.***]

rzeczywiście, telefony do firm i osób zajmujących się takimi sprawami powinny być powtarzane na naszym portalu jak mantra, ponieważ kierowcy chcieli by pomóc zwierzętom ale jak to zrobić skoro nie wiadomo do kogo zadzwonić

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:25:02] • [IP: 188.146.106.***]

taki gruby ze strzelbą z gm. Swierzno przyjezdza(taka pomoc od jednostki która zajmuje się tymi sprawami)i mowi żeby nie dzwonic na policje bo ten co odbierze to tez myśliwy.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 11:41:03] • [IP: 37.249.24.**]

Jaka policja? A co ma zrobić policja? Zamknąć sarne na dołek? Co za tempi ludzie.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:50:50] • [IP: 83.8.107.***]

a może by tak natura zrobiła z tobą-Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]-ty popaprańcu

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:35:23] • [IP: 31.0.32.***]

Skoro portal zamieszcza taki artykul to powinien dac odpowiedx co sie stalo x sarna.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:08:33] • [IP: 83.11.73.***]

Co robić w takich przypadkach? do kogo dzwonić ?każdy z nas może zetknąć się z potrąconym zwierzęciem. Jakie są procedury?

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 07:49:57] • [IP: 37.47.141.***]

A ja bym ja zjadł

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 05:43:51] • [IP: 178.235.40.***]

Jaki Burmistrz - takie Miasto!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 00:01:34] • [IP: 31.0.32.***]

Czy mozna wiedziec co z ta sarna? Czy ktos jej pomógł?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]

Zepchnąć z drogi i po zagrożeniu. Resztę zrobi natura.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:31:00] • [IP: 95.160.159.*]

A Pan burmistrz Kamienia Pomorskiego nie powinien ujawnić numeru komórki w nagłych przypadkach? Czy to miasto (wieś) działa tylko teoretycznie? na papierze?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:13:34] • [IP: 95.160.159.*]

W Kamieniu Pomorskim policja nie odbiera telefonu.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:53:22] • [IP: 95.160.159.*]

Czemu policja się nie interesuje?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:12:02] • [IP: 95.160.159.*]

powiadomić odpowiednie służby!!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:11:56] • [IP: 62.69.251.***]

gdyby chodziło o kundla oszalała tłuszcza juz linczowałaby kierowcę

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:08:23] • [IP: 81.219.202.***]

dużo tych saren na drodze

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:52:19] • [IP: 83.23.250.***]

ekooszołomy na pewno pomogą, oni wszystko wiedzą i umieją.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:50:53] • [IP: 79.186.209.***]

A co to znaczy odpowiednie służby? Kiedyś zgłaszało się to do gminy ale w niedzielę o 22.00 to do kogo? konkretnie? i nie piszcie o Ostoi bo to szczecin czyli godzina drogi stąd. I tak za darmo na gwizdek mają przyjechać?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:41:01] • [IP: 78.88.84.**]

zadzwoncie do BASTY z checia przyjada :)

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■