POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.02.2018, 21:23:29] • Gmina Kamień Pomorski

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

fot. Czytelnik

Tuż po 21 doszło do potrącenia sarny na drodze wojewódzkiej 106, w okolicach zjazdu do Śniatowa.

Potrącona sarna nie może stanąć na nogi. Czy zwierze czeka powolna śmierć na drodze?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:40:33] • [IP: 5.172.234.***]

Napiszcie jak to sie skonczyło.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:47:23] • [IP: 83.11.71.***]

Myśliwi nie zabiorą. Po potrąceniu sarna nie nadaje się do spożycia. Dostaje wstrząsu i gorączkuje mięso nie nadaje się do spożycia.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:54:53] • [IP: 31.0.70.**]

Nie odpisuja co z sarna, bo pewjie jak8s mysliwy ja dobil.To duzobprostsze niz udzielenie pomocy. Smutne

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 18:08:21] • [IP: 79.190.14.***]

CO Z SARNĄ

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 16:01:55] • [IP: 5.172.255.**]

w programie prezydenci i premierzy znaja kazda odpowiedz polecam!!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:45:02] • [IP: 83.11.133.**]

Może Koło Owieckie powiadomić.

rys • Poniedziałek [12.02.2018, 13:33:58] • [IP: 83.8.107.***]

rzeczywiście, telefony do firm i osób zajmujących się takimi sprawami powinny być powtarzane na naszym portalu jak mantra, ponieważ kierowcy chcieli by pomóc zwierzętom ale jak to zrobić skoro nie wiadomo do kogo zadzwonić

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:25:02] • [IP: 188.146.106.***]

taki gruby ze strzelbą z gm. Swierzno przyjezdza(taka pomoc od jednostki która zajmuje się tymi sprawami)i mowi żeby nie dzwonic na policje bo ten co odbierze to tez myśliwy.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 11:41:03] • [IP: 37.249.24.**]

Jaka policja? A co ma zrobić policja? Zamknąć sarne na dołek? Co za tempi ludzie.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:50:50] • [IP: 83.8.107.***]

a może by tak natura zrobiła z tobą-Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]-ty popaprańcu

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:35:23] • [IP: 31.0.32.***]

Skoro portal zamieszcza taki artykul to powinien dac odpowiedx co sie stalo x sarna.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:08:33] • [IP: 83.11.73.***]

Co robić w takich przypadkach? do kogo dzwonić ?każdy z nas może zetknąć się z potrąconym zwierzęciem. Jakie są procedury?

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 07:49:57] • [IP: 37.47.141.***]

A ja bym ja zjadł

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 05:43:51] • [IP: 178.235.40.***]

Jaki Burmistrz - takie Miasto!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 00:01:34] • [IP: 31.0.32.***]

Czy mozna wiedziec co z ta sarna? Czy ktos jej pomógł?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]

Zepchnąć z drogi i po zagrożeniu. Resztę zrobi natura.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:31:00] • [IP: 95.160.159.*]

A Pan burmistrz Kamienia Pomorskiego nie powinien ujawnić numeru komórki w nagłych przypadkach? Czy to miasto (wieś) działa tylko teoretycznie? na papierze?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:13:34] • [IP: 95.160.159.*]

W Kamieniu Pomorskim policja nie odbiera telefonu.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:53:22] • [IP: 95.160.159.*]

Czemu policja się nie interesuje?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:12:02] • [IP: 95.160.159.*]

powiadomić odpowiednie służby!!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:11:56] • [IP: 62.69.251.***]

gdyby chodziło o kundla oszalała tłuszcza juz linczowałaby kierowcę

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:08:23] • [IP: 81.219.202.***]

dużo tych saren na drodze

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:52:19] • [IP: 83.23.250.***]

ekooszołomy na pewno pomogą, oni wszystko wiedzą i umieją.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:50:53] • [IP: 79.186.209.***]

A co to znaczy odpowiednie służby? Kiedyś zgłaszało się to do gminy ale w niedzielę o 22.00 to do kogo? konkretnie? i nie piszcie o Ostoi bo to szczecin czyli godzina drogi stąd. I tak za darmo na gwizdek mają przyjechać?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:41:01] • [IP: 78.88.84.**]

zadzwoncie do BASTY z checia przyjada :)

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■