POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.02.2018, 21:23:29] • Gmina Kamień Pomorski

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

fot. Czytelnik

Tuż po 21 doszło do potrącenia sarny na drodze wojewódzkiej 106, w okolicach zjazdu do Śniatowa.

Potrącona sarna nie może stanąć na nogi. Czy zwierze czeka powolna śmierć na drodze?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:40:33] • [IP: 5.172.234.***]

Napiszcie jak to sie skonczyło.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:47:23] • [IP: 83.11.71.***]

Myśliwi nie zabiorą. Po potrąceniu sarna nie nadaje się do spożycia. Dostaje wstrząsu i gorączkuje mięso nie nadaje się do spożycia.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:54:53] • [IP: 31.0.70.**]

Nie odpisuja co z sarna, bo pewjie jak8s mysliwy ja dobil.To duzobprostsze niz udzielenie pomocy. Smutne

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 18:08:21] • [IP: 79.190.14.***]

CO Z SARNĄ

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 16:01:55] • [IP: 5.172.255.**]

w programie prezydenci i premierzy znaja kazda odpowiedz polecam!!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:45:02] • [IP: 83.11.133.**]

Może Koło Owieckie powiadomić.

rys • Poniedziałek [12.02.2018, 13:33:58] • [IP: 83.8.107.***]

rzeczywiście, telefony do firm i osób zajmujących się takimi sprawami powinny być powtarzane na naszym portalu jak mantra, ponieważ kierowcy chcieli by pomóc zwierzętom ale jak to zrobić skoro nie wiadomo do kogo zadzwonić

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:25:02] • [IP: 188.146.106.***]

taki gruby ze strzelbą z gm. Swierzno przyjezdza(taka pomoc od jednostki która zajmuje się tymi sprawami)i mowi żeby nie dzwonic na policje bo ten co odbierze to tez myśliwy.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 11:41:03] • [IP: 37.249.24.**]

Jaka policja? A co ma zrobić policja? Zamknąć sarne na dołek? Co za tempi ludzie.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:50:50] • [IP: 83.8.107.***]

a może by tak natura zrobiła z tobą-Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]-ty popaprańcu

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:35:23] • [IP: 31.0.32.***]

Skoro portal zamieszcza taki artykul to powinien dac odpowiedx co sie stalo x sarna.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:08:33] • [IP: 83.11.73.***]

Co robić w takich przypadkach? do kogo dzwonić ?każdy z nas może zetknąć się z potrąconym zwierzęciem. Jakie są procedury?

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 07:49:57] • [IP: 37.47.141.***]

A ja bym ja zjadł

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 05:43:51] • [IP: 178.235.40.***]

Jaki Burmistrz - takie Miasto!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 00:01:34] • [IP: 31.0.32.***]

Czy mozna wiedziec co z ta sarna? Czy ktos jej pomógł?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]

Zepchnąć z drogi i po zagrożeniu. Resztę zrobi natura.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:31:00] • [IP: 95.160.159.*]

A Pan burmistrz Kamienia Pomorskiego nie powinien ujawnić numeru komórki w nagłych przypadkach? Czy to miasto (wieś) działa tylko teoretycznie? na papierze?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:13:34] • [IP: 95.160.159.*]

W Kamieniu Pomorskim policja nie odbiera telefonu.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:53:22] • [IP: 95.160.159.*]

Czemu policja się nie interesuje?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:12:02] • [IP: 95.160.159.*]

powiadomić odpowiednie służby!!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:11:56] • [IP: 62.69.251.***]

gdyby chodziło o kundla oszalała tłuszcza juz linczowałaby kierowcę

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:08:23] • [IP: 81.219.202.***]

dużo tych saren na drodze

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:52:19] • [IP: 83.23.250.***]

ekooszołomy na pewno pomogą, oni wszystko wiedzą i umieją.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:50:53] • [IP: 79.186.209.***]

A co to znaczy odpowiednie służby? Kiedyś zgłaszało się to do gminy ale w niedzielę o 22.00 to do kogo? konkretnie? i nie piszcie o Ostoi bo to szczecin czyli godzina drogi stąd. I tak za darmo na gwizdek mają przyjechać?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:41:01] • [IP: 78.88.84.**]

zadzwoncie do BASTY z checia przyjada :)

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■ Mieszkańcy Strzeżewka w gminie Kamień Pomorski, są tak zdesperowani ciągłym brakiem wody, szczególnie w porze wieczorowej, że postanowili blokować drogę 107, jeśli sytuacja nie ulegnie radykalnej poprawie. Mieszkańcy zwrócili się w dniu 6. lipca 2018 roku pisemnie do Jacka Golusdy przewodniczącego Rady Miasta w Kamieniu Pomorskim o podjęcie działań mających na celu przywrócenie normalnego funkcjonowania sieci wodociągowej w sołectwie Strzeżewo ■ Czytalnik: Dzisiaj (w środę) jechałem przez Wrzosowo biegał pies w typie husky z czarnymi szelkami. Mail również końcówkę od smyczy. Być może się komuś zerwał lub ktoś porzucił. Pies biegał pod sklepem lewiatan i przy rondzie. Szukał właścicieli ponieważ podchodził do człowieka i wąchał po czym szedł dalej do kolejnych ludzi. Niestety nie udało mi się zdjęcia zrobić. Może znajdzie się właściciel ■ Zaginiona BARBARA ANDRZEJCZAK. Wszystkie osoby, które mogły widzieć, proszone są o kontakt z policją! ■ Alfa-PVP dotarła do Świnoujścia. Jak bronić się przed zombie którzy nie czują bólu, mają nadnaturalną siłę i są skrajnie agresywni? ■ Stanislaw Kuryllo burmistrz Kamienia Pomorskiego otrzymal absolutorium z tytulu wykonania budzetu za 2018 rok. Z obecnych na sesji 12 radnych, wszyscy glosowali za udzieleniem burmistrzowi absolutorium ■ Prezes zarządu Mariny w Kamieniu Pomorskim Marek Świderski nie otrzymał nowego kontraktu ■ Szpital św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim, zwrócił się do Wojewody Zachodniopomorskiego o wyrażenie zgody na zawieszenie od 1 lipca działalności oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologii. Powodem konieczności czasowego zaprzestania pracy na tych oddziałach jest brak obsady lekarskiej wymaganej przepisami NFZ. Do utrzymania pracy oddziału potrzeba minimum dwóch lekarzy specjalistów do pracy w godzinach dopołudniowych oraz lekarzy dyżurujących w dni powszednie i wolne od pracy. Z końcem czerwca z oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu odchodzi dwóch lekarzy specjalistów ■ Pręty zbrojeniowe zerwały się z dźwigu w Międzyzdrojach. Spadający ładunek niszczył wszystko na swojej drodze ■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■