POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.02.2018, 21:23:29] • Gmina Kamień Pomorski

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

Potrącona sarna czeka na powolną śmierć w okolicach Śniatowa?

fot. Czytelnik

Tuż po 21 doszło do potrącenia sarny na drodze wojewódzkiej 106, w okolicach zjazdu do Śniatowa.

Potrącona sarna nie może stanąć na nogi. Czy zwierze czeka powolna śmierć na drodze?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [15.02.2018, 11:40:33] • [IP: 5.172.234.***]

Napiszcie jak to sie skonczyło.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 10:47:23] • [IP: 83.11.71.***]

Myśliwi nie zabiorą. Po potrąceniu sarna nie nadaje się do spożycia. Dostaje wstrząsu i gorączkuje mięso nie nadaje się do spożycia.

Gość • Wtorek [13.02.2018, 22:54:53] • [IP: 31.0.70.**]

Nie odpisuja co z sarna, bo pewjie jak8s mysliwy ja dobil.To duzobprostsze niz udzielenie pomocy. Smutne

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 18:08:21] • [IP: 79.190.14.***]

CO Z SARNĄ

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 16:01:55] • [IP: 5.172.255.**]

w programie prezydenci i premierzy znaja kazda odpowiedz polecam!!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:45:02] • [IP: 83.11.133.**]

Może Koło Owieckie powiadomić.

rys • Poniedziałek [12.02.2018, 13:33:58] • [IP: 83.8.107.***]

rzeczywiście, telefony do firm i osób zajmujących się takimi sprawami powinny być powtarzane na naszym portalu jak mantra, ponieważ kierowcy chcieli by pomóc zwierzętom ale jak to zrobić skoro nie wiadomo do kogo zadzwonić

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 13:25:02] • [IP: 188.146.106.***]

taki gruby ze strzelbą z gm. Swierzno przyjezdza(taka pomoc od jednostki która zajmuje się tymi sprawami)i mowi żeby nie dzwonic na policje bo ten co odbierze to tez myśliwy.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 11:41:03] • [IP: 37.249.24.**]

Jaka policja? A co ma zrobić policja? Zamknąć sarne na dołek? Co za tempi ludzie.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:50:50] • [IP: 83.8.107.***]

a może by tak natura zrobiła z tobą-Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]-ty popaprańcu

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:35:23] • [IP: 31.0.32.***]

Skoro portal zamieszcza taki artykul to powinien dac odpowiedx co sie stalo x sarna.

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 09:08:33] • [IP: 83.11.73.***]

Co robić w takich przypadkach? do kogo dzwonić ?każdy z nas może zetknąć się z potrąconym zwierzęciem. Jakie są procedury?

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 07:49:57] • [IP: 37.47.141.***]

A ja bym ja zjadł

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 05:43:51] • [IP: 178.235.40.***]

Jaki Burmistrz - takie Miasto!

Gość • Poniedziałek [12.02.2018, 00:01:34] • [IP: 31.0.32.***]

Czy mozna wiedziec co z ta sarna? Czy ktos jej pomógł?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:40:14] • [IP: 83.11.183.***]

Zepchnąć z drogi i po zagrożeniu. Resztę zrobi natura.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:31:00] • [IP: 95.160.159.*]

A Pan burmistrz Kamienia Pomorskiego nie powinien ujawnić numeru komórki w nagłych przypadkach? Czy to miasto (wieś) działa tylko teoretycznie? na papierze?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 23:13:34] • [IP: 95.160.159.*]

W Kamieniu Pomorskim policja nie odbiera telefonu.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:53:22] • [IP: 95.160.159.*]

Czemu policja się nie interesuje?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:12:02] • [IP: 95.160.159.*]

powiadomić odpowiednie służby!!

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:11:56] • [IP: 62.69.251.***]

gdyby chodziło o kundla oszalała tłuszcza juz linczowałaby kierowcę

Gość • Niedziela [11.02.2018, 22:08:23] • [IP: 81.219.202.***]

dużo tych saren na drodze

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:52:19] • [IP: 83.23.250.***]

ekooszołomy na pewno pomogą, oni wszystko wiedzą i umieją.

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:50:53] • [IP: 79.186.209.***]

A co to znaczy odpowiednie służby? Kiedyś zgłaszało się to do gminy ale w niedzielę o 22.00 to do kogo? konkretnie? i nie piszcie o Ostoi bo to szczecin czyli godzina drogi stąd. I tak za darmo na gwizdek mają przyjechać?

Gość • Niedziela [11.02.2018, 21:41:01] • [IP: 78.88.84.**]

zadzwoncie do BASTY z checia przyjada :)

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■