POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [10.02.2018, 17:40:14] • zachodniopomorskie

Urząd Morski informuje że prace jeszcze trwają

Urząd Morski informuje że prace jeszcze trwają

fot. ikamien.pl

Okazuje się, że opisywana przez nasz portal sprawa zagospodarowania obszarów morskich Zalewu Szczecińskiego i Kamieńskiego i realizacją planów zagospodarowania tych obszarów jeszcze trwa, a prace nie dobiegły końca.

Jak poinformował nas Urząd Morski w Szczecinie, prace nad planami są nadal realizowane, a 6 lutego odbyła się prezentacja założeń obu opisywanych planów oraz dyskusja na ich temat.

Plany, o których informowaliśmy w artykule „Można jeszcze wpłynąć na ostateczną wersję planu zagospodarowania obszarów morskich Zalewu Szczecińskiego i Kamieńskiego!”, realizowane są w czterech etapach.

Pierwszy to Studium uwarunkowań, które ocenia stan istniejący. Drugi etap to opisywana wyżej założenia do planu, które formułują główne cele planu i ich hierarchię. Etap trzeci to koncepcja projektu planu, w którym ukazany będzie zarys ostatecznych rozwiązań, po których to dopiero nastąpi proces konsultacji z jednostkami pozarządowymi, podmiotami gospodarczymi oraz osobami . W końcowym czwartym etapie projekt planu będzie poddany uzgodnieniom i opiniom organów i instytucji, a następnie konsultowany z wszystkimi zainteresowanymi, w trybie oficjalnego wyłożenia do publicznego wglądu i dyskusji.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■