POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [09.02.2018, 14:08:59] • Wolin

Szukamy właściciela charta

Szukamy właściciela charta

fot. Czytelnik

W środę 07.02.2018 w Wolinie na ul.Słowiańskiej znaleziono psa - charta. Jest to duży pies ok. 70 cm wysokości w typie prawdopodobnie CHART POLSKI. Są to psy mało popularne w naszym kraju. Pies był przemarznięty i głodny, ale jest przyjaźnie nastawiony. Mógł kilka dni błąkać się po okolicy.

Został zabezpieczony w domu w Wolinie, ale nie może zostać na dłużej u tymczasowego opiekuna. Zostaje niedługo przejęty przez organizację "Pomoc chartom" i zabrany do domu tymczasowego, gdzie będzie oczekiwał na właściciela, a jeśli ten się nie znajdzie - zostanie adoptowany.

Szukamy właściciela charta

fot. Czytelnik

W związku z tym, że jest to pies mało spotykany może ktoś rozpoznaje? Może u kogoś w okolicy był podobny pies? Mamy nadzieję odnaleźć właściciela oraz, że okaże się osobą odpowiedzialną i poszukuje psa, a nie został on porzucony.

Nie szukamy osoby, która go przygarnie a jedynie chcemy ustalić właściciela.

Kontakt w sprawie: 500 029 085

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [09.02.2018, 17:49:20] • [IP: 83.8.108.**]

Być może pies pochodzi z Niemiec, tam jest dużo chartów i turyści jeżdżą z nimi na urlopy. Charty mają tatuaż, chip u nich może znajdować się w najbardziej nietypowym miejscu, wędruje po prostu w czasie biegów.Na klatce piersiowej lub w okolicach łokcia.

Gość • Piątek [09.02.2018, 16:26:42] • [IP: 37.248.156.***]

DUŻE SERCE ZA DOBRE SERCE!!PRZESYMPATYCZNY PIESEK.

Gość • Piątek [09.02.2018, 15:26:39] • [IP: 188.146.36.***]

Ależ piękny!

Gość • Piątek [09.02.2018, 14:15:28] • [IP: 37.248.162.***]

Pewnie jakiś chlor myśliwy to zgubil

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■